Blog

Rock Na Bagnie, edycja IV

Czwarta edycja festiwalu muzyki niezależnej i undergroundowej ROCK NA BAGNIE odbędzie się w dniach 4-5.07.2014 w Goniądzu nad Biebrzą
ORGANIZATOR- FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU POWIATU MONIECKIEGO
- DARMOWE POLE NAMIOTOWE
- w przeddzień festiwalu przegląd zespołów "Garage Power" na placu przy GOK w Goniądzu. Zagrają: Another Dead End (Mońki), Peppermint Shot (Białystok), Desert Rose (Białystok), Elkstone (Ełk), Panta Koina (Lublin) i Tempelhof (Białystok) Warto więc na Bagno przybyć wcześniej :)
- Spotkanie z Pawłem "Konjo" Konnakiem i promocja jego nowej książki p.t. "Karnawał Profuzji", oraz nieco wcześniejszej p.t. "Gangrena - mój punk rock song".
- Wystawa: KORDIAN - Dzieła na Sztuki" grafika, rysunek, malarstwo. A także spotkanie z autorem promujące tomik tekstów pt.: "3.Kanał" (recytuje: aktor Daniel Lasecki; gitara: Maksymilian Michalski; klawisze, wokal: Kordian Michalski)
- Wystawa fotografii, pt. No more Chernobyls (Nigdy więcej Czarnobyla) - przez czas festiwalu zapraszamy do oglądania zdjęć niemieckiego fotografa Roberta Knotha, ukazujące dramaty ludzi, którym przyszło zapłacić wysoką cenę za eksperymenty z energetyką nuklearną. Za jedno z nich autor został w tym roku uhonorowany nagrodą World Press Photo 2006.
- Dla Waszych pociech przygotowaliśmy festiwalowe przedszkole, które poprowadzi profesjonalna kadra z Niepublicznego Przedszkola "Bajeczka" w Mońkach.


Przeczytaj więcej

Urodzinowa trasa SKAMPARARAS po Polsce i Czechach.

W ramach trasy koncertowej "Skanking Tour 2014" zorganizowanej z okazji 17-lecia istnienia SKAMPARARAS grupa ta w towarzystwie czeskiego zespołu SKAZENA SKARLET zagra 10 koncertów w Polsce i Czechach.... Koncerty odbędą sie w lutym, marcu i kwietniu 2014.
Początek trasy 21 lutego podczas urodzinowego koncertu w Hali Omega w Jastrzębiu Zdroju (wystąpią także BULBULATORS i LENIWIEC), a w pózniejszym czasie trasa zawita m.in. do Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Bielsko-Białej.
Szczegóły dotyczące terminów i miejsc na plakacie.
Zapraszamy...


Przeczytaj więcej

The Analogs - Koncerty 2014

The Analogs - Koncerty 2014

Nowa, tegoroczan trasa THE ANALOGS jest już w dużej mierze zaplanowana... Jak co roku zespół aktywnie koncertuje odwiedzając miejsca już sprawdzone jak i te, do których trafi po raz pierwszy... promojąc swoje ostatnie płyty.
Poniżej zamieszczamy terminarz znanych już koncertów The Analogs w 2014 roku..


Przeczytaj więcej

CARTOON VIOLENCE na jednym koncercie w Polsce.

CARTOON VIOLENCE na jednym koncercie w Polsce.

