Płatość i koszty wysyłki

1. Rodzaje i ceny przesyłek dla zamówień złożonych na www.jimmyjazz.pl i www.winylbox.pl (Polska):

PRZEDPŁATA PACZKA ORLEN (dawniej paczka w ruchu)
Przesyłka z odbiorem w kiosku * - 11,00 ZŁ.
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320 zł
PRZEDPŁATA PACZKOMATY InPOST
Przesyłka z odbiorem w paczkomacie 17,22 ZŁ.
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320 zł

POBRANIE PACZKOMATY InPost
Pobranie z odbiorem w paczkomacie 19,37
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320 zł

 
KURIER  InPost
Przesyłka za przedpłatą 16,03
Przesyłka za pobraniem 18,19
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320 zł

 
POBRANIE POCZTA POLSKA
Przesyłka z odbiorem na poczcie ** - 19,50 ZŁ.
Przesyłka z odbiorem w domu ** - 19,50 ZŁ.
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320,00 zł
Uwaga! minimalne zamówienie musi wynosić więcej niż 29,99

PRZEDPŁATA POCZTA POLSKA
Przesyłka z odbiorem na poczcie * - 17,50 ZŁ.
Przesyłka z odbiorem w domu ** -  19,50ZŁ.
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 320 zł

KURIER DPD****
Przesyłka z płatnością przy odbiorze: 22,62 ZŁ.
Przesyłka z przedpłatą: 18,00 ZŁ.
Darmowa wysyłka dla zamówień od 320,00 złUwagi:

* Orlen Paczka dawniej Paczka w Ruchu Twoje zamówienie odbierzesz w wybranym przez siebie kiosku Ruchu. Wybór adresu kiosku pojawi się po złożeniu zamówienia i wyborze rodzaju płatności i dostawy. Możesz wybrać dowolny kiosk obecny w systemie, taki który masz w pobliżu pracy, domu lub przy ulicy, na której jesteś często.. O terminie odbioru zostaniesz powiadomiony sms'em zawierającym także kod odbioru twojej przesyłki. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z jimmyjazz.pl + 4 dni max. na dostawę. Jest to czas jaki gwarantuje Ruch.
Dostawa Paczka w Ruchu realizowana jest tylko za wcześniejszą przedpłatą.
Znajdź swój kiosk: https://www.paczkawruchu.pl/pokaz-punkty/

*PACZKOMATY IN POST - Twoje zamówienie odbierzesz w wybranym przez siebie paczkomacie. Wybór adresu paczkomatu pojawi się po złożeniu zamówienia i wyborze rodzaju płatności i dostawy. Możesz wybrać dowolny paczkomat obecny w systemie, taki który masz w pobliżu pracy, domu lub przy ulicy, na której jesteś często.. O terminie odbioru zostaniesz powiadomiony sms'em zawierającym także kod odbioru twojej przesyłki. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z jimmyjazz.pl + 2 dni robocze max. na dostawę. Zamówienia wysłane w piątek docierają najczęściej wtorek / środa. .
Uwaga, płatność za przesyłki pobraniowe w paczkomacie możliwa jest tylko za pomocą przelewu przed samym odbiore. W dniu w którym paczka trafia do Twojego paczkomatu otrzymujesz powiadomienie z linkiem do płatności.
Znajdź swój paczkomat: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat
*POCZTA POLSKA ODBIÓR W UP Twoje zamówienie odbierzesz w wybranym przez siebie Urzędzie Pocztowym. Wybór adresu urzędu pojawi się po złożeniu zamówienia i wyborze rodzaju płatności i dostawy. Możesz wybrać dowolny urząd taki, który masz w pobliżu pracy, domu lub przy ulicy, na której jesteś często.. O terminie i miejscu odbioru zostaniesz powiadomiony sms'em. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z jimmyjazz.pl + 2 dni max. na dostawę. Jest to czas jaki gwarantuje Poczta.

*POCZTA POLSKA DOSTAWA DO DOMU Twoje zamówienie dostarczy kurier Poczty Polskiej do domu czyli tradycyjnie. W przypadku nieobecności pozostawi awizo. Czas dostawy to dzień w którym zostało wysłane zamówienie z jimmyjazz.pl + 2 dni max. na dostawę. Jest to czas jaki gwarantuje Poczta.

* KURIER DPD Zamówienie zostanie wysłane kurierem firmy DPD. Przesyłka wychodzi w dniu złożenia zamówienia i powinna dotrzeć na drugi dzień.2. Rodzaje i ceny przesyłek zagranicznych:

Wysyłka za granicę odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym lub paczką, po uprzednim opłaceniu zamówienia. Paczki zagraniczne nie są wysyłane z opcją za pobraniem gdyż Poczta Polska nie realizuje takiej usługi.

LIST POLECONY - POCZTA POLSKA:
EUROPA**** - 75,- ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg), istnieje możliwość wysyłki kurierem. Koszty wysyłki od 100 ZŁ. w górę w zależności od kraju.
AMERYKA, AZJA**** - 95 ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg, powyżej tej wagi urealniamy koszty przesyłki po kontakcie z klientem).
AUSTRALIA, OCEANIA**** - 95 ZŁ. (wysyłka listem poleconym do 2 kg, powyżej tej wagi urealniamy koszty przesyłki po kontakcie z klientem).

****Przesyłka listem poleconym do 2 kg. Powyżej 2 kg ceny ustalane indywidualnie.3. Płatności:

Wysyłka za granicę odbywa się wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej listem poleconym lub paczką po uprzednim opłaceniu zamówienia. Paczki zagraniczne nie są wysyłane z opcją za pobraniem gdyż Poczta Polska nie realizuje takiej usługi.

Płatności za towar zamówiony w sklepie JIMMY JAZZ RECORDS mogą być realizowane:

- za pomocą przelewów bankowych bezpośrednich z polskiego banku nabywcy do banku sprzedawcy, bez udziału systemów szybkich płatności.
Płatności takie nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami, a czas realizacji płatności to max. 24 godziny.

- za pomocą systemu PAYU (tylko dla transakcji Allegro).
Płatności takie nie są obciążone żadnymi dodatkowymi opłatami, a czas realizacji płatności to kilka minut.

- za pomocą systemów szybkich płatności takich jak DOTPAY, PAYPAL, IAI, MTransfer, etc... które umożliwiają płatność zarówno przelewem z wybranego banku jak i z użyciem kart płatniczych i kredytowych. Czas realizacji płatności wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od operatora.
Płatności te obciążone są prowizjami poszczególnych operatorów doliczanymi do kwot należnych za zamówiony towar (plus koszty wysyłki). Wysokość prowizji może wynosić nawet do 3% całej kwoty do zapłaty i jest określona na panelu sklepu przy polach wyboru formy płatności.

- za pomocą bankowych przelewów międzynarodowych.
Płatności takie wymagają opłaty prowizji bankowych i przy ich realizacji należy pamiętać o zaznaczeniu opcji, że to "płatnik pokrywa prowizje bankowe". W innym wypadku kwota należna do zapłaty po dotarciu do Jimmy Jazz Records może byc pomniejszona o wspomniane prowizje. W takiej sytuacji zamówienie zostanie wysłane dopiero po otrzymaniu dopłaty pokrywającej różnicę brakująca do kwoty równej wartości zamówienia (+ kosztów wysyłki).

UWAGA:
Odpowiedzialność Jimmy Jazz Records za ewentualne zaginięcie przesyłki krajowej i międzynarodowej ograniczona jest do wysokości odszkodowań określonych dla takich przypadków w przepisach przewoźników i spedytorów realizujących usługę (przesyłki krajowe do 1000 zł). Pełna odpowiedzialność za wartość przesyłki jest możliwa w przypadku zadeklarowania przesyłki jako wartościowej co wiąże się z dodatkową oplata. Koszt niniejszej opłaty ponosi nabywca.Informacja do przelewu:
Numer konta do wpłat (IBAN): PL 86102047950000990202023190
Nasz bank: PKO BP
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

pixel