Blog

COCKNEY REJECTS + PO PROSTU + TIMMY AND THE DRUGS + JUNKERS

COCKNEY REJECTS + PO PROSTU + TIMMY AND THE DRUGS + JUNKERS

COCKNEY REJECTS od lat uważani są za  ikonę ulicznej odmiany punk rocka.To oni wraz z Gary Bushelem wymyślili określenie Oi! music podchwycone później przez setki nastolatków na całym świecie.
Wszystko zaczęło się w drugiej połowie 1978 roku, kiedy to  dwaj wówczas nastoletni bracia Micky Geggus i Stinky Turner pochodzący z East Endu(robotniczej dzielnicy Londynu)postanowili dla zabicia czasu założyć zespół. Wkrótce dołączył do nich starszy o kilka lat basista Vince Riordan. Ich pierwszym wydawnictwem był singiel "Flares'n'Strippers" wydany  w 1979 roku przez niezależną wytwórnię Small Wonder. Zespołem zainteresował się dziennikarz Garry Bushell, który został ich menadżerem i wraz z Jimmym Parsey'em - wokalistą Sham 69  wyprodukował kolejne single swoich podopiecznych.........


Przeczytaj więcej

Spraw sobie gramofon!!!!!

Spraw sobie gramofon!!!!!

Każdy kto śledzi na bieżąco nasze kolejne premiery zapewne zauważył, że coraz cześciej sięgamy po albumy wydane w wersjach winylowych zarówno jeśli chodzi o własne wydawnictwa Jimmy Jazz jaki i te, których dystrybucją zajmujemy się w Polsce (People Like You, Grover Records...).
Z jednej strony wynika to z naszej słabości do czarnych płyt, a z drugie z zainteresowania odbiorców oferowanej przez nas muzyki.
Częste rozmowy z naszymi klientami na temat winylowych krażków ujawniły dośc powszechną praktykę polegającą na kolekcjonowaniu albymów winylowych bez mozliwości ich odsłuchania z powodu.... braku gramofonu.
Szczęścliwcy, którzy posiadają stare modele niedostepnych już od lat gramofonów, produkowanych niegdyś w Polsce, nie mają takich problemów jednak ci, których fascynacja winylowym nośnikiem przypadła na okres ostatnich lat mogą mieć ze zdobyciem odtwarzacza pewien problem........


Przeczytaj więcej

KARCER + WC + ZERO + SUBMISSION

KARCER + WC + ZERO + SUBMISSION

Z okazji 25-lecia działalności słupski KARCER zaprasza na koncert z udziałem zaproszonych gości.
Impreza startuje 10 listopada 2007 o godzinie 19.00 w sali SOK w Słupsku (ul. Br. Gierymskich 1).
Bilety w cenie 10 zł.
Wystąpią:
- KARCER
- WC
- ZERO
- SUBMISSION
Podczas koncertu dostepny będzie nowy album KARCERA "Anarchiva".


Przeczytaj więcej

RAMONESJADA (DUMBS + WIEWIÓRCZAKI)

RAMONESJADA (DUMBS + WIEWIÓRCZAKI)

RAMONESJADA
12.10.2007, tawerna studencka Bella Capri / Pub Retro, Łódź ul. Stefanowskiego 28 (a właściwie róg al. Politechniki i ul. Radwańskiej)
bilety: 8 zł (przedsprzedaż)* / 10 zł (w dniu imprezy)
Zagrają: Dumbs, Wiewiórczaki
Projekcje filmów: „End of the century: The Story of The Ramones”, „Ramones Raw” + teledyski.


Przeczytaj więcej

Komety i Analogs na winylu...

Komety i Analogs na winylu...

Już 10 października kolejne premiery z Jimmy Jazz.
Tym razem oddamy w ręce fanów dwie pozycje w wersjach winylowych.
Pierwszą z nich jest najnowszy album warszawskich Komet pt. "Akcja v.1", którego premiera w wersji CD miała miejsce 24 września. Jeszcze ciepły krążek, który doskonale odbierany jest przez fanów grupy teraz można będzie nabyć w wersji winylowej. Zawartośc płyty winylowej jest identyczna jak zawartość CD.
Cena albumu Komet w wersji winylowej to 35 zł. Już od dzisiaj można składać zamówienia na tą pozycję.
Kolejny winylowy krażek to wznowiene wydanego przed laty, kultowego, debiutanckiego albumu THE ANALOGS pt. "Oi! Młodzież". Materiał ten od lat dostepny jest w wersji Split-CD razem z pierwszym albumem Ramzes & The Hooligans. Na winylu znajdzie się 14 oryginalnych kompozycji składających się na zawartośc debiutu szczecińskiej formacji.
Podonie jak w przypadku Komet cena LP to 35 zł. Również od dzisiaj można składać zamówienia na tą pozycję.....


Przeczytaj więcej
    pixel