CARTON VIOLENCE to jeden z najszybciej obecnie rozwijających się zespołow na scenie ska w Wielkiej Brytanii. Pochodzą z Walii, a w ich składzie znajdują się m.in: klawiszowiec/wokalista Chuzz - załozyciel 3 Minute Warning oraz były gitarzysta i wokalista Smoke Like A Fish - Tran .
Brzmienie Cartoon Violence to chwytliwy miks klimatów 2 Tone Ska z wyraźnymi wpływami pop i brytyjskiego brzmienia indie. Ich piosenki odnoszą się także do klasycznego brytyjskiego brzmienia pop czerpiąc w równej mierze z dokonań wykonawców pokroju The Kinks, Madness, Squeeze czy The Hotknives... Energetyczne numery ze świetnymi wokalami plus wspaniałe melodie fortepianowe decyduja o unikalnym brzmieniu ska tej kapeli.
Cartoon Violence zadebiutowali w 2008 roku świetnym albumem "Whatever Happened To The Likely Lad?" wydanym w kultowej wytwórni ska Do The Dog Music otrzymujac doskonałe recenzje w prasie i audycjach radiowych na całym świecie. Od premiery zespół intensywnie koncertował w Wielkiej Brytanii dzieląc scenę m.in. z Toots & The Maytals, Roddy Radiation i The Tosters.
Rok 2013 przyniósł premierę drugiego albumu Cartoon Violence zatytułowanego "Tit For Tat" wydanego w Europie przez Records Rocking, w USA przez Megalith Records, w Australii przez Care Factor Records, jak również w UK ponownie przez Do The Dog. W związku z wydaniem płyty zespół zorganizował tournee promocyjne po Wielkiej Brytanii i Europie, w tym występ na London International Ska Festival. 24 stycznia 2014 roku zagra także w Polsce.


Przeczytaj więcej

SMOOTH BEANS w Łodzi i Olsztynie...

SMOOTH BEANS w Łodzi i Olsztynie...

Smooth Beans powstali w 2008 roku, od początku swojego istnienia poświęcając się tworzeniu jamajskiej muzyki w starym stylu opartym na klasycznych rytmach jamajskich z lat 60-tych i początków lat 70-tych takich jak Rocksteady, Reggae i Ska z wpływem Northamerican Soul i R&B. Od chwili powstania zespoł skupił się na koncertach, będąc jednym z najbardziej aktywnych zespołów w Hiszpanii.
Smooth Beans zadebiutowali w 2010 roku singlem “Cantabria’s Finest”, a do do chwili obecnej na dorobek grupy składają się dwa pełnowymiarowe albumy: wydany w 2011 roku "At Low Fyah!" oraz pochodzący z roku 2013 "Keep Talking". Obie płyty wydane zostały przez hiszpańską wytwórnię Liquidator Music.
Zespoł doskonale znany jest w Hiszpanii gdzie gościł na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki jamajskiej, a poza jej granicami swoją popularnośc budował głownie za sprawą wydanych płyt. W najbliższym czasie grupa wybiera się na krótkie tournee koncertowe podczas którego odwiedzi Niemcy i Polskę. Polskie koncerty odbęda się w Łodzi i Olsztynie...


Przeczytaj więcej

APE + AUSCHWITZ RATS + NA CELOWNIKU

APE + AUSCHWITZ RATS + NA CELOWNIKU

9 listopda BE PUNX | DO IT YOURSELF w Suchej Beskidzkiej. Zagrają 3 kapele:
NA CELOWNIKU - anarcho-punk - Tychy
AUSCHWITZ RATS - hc/street punk - Whentown
APE - hc punk - Maniowy


Przeczytaj więcej

ADHD SYNDROM - Najbliższe koncerty...

ADHD SYNDROM - Najbliższe koncerty...

Podhalańskie punki z ADHD SYNDROM są już po rejestracji swojego najnowszego albumu. Płyta przechodzi jeszcze przez fazę miksów masteringu etc... i jeśli wszytsko pójdzie sprawnie to pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.
Krążek zatytułowany "Bizne$$ Punx" to trzeci album grupy gdzie znaleźć będzie można całkiem nowe kompozycje, które zespół prezentuje także podczas swoich koncertów.
Zapraszamy na koncerty ADHD SYNDROM... najbliższe z nich będa miały miejsce...

12.10.2013 - Poznań - REAKTOR FEST + AUSCHWITZ RATS + REAKCJA
26.10.2013 - Piotrków Trybunalski - Spirala
31.10.2013 - Czerwionka Leszczyny - Stara Piwnica


Przeczytaj więcej

Trasa promocyjna THE ANALOGS - Pełnoletnia Oi! mlodzież

Trasa  promocyjna THE ANALOGS - Pełnoletnia Oi! mlodzież

The Analogs po 18 latach działalności postanowili podkreślić swój staż sceniczny i sięgnąć ponownie po swoje debiutanckie nagrania zarejestrowane pierwotnie w 1996 roku. Album "Oi! młodzież" wydany wówczas przez Jimmy Jazz Records zapoczątkował muzyczną drogę zespołu, który podąża nią konsekwentnie do dziś, a debiutancka płyta stała się punkowym klasykiem dla kilku pokoleń słuchaczy w Polsce.

Aby uczcić osiemnastolecie swojego istnienia muzycy postanowili jeszcze raz nagrać swój debiutancki album. Trzynaście ulicznych hymnów, które śpiewane są przez kolejne pokolenia, nieprzystosowanych i krytycznie patrzących na świat ludzi zostały nagrane w Mania Studio, co nadało im lepsze brzmienie i dynamikę.

Muzycy THE ANALOGS nie zmienili nic w utworach, a jedynie odświeżyli je. Jak sami mówią, uważają ten materiał za kultowy, więc nie bawili się w nowe aranżacje i ulepszenia. Poprawili jedyni braki brzmieniowe wynikające ze sposobu pierwotnego nagrywania utworów.

Album "Pełnoletnia Oi! młodzież" jest drugim krążkiem nagranym przez The Analogs dla wytwórni Lou & Rocked Boys i wydany została w dwóch wersjach. Nowa wersja albumu dostępna jest na jednym CD, natomiast limitowana edycja specjalna uzupełniona została drugim dyskiem, który zawiera oryginalny album z 1996 roku. Edycja limitowana dostępna jest jedynie na koncertach The Analogs, na stronie zespołu oraz w sklepach internetowych Lou & Rocked Boys i Jimmy Jazz Records.

Premiera płyty miała miejsce we wrześniu 2013, a od pażdziernika zespoł wyrusza w trase promująca ten album....

TRASA PROMOCYJNA THE ANALOGS - “Pełnoletnia Oi! Młodzież” .........


Przeczytaj więcej

MEBP FEST IV

M.E.B.P.-em można nazwać cykl imprez wychodzących z inicjatywy 8 kumpli z 2 kapel (ADHD Syndrom i APE) polegających na pełnej swobodzie szeroko rozumianej zabawy w gronie znajomych przy muzyce przeróżnych (ale punkowych) zespołów. Gościliśmy na deskach swoich imprez  zespoły takie jak:  The Analogs, Bulbulators, Sex Bomba, Dumbs, Anti Dread, Skampararas Pils, The Coiots, In Vitro, CF98, Collina, Tripis, Whitman, W Kilku Słowach,Warsaw Dolls, Sistem Error,  Kakao Drinkers, Awariat NATO,Karate
No Mercy, Odszukać Listopad, Snafu, Warhead, Tymczasowy Brak Nazwy, Bigger Half, The Velopers, Pod Prąd, First December, APE oraz ADHD Syndrom. Celem wszelakich inicjatyw związanych z M.E.B.P-em jest szeroko pojęta likwidacja otaczającej nas nudy.


Przeczytaj więcej

Kapele z Jimmy Jazz na tegorocznym festiwalu ROCK NA BAGNIE.

Kapele z Jimmy Jazz na tegorocznym festiwalu ROCK NA BAGNIE.

III edycja festiwalu odbędzie się w dniach 5-6.07.2013r. w miejscowości Goniądz nad Biebrzą.

Niesamowity klimat, enigmatyczność bagien biebrzańskich i wspaniała zabawa przy muzyce – to wszystko będzie dostępne dla każdego już 5 i 6 lipca (piątek, sobota) w malowniczej miejscowości Goniądz nad Biebrzą odbędzie się tegoroczny Festiwal „Rock na Bagnie”. Uczestnicy wcześniejszych edycji to wiedzą, ale uwaga dla nowych – BAGNO WCIĄGA! Nie będziesz chciał stąd wyjechać!
Rock na Bagnie jest festiwalem czerpiącym wzorce z tradycji polskich festiwali lat 80-tych, z jedną sceną, bez komercyjnej struktury, za to z maksymalnie dużą dawką autentycznej muzyki młodych zespołów i także tych, które były młode w najlepszym okresie polskiej muzyki rockowej, czyli schyłku PRL-u, a grają do dzisiaj, lub reaktywują się specjalnie na okazję występu. Jest to niejako kontynuacja najlepszych osiągnięć polskiej muzyki rockowej z lat 80-tych w połączeniu z nowoczesnością inspirowaną tymi osiągnięciami.


....


Przeczytaj więcej

ACTIVE MINDS + SATANIC MALFUNCTIONS + STREET CHAOS + MEANS OF CONTROL

ACTIVE MINDS + SATANIC MALFUNCTIONS + STREET CHAOS + MEANS OF CONTROL

WARSZAWA - 14 lipca 2013 Niedziela

ACTIVE MINDS - legenda punka ze Scarboroug

SATANIC MALFUNCTIONS - niemniej legendarni wyjadacze w klimacie thrashy old school hc/punk ze Scarborough, UK z polskim akcentem w skladzie

STREET CHAOS - hc/punk Warszawa

MEANS OF CONTROL - crust/grind Drzewica

****************
CDQ ul. Burakowska 12
godz. 19:00
wjazd 20 pln


Przeczytaj więcej

Woświn Rock Fest 2013 ...

Woświn Rock Fest 2013 ...

Woświn Rock Fest 2013 w Cieszynie (k. Węgorzyna; ok 80km od Szczecina) nad jeziorem Woświn odbędzie się 5 i 6 lipca. Na dwudniowym festiwalu wystąpi 12 zespołów prezentujących różne gatunki muzyki, od ska, poprzez rock, punk, core, aż po metal. Będzie to ogromna dawka wspaniałych dźwięków, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorem festiwalu, jak Stowarzyszenie Sztuka Życia.

Festiwal odbywa się w spokojnym i przyjemnym miejscu, gdzie oprócz posłuchania świetnej muzyki będzie można poznać wielu ciekawych ludzi kochających muzykę i imprezy. Woświn Rock Fest jest festiwalem przyjaźni i tolerancji.

Cena biletu: 30/35 - pole namiotowe w cenie biletu

W tym roku zagrają:......


Przeczytaj więcej

I Mazowiecki Festiwal RockowyI Mazowiecki Festiwal Rockowy – Rockandrollowe Święto Narodowe, 3 i 4 maja 2013 Stadion Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Sportowa 66. WSTĘP WOLNY!


Organizacja Festiwalu: Robert Szymański, Marek Wiernik, Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim, Alternative Pop. Patronat medialny Polskie Radio RDC.

Rozkład jazdy na dzień 3 maja:
1.Kuba Rozpruwacz
2. Deathcats (EST)
3. Tama
4. Warsaw Dolls
5. Nevesis (EST)
6. Leniwiec
7. Generators(USA)
8.
Sexbomba
9. Peter and the Test Tube Babies (GB)

Scena festiwalowa w dniu 3 maja 2013 na stadionie miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Sportowej startuje o godz. 14.00. W składzie tego dnia ogółem 9 zespołów, w tym 5 polskich, 2 estońskie (z czego jeden dziewczęcy - Deathcats) po jednej kapeli z USA i Wielkiej Brytanii.
Rozkład jazdy na dzień 4 maja:
16.00– 20.00 zespoły konkursowe (UWAGA ! zespoły konkursowe mogą się zgłaszać do dnia 20 kwietnia 2013 r. Na zwycięzcę czeka nagroda 3000 zł, szczegóły zgłoszenia na fejsbukowym fanpejdżu Mazowieckiego Festiwalu Rockowego)
20.00 – 21.00 gość festiwalu ZŁA OBSESJA ( w tym czasie obrady jury)
21.00 – Występ laureata

Zakończenie...


Przeczytaj więcej

KOFFIN KATS + ANTI DREAD

3 MAJA 2013
SZCZECIN - KLUB MORION
START: 20:00
BILETY: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu.

KOFFIN KATS (USA) + ANTI DREAD (PL)

THE KOFFIN KATS (Detroit, USA/ psychobilly)
Ponad tysiąc koncertów i osiem lat jeżdżenia po świecie sprawiło, że THE KOFFIN KATS trasę nazywają domem.
Koffin Kats zmiksowali wizerunek Detroit z toksyczną mieszanką wódki, tatuaży i pulsującego punk rock’n’rollowego psychobilