Blog

Jakoś To Będzie i Większy Obciach...

Jakoś To Będzie i Większy Obciach...

17.09.2010 - Warszawa - klub „Mechanik”, ul. Narbutta 87
start: 20.00
wstęp: 10 zł

Matki, trzymajcie w domach swoje córki, albowiem nadchodzą!

17 września w stołecznym klubie „Mechanik” wystąpią na jednej scenie zespoły Jakoś To Będzie (JTB) i Większy Obciach (WO), najczarniejszy muzyczny sen Maryli Rodowicz!
Obydwie kapele zagrały ze sobą po raz pierwszy w kwietni br. w Zielonej Górze, rodzinnym mieście JTB. Przyszedł czas na rewizytę.
Wspólnym mianownikiem JTB i WO jest...trzecia kapela. Mowa o Kulcie, w którym to Jeżyk- basista JTB, i Jarek- puzonista Obciachu grają wspólnie od kilku lat. Zarówno JTB jak i WO to zespoły o punkowym rodowodzie, ździebko różniące się w jego wykonaniu. WO brnie w mało popularny w Polsce pastisz, i żeni punkrock z czym się da, a JTB wiernie przestrzega linii narzuconej przez praojców, ograniczając się do grania najlepszych punkowych coverów. Jedyny taki mix na stołecznych deskach nie może przejść Wam koło nosa!......


Przeczytaj więcej

WC w Warszawie i Bałtowie.

WC w Warszawie i Bałtowie.

18 września 2010 grupa WC wystąpi na imprezie o nazwie IV Świętokrzyski Piknik Jurajski, która odbędzie się w Bałtowie. Końcowym akcentem Świętokrzyskiego Pikniku będzie 18 września „Jura Rock Party”, na którym wystąpią: T LOVE , ARMIA, IZRAEL, PROLETARIAT, WC, WAŃKA WSTAŃKA & THE LUDOJADES.

Dzień później - 19 września - zespół pojawi się w Warszawskim klubie Radio Luxembourg gdzie o godzinie 19.00 wystąpi w towarzystwie formacji THE HEADHUNTERS.
Bilety w cenie 15 zł.


Przeczytaj więcej

ADMINISTRATORR promiuje debiutancki album.

ADMINISTRATORR promiuje debiutancki album.

Administratorr powołany został do życia w marcu 2009 r. w czasie koncertu KNŻ w warszawskim kinie Palladium. Wówczas to muzycy grający na co dzień w takich zespołach jak Vertigo, Celuloid (Wiktor Skotowski, Piotr Skórka, Marcin Wippich) zadeklarowali swój udział w realizacji nagrań utworów autorstwa Bartka Marmola (wcześniej Bajdegapke).
Utwory te składają się na pierwszy album Administratora „Piosenki w kaftanie”. Prace w studio (Serakos) trwały od października do grudnia 2009, a ich realizacją zajął się duet producencki Robert i Magda Srzedniccy (Riverside, Lunatic Soul, Komety, Pustki ...). Podwaliny kompozycji i tekstów opierały się o punk rockowe schematy, ale w związku z jazzowymi korzeniami muzyków efekt finalny okazał się zgoła inny. W wyniku eksperymentu jakim jest Administrator powstał album, na który składają się: - punk rockowe teksty, riffy i wokal, - jazzowy warsztat muzyków, który nadał całości przysłowiowej lekkości, - alternatywny „sos” produkcyjny w polany przez producentów i Lesława z zespołu Komety, który zaśpiewał razem z Administratorrem w piosence Berliner. Od stycznia 2010 roku Administratorr przechodzi ewolucje z projektu typowo studyjnego w projekt koncertowy promujący płytę "Piosenki w Kaftanie", płyta została wydana czerwcu 2010 r. nakładem Jimmy Jazz Records.....


Przeczytaj więcej

Nowości i uzupełnienia....

Nowości i uzupełnienia....

Ostatnie dni zaowocowały dodaniem do naszej oferty sporej ilości tytułów nowych oraz tych, które skonczyły się w sklepie. Dotyczy to zarówno płyt CD jak i krążków winylowych.
Pośród najbardziej ostatnio poszukiwanych pozycji warto wspomnieć o ponownie dostępnym, podwójnym wydawnictwie zawierającym płytę audio i krażek DVD z teledyskami kultowych THE SPECIALS. Podwójne wydawnictwo The Best Of Specials w cenie zaledwie 35 zł. poprzednim razem przetrwało w sklepie zaledwie kilka dni. Dzisiaj kolejna porcja wydawnictw dla tych, którzy przespali możliwość zakupu.
Tych samych odbiorców powinna zainteresować płyta "Waiting" formacji FUN BOY THREE stworzonej przez byłych muzyków THE SPECIALS ma czele z charyzmatycznym wokalistą Terry Hall'em.....


Przeczytaj więcej

SOULBURNERS - 5 Urodziny!!!

SOULBURNERS - 5 Urodziny!!!

5 urodziny Soulburners!
11.09.2010 (sobota)
CDQ (Warszawa, Burakowska 12)
Start: 20:00
Wjazd: 15 zl

GRAJĄ:
Soulburners
TPN 25
The Assblasters
Stray
i goście!

Soulburners określani są jako "rock'n'rollowa petarda", która daje wybuchowe koncerty w Polsce i poza jej granicami. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, którzy udzielają się lub udzielali m.in. w Black River, Wrinkled Fred, El Dupa, Coalition, Hundred Inch Shadow, Poker Face i wielu innych. Do tej pory grupa ma na koncie album "Gonna Burn Your Soul" z 2008 roku oraz EPkę "Ride Again". W tym roku zespołowi stuka pięć lat! Z tej okazji na wyjątkowym koncercie pojawią się rozmaici goście, a także nie zabraknie niespodzianek w repertuarze. Oprócz Soulburners wystąpi legendarny TPN 25 oraz The Assblasters i Stray, a to jeszcze nie koniec atrakcji! Tej imprezy nie można przegapić!....


Przeczytaj więcej

KSU

29 sierpnia 2010 o godzinie 18.00 na rynku w Rzeszowie odbędzie się koncert KSU połaczony z promocją książki "KSU - Rejestracja Buntu" autorstwa Krzysztofa Potaczały.

(Książka do nabycia w naszym sklepie ---> Sprawdź)

Wcześniej, 25 sierpnia, będzie miał miejsce konferencja prasowa z udziałem publiczności, muzyków, zespołu oraz autora ksiązki....
Poczatek konferencji o godz. 11.00 w budynku Radia Rzeszów przy ul. Zamkowej 3.

Szczegóły na plakacie....


Przeczytaj więcej

THE ADICTS + THE CIVET + DUMBS

THE ADICTS + THE CIVET + DUMBS

Po doskonale przyjętym koncercie w 2008 roku  angielsko-amerykańska grupa The Adicts ponownie zawita do Polski aby wystąpić na 68 edycji Wunder Wave.
Zespół będzie promował swój najnowszy studyjny album „Life Goes On”.

Koncert odbędzie się 22 sierpnia 2010 (niedziela) w Łodzi, w klubie Dekompresja, przy ul. Limanowskiego 200 o godz. 19:00.

Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).

Oprócz The Adicts na scenie pojawią się również dziewczyny z amerykańskiej grupy The Civet oraz Dumbs z Warszawy.

THE ADICTS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na punkowej scenie. Stylizowani na kumpli Alexa De Large'a z "Mechanicznej pomarańczy" – ubrani na biało w charakterystycznych, czarnych melonikach stali się ikoną punk rocka pierwszej połowy lat 80. Do dziś grają w oryginalnym składzie: Keith Monkey Warren - wokal, Mel Ellis - gitara basowa, Pete Dee - gitara i Kim Dee - perkusja. Nowym członkami zespołu zostali: Scruff (brat Mela) - gitara oraz Dan - skrzypce.
Kariera The Adicts rozpoczęła się w 1975 roku w Ipswich, gdy powstał zespół The Afterbirth & The Pinz. Z czasem zmieniono ją na The Adicts. Ich pierwszym wydawnictwem był singel "Lunch With The Adicts" wydany w 1979 roku przez Dining Out Records w nakładzie 10 000 sztuk. Rok później niezależna wytwórnia Fallout wydała debiutancki album "Songs Of Praise" (w Polsce za sprawą Noise Annoys ukazał się na kasetach). Znalazło się na nim kilka klasyków zespołu, m.in. "Viva La Revolution!", "Just Like Me" czy "Calling Calling". Muzyka zawarta na płycie to melodyjny punk rock bliski dokonaniom The Ramones, Buzzcocks czy Undertones.
W 1982 roku na rynku za sprawą Razor Records pojawił się drugi album "Sound Of Music". Płytę promował singel ze stadionowym klasykiem "You'll Never Walk Alone".
W 1983 roku ukazał się dobrze przyjęty singel "Bad Boy" i potem zespół podpisał kontrakt z Sire Rec. (część koncernu Warner Bros., dla którego nagrywali m.in. The Ramones i Blondie). Efektem współpracy były dwa single: "Tokyo" z 1984 roku oraz "Falling In Love Again" (1985).
W 1985 roku pojawił się album "Smart Alex" wydany przez Razor Records. Repertuar na płycie był zróżnicowany niż w przypadku wcześniejszych płyt......


Przeczytaj więcej

EP-ka Rejestracji "Nie dajmy nadeść burzy".

EP-ka Rejestracji "Nie dajmy nadeść burzy".

Toruński Hard Rock Pub Pamela ma już na swoim koncie kilka winylowych EP-ek (m.in. ---> BIKINI). Obecnie pod szyldem HRPP Records ukazało się kolejne wydawnictwo w postaci małej płytki grypy REJESTRACJA, formacji, której nikomu przedstawiać nie trzeba bo zespół ten wpisał się już dawno do historii krajowej sceny hardcore/punk, choć tak naprawdę dopiero niedawno doczekał się albumu z prawdziwego zdarzenia prezentującego jego dokonania w stopniu satysfakcjonującym fanów.
Obecne wydawnictwo zatytułowane "Nie dajmy nadejśc burzy" zawiera trzy utwory będące zapowiedzią nowego albumu, a także w wersji "live" prezentuje jeden z największych hitów grupy pt. "Kontrola"....


Przeczytaj więcej

Uzupełnienia w koszulkach The Analogs.

Uzupełnienia w koszulkach The Analogs.

Staramy się na bieżąco uzupełniać wszelkie ubytki w naszym sklepie, a ponieważ w ostatnim czasie nieco skromniej prezentowała się oferta koszulek The Analogs więc nadeszła pora aby odmienić ta niekomfortową sytuację.
W ostatnich dniach nasza oferta powiększyła się o koszulki The ANALOGs z czarno-białym motywem z ostatniego albumu "Taniec cieni". Wżor dostępny jaest zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Uzupełnieniu uległ (wersja męska) także wzór "z sercem", który przez jakiś czas był w sklepie niedostępny.....


Przeczytaj więcej

Premiery książkowe.

Premiery książkowe.

"KSU - rejestracja buntu", "Nienawidzę Was!" i "Rok 2012. Apokalipsa nadchodzi" to trzy nowe pozycje książkowe dostępne w naszej ofercie. Dwie spośród nich ukazały się staraniem wydawnictwa Jirafia Roja, jedna za sprawą wydawnictwa Libra.
Czytelników zorientowanych najbardziej w kierunku muzyki szczególnie powinna zainteresować pozycja poświęcona grupie KSU, a co za tym idzie także losom ponkowej sceny w Bieszczadach. Książka poza wnikliwym podejściem do historii grupy przynosi także sporo archiwalnych fotografii i stanowi atrakcyjną lekturę nie tylko dla fanów zespołu. Gratisowym dodatkiem do ksiązki jest płyta CD zawierająca wywiad przeprowadzony z wieloletnim liderem KSU - Siczką.
Zapraszamy do zapoznania się z opisami książek na kartach produktów w naszym sklepie oraz do zakupów...


Przeczytaj więcej

THE SLACKERS

THE SLACKERS

THE SLACKERS - Legenda "regaee - ska" po raz kolejny w Polsce !!!

16 sierpnia zespoł wystąpi na Plaży Kraków, która znajduje się na Bulwarze Wołyńskim obok dawnego hotelu Forum w Krakowie.
Dla wszystkich, którzy nie znają miejsca wyjaśniamy że Plaża Kraków to kompleks w którego skład wchodzi klub muzyczny. Cały obiekt stylizowany jest na nadmorski "bech bar". Z tarasu klubu rozpościera się widok na Wawel oraz stare miasto.

Miejsce:
Plaża Kraków / Bulwar Wołyński koło bylego Hotelu Forum
Data:
16.08.2010 poniedziałek
start:
22.00

Ceny biletów:
30 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu imprezy

Przedsprzedaż:
STUDIO TATUAŻU "TATTOO FAMILIA" ul. Floriańska 16
Bilety w przedsprzedaży od 2 sierpnia

UWAGA: potwierdzając udział w wydarzeniu na facebooku jesteście uprawnieni do zakupu biletu wstępu na imprezę w cenie z przedsprzedaży. Lista na bramce w dniu imprezy.

THE SLACKERS (NYC,USA)
Początki istnienia zespołu The Slackers sięgają 1991 kiedy to muzycy zaczęli eksperymentować z różnymi stylami począwszy od ska, reggae, soul, swing a kończąc na garażowym rocku i jazzie. Duży wpływ na ich muzykę miały dokonania takich artystów jak: The Skatalites, The Beatles, Bob Marley, Lee Perry, Bob Dylan i Curtis Mayfield. Pierwszym pełnowymiarowym wydawnictwem The Slackers był album "Better Late Than Never" (1996) na którym można odnaleźć sporo surowych jamajskich brzmień przetransponowanych na nowojorski grunt. W 1990 roku The New Times określił muzykę The Slackers jako "Brzmienie Nowego Jorku".
W 1997 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Hellcat Records należącą do Tima Armstronga z Rancid. Pierwszy album wydany dla nowej firmy nosił tytuł "Red Light". Na płycie pojawiło się znacznie więcej melancholijnych i soulowych utworów. Utworem promującym tą płytę był utwór "Watch This", który był często prezentowany przez studenckie rozgłośnie radiowe. Pojawił się również na składance "Give Em The Boot", która rozeszła się w ponad 200 000 nakładzie. Rok 1998 przyniósł kolejny album The Slackers "The Question". Na krążku znalazło się 19 utworów, których tematyka obracała się wokół utraconej miłości, zmarłych bohaterów i alkoholu. Płyta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Do piosenki "Have The Time"powstał videoclip , który był później prezentowany w MTV w programie "


Przeczytaj więcej

Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

Okres wakacyjnego zwolnienia sprzyja działaniom leniwym, powolnym i refleksyjnym czego efektem była nachodząca nas refleksja dotycząca kilku klasycznych tytułów, bez których nie wyobrażamy sobie półki z płytami prawdziwego fana muzyki ska czy punk.
W efekcie takich przemyśleń postanowiliśmy kilka kluczowych pozycji dołączyć do oferty naszego sklepu dzieki czemu, każdy kto ma ochotę na uzupełnienie braków w pozycjach obowiązkowych może tego teraz dokonać, a my nikomu nie powiemy, że dotychczas nie był szcześliwym posiadaczem wspomnianych pozycji.
Fani talentu młodocianej Debbie Harry mają okazję sięgnąć po dyskografię BLONDIE klasycznego okresu działalności grupy, kiedy to w jej repertuarze hit gonił hit, a plakaty wokalistki z kolorowych magazynów rozpalały wyobraźnię sporej części męskiej populacji kuli ziemskiej....


Przeczytaj więcej

M.E.B.P. FEST już wkrótce....

M.E.B.P. FEST już wkrótce....

Już 20 sierpnia w podhalańskich Maniowach nad Zalewem Czorsztyńskim rusza M.E.B.P. Fest, na który serdecznie zapraszamy każdego kto nie wie jak przyjemnie, miło i w kontakcie z muzyką zakończyć wakacje. Do odwiedzin na feście poza "sprzyjającymi okolicznościami przyrody" kusi obsada festiwalu, którą bliżej prezentujemy w dziale koncertowym (patrz ---> M.E.B.P.)
Poniżej kilka zdań z ostatniego meldunku od organizatorów, gdzie także nieco bliższych informacji na temat możliwości zakupu biletów....
"M.E.B.P. „Stop Nudzie, Stop Schematom!” czyli Maniowy Ekipa Biba Party ciągle pełna życia!
M.E.B.P. to cykl imprez zrodzonych z inicjatywy 8 kumpli z dwóch kapel (ADHD Syndrom i After Party)...


Przeczytaj więcej

WŁOCHATY i APTEKA na nowych płytach...

WŁOCHATY i APTEKA na nowych płytach...

Wśród nielicznych w okresie wakacyjnym premier płytowych warto odnotować dwa tytuły wykonawców, których nowe krążki zawsze elektryzują fanów.
Nowa płyta APTEKI pt. "Tylko dla.." wydana przez firmę Fonografika powinnan zainteresować zwolenników garażowo-noisowego brzmienia inspirowanego wpływami punkowymi, z czego Apteka znana jest od zawsze. Charakterystyczny gitarowy sound, niepowtarzalny wokal Kodyma i zaskakujące, specyficzne teksty to wizytówka grupy także na tym wydawnictwie... Nic dodać nic ująć. Apteka jaka jest wie każdy, a jak nie wie to pora to zmienić odwiedzając nasz sklep, gdzie zamówić można także starsze dokonania zespołu.
W oczekiwaniu na nowy album grupa WŁOCHATY dostarczyła obserwatorom swoich poczynań sporo atrakcji o charakterze pozamuzycznym jednak nadszedł także czas na ujawnienie kolejnych dokonań artystycznych, które zrealizowane zostały w częściowo nowym składzie....


Przeczytaj więcej

Koszulki REWIZJI i ADMINISTARTORRA juz dostepne...

Koszulki REWIZJI i ADMINISTARTORRA juz dostepne...

Albumy REWIZJI "Tonąc w cieniu" oraz ADMINISTRATORRA "piosenki w kaftanie" to ostatnie, najnowsze premiery w katalogu Jimmy Jazz Records. O obu krążkach pisaliśmy już nieco obszerniej więc zainteresowanych odsyłamy do wcześniejszych informacji w naszym serwisie.
Obecnie fani obu formacji mogą zaopatrzyć się w koszlki z graficznymi motywami z obu płyt. Obie wersje koszulek dostepne są zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.
Zapraszamy do odwiedzin działu "odzieżowego" w naszym sklepie gdzie dostepna jest spora gama t-shirtów przygotowanych z myślą o fanach wykonawców reperezentujących Jimmy Jazz Records....


Przeczytaj więcej

VI Legionowo Rock Festiwal 2010

VI Legionowo Rock Festiwal 2010

15 sierpnia 2010 na Rynku Miejskim w Legionowie zagra po raz VI Legionowo Rock Festiwal. Koncert zorganizowany jest jak zwykle w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r.
W tegorocznej edycji zagrają: gwiazda brytyjskiego punkrocka zespół 999, który przyleci do Polski specjalnie na ten jeden koncert, oraz: Sexbomba, Bulbulators, Damrockers, P.D.S.
Festiwal poprowadzi znany dziennikarz radiowy i telewizyjny: Marek Wiernik.

Wstęp Wolny.
Początek koncertu o godzinie 15.00


Przeczytaj więcej

Horrorshow na winylu...

Horrorshow na winylu...

Po wydaniu dwóch reedycji w postaci CD "Ryps-Wyps / Pociąg z forsą" (Jimmy Jazz Records) i winylowego "Ultrakuku" (Olifant), sosnowiecki Horrorshow pojawił się na winylowej EP-ce "Online Generation" zawierającej stronie A utwór tytułowy oraz na stronie B "Czy warto jeszce...".
Płyta wydana została w wersji limitowanej i numerowanej, na trzech kolorach winylu: czarnym, czerwonym i pomarańczowym. Każdej wersji winylu odpowiada kolorystyka okładki utrzymana w identycznej tonacji kolorystycznej.
Krążek jest jużdostepny w naszym sklepie podobnie jak wydany nieco wcześniej LP "Ultrakuku" dostepny także na różnych kolorach winylu...


Przeczytaj więcej

M.E.B.P. FEST!!!

M.E.B.P. FEST!!!

M.E.B.P. FEST!!!
„Stop Nudzie, Stop Schematom!”

M.E.B.P. można nazwać cykl imprez wychodzących z inicjatywy 8 kumpli z 2 kapel (ADHD Syndrom i After Party) polegających na pełnej swobodzie szeroko rozumianej zabawy w gronie znajomych przy muzyce przeróżnych (ale punkowych) zespołów.
Celem wszelakich inicjatyw związanych z M.E.B.P. jest po prostu likwidacja otaczającej nas nudy.
W okresie zimowym biby odbywają się w drewnianej, piętrowej, góralskiej chacie, gdzie atmosfera od pierwszego koncertu do ostatniego ani na moment nie słabnie! A w lecie; na przystani wodnej w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim, przy blasku wakacyjnego słońca, gdzie temperatura wytworzona przez szalejącą publikę sięga 1000 stopni, entuzjazm nikogo nie opuszcza!

„DZIAŁAJ I ŻYJ!”
Tego roku, w lecie, dnia 20-21 sierpnia (na zakończenie wakacji) organizujemy mały „happening” w postaci koncertów punk rockowych kapel z okolicy Maniów, Nowego Targu, czy Raby. Oczywiście nie może zabraknąć zespołów spoza naszej lokalnej sceny!
Tegoroczna impreza niewątpliwie będzie czymś wyjątkowym. Koncerty nie będą jedyną atrakcją przez te dwa dni. W sobotę odbędzie się konkurs piłki nożnej oraz siatkowej dla chętnych punków-sportowców............


Przeczytaj więcej

Punk Metal Meeting

Punk Metal Meeting

Punk Metal Meeting
Gdynia - Klub Muzyczny ROCKZ
03.07.2010.

W połowie drogi na Festiwal „Rock na Bagnie”, w gdyńskim Klubie Rockz, 03. lipca (sobota) spotkają się dwa szczecińskie bandy:
- thrash/death metalowy Quo Vadis promujący swoją najnowszą płytę INFERNAL CHAOS i...
- punkowe WC

Punki z WC będą festiwalowy występ mieć już za sobą, Quo Vadis czekać będzie jeszcze ciernista droga do Strękowej Góry. Jednak to nie festiwale będą tematem sobotniego Meetingu. Ekstremalnie rozgrzany, aż do granic wrzenia thrash i 666% punk rock dla jednych lub najlepszy metalowy czad okraszony punkowymi songami dla drugich czyli jedyny w swoim rodzaju punkowo-metalowy Meeting, muzyka, która ma szansę pokonać kolejne podziały.
Po raz pierwszy na jednej scenie spotka się ramię w ramię punk i metal!
Skład koncertowy uzupełnia zespoł Tehace. 
Zapraszamy do ROCKZ bo to trzeba koniecznie zobaczyć!!!


Przeczytaj więcej

KOMETY i ADHD SYNDROM na Slot Art Festival 2010

KOMETY i ADHD SYNDROM na Slot Art Festival 2010

W tegorocznej edycji Slot Art Festival odbywającego się w dniach od 6 do 10 lipca 2010 w Lubiążu koło Wrocławia, pośród wykonawców prezentujących różne style muzyczne zaprezentują się KOMETY i ADHD SYNDROM jako reprezentanci artystów związanych z Jimmy Jazz Records.
Obie formacje zagrają w róznych dniach i róznych miejscach fastiwalu.

KOMETY wystąpia 6 lipca 2010 na dużej scenie. Początek ich występu zaplanowany został na godzinę 23.00 natomiast ADHD SYNDROM pojawi się w ramach "sceny hardcore punk club" 7 lipca 2010.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzeń festiwalowych, informacje o artystach wystepujących na festiwalu, cen i sposobu nabycia biletów dostepne są na stronie imprezy....


Przeczytaj więcej

ALIANS na OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2010

ALIANS na OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2010

Najnowszy album ALIANS "Egzystencjalna rzeźnia" jeszcze gorący... Na wszystkich, którzy nie zdążyli zaopatrzyć się w płytę cały czas czeka oferta sklepu JIMMY JAZZ RECORDS, gdzie można zamówić krążek w klasycznej wersji CD (wszytskie płyty z dorzuconą nalepką zawierającą motyw z okładki), na winylu (3 kolory plastiku: czarny, czerwony i żołty) lub zaopatrzyć się w koszulkę z jednym z motywów okładkowych (winyl i CD mają różne okładki)... a tych, którym marzy się konfrontacja z repertuarem aliansu na żywo zapraszamy na najbliższe koncerty.

15 sierpnia 2010 ALIANS zaprezentuje się w gronie uczestników tegorocznego Ostróda Reggae Festiwal. Zespół wystąpi na dużej scenie (Red Stage) m.in w towarzystwie: POSITIVE (Polska), KONOPIANS (Polska), SKANKAN (Polska), CAŁA GÓRA BARWINKÓW (Polska), THE AGGROLITES (USA), BUSHMAN & NO MORE BABYLON (Jamajka / Francja), JAH MASON & DUB AKOM BAND (Jamajka / Francja), CHEZIDEK & DUB AKOM BAND (Jamajka / Francja), SOJA (USA)...


Przeczytaj więcej

THE COi!OTS + BANDA WHYSEGO + WERWOLF 77 + POISON HEART

THE COi!OTS + BANDA WHYSEGO + WERWOLF 77 + POISON HEART

25.06.2010 -  Andrus B-day Concert, Warszawa
wjazd: 10zł
start 20:30

Adres:
ul. Racjonalizacji 7 (róg ul.Woronicza)
Warszawa 02-673
Dojazd:
Metro Wierzbno
Autobusami : 107, 182, 218, N36
(Przystanek "Maklakiewicza", tuż przed Klubem)
Tramwajami : 14, 16, 17, 18, 44
(Przystanek "Woronicza", skrzyżowanie ulic Wołoska/Woronicza)

Zagrają:
THE COi!OTS (Zabrze) /www.myspace.com/thecoiots/
BANDA WHYSEGO (Łódź) /www.myspace.com/bandawhysego/
WERWOLF 77 (W-wa i oklice) /www.myspace.com/werwolf1977/
POISON HEART /http://www.myspace.com/poisonheartpl/


Przeczytaj więcej

ALIANS na Open'er Festival 2010

ALIANS na Open'er Festival 2010

Najnowszy album ALIANS "Egzystencjalna rzeźnia" jeszcze gorący... Na wszystkich, którzy nie zdążyli zaopatrzyć się w płytę cały czas czeka oferta sklepu JIMMY JAZZ RECORDS, gdzie można zamówić krążek w klasycznej wersji CD (wszytskie płyty z dorzuconą nalepką zawierającą motyw z okładki), na winylu (3 kolory plastiku: czarny, czerwony i żołty) lub zaopatrzyć się w koszulkę z jednym z motywów okładkowych (winyl i CD mają różne okładki)... a tych, którym marzy się konfrontacja z repertuarem aliansu na żywo zapraszamy na najbliższe koncerty.

3 lipca 2010 o godzinie 20.10 na lotnsku Gdynia-Kosakowo ALIANS zaprezentuje się w gronie uczestników tegorocznego Open'er Festiwal....


Przeczytaj więcej

Trochę świeżej krwi z Crazy Love...

Trochę świeżej krwi z Crazy Love...

Crazy Love Records to niemiecka wytwórnia, z którą mamy przyjemność współpracować od wielu lat choć przyznać trzeba ze skruchą, że w ostatnim czasie nasza dbałość o uzupełnienia tytułów niemieckiego wydawcy w naszym sklepie nie była godna pochwały. Postanowiliśmy to zmienić zdając sobie sprawę, że może niezbyt liczne ale jednak wściekle oddane piekielnym rytmom grono psycho/rockabilly/horrorpunk/punkabilly... fanów cierpi z powodu naszego lenistwa.
Przyszła zatem pora aby podlać wasze serca odrobiną świeżej krwi z katalogu Crazy Love co niniejszym czynimy oferując Wam porcję mocno rock'n'rollowych brzmień, których słuchanie może nie przysporzy Wam sympatii proboszcza ale przyjemnych doznań z pewnością tak...
KITTY IN A CASKET, FRANTIC FLINTSTONES, THE BRAINS, DEMENTED SCUMCATS, KREWMEN, MAD DOG COLE, ASTRO ZOMBIES, GRAVE STOMPERS, TERMITES, RAMPIRES, FRENZY, DEMENTED ARE GO, TIGHT FITTING PANTS, LONG TALL TEXANS....


Przeczytaj więcej

Obejrzyj teledysk The Analogs "Co warte jest życie"

Jeden z flagowych zespołow Jimmy Jazz Records - The Analogs - zrealizował kolejny teledysk, tym razem do utworu "Co warte jest życie" pochodzacego z ostatniej płyty grupy zatytułowanej „Taniec cieni”.
Krążek wydany został w lutym bieżącego roku w formacie CD i LP (dwa kolory winylu), a zespół systematyczie prezentuje najnowszy matriał podczas całorocznej trasy koncerowej. Nowy teledysk zawiera materiały nagrane podczas koncertu zespołu w Zakładzie Karnym w Nowogardzie, który odbył się 1 czerwca tego roku.
W tym samym czasie zostały zarejestrowane również zdjęcia do filmu dokumentalnego pt. "Kilka piosenek o życiu" autorstwa Arka Żyłki, studenta łódzkiej filmówki i Pawła Siedlika - wykładowcy i współreżysera....


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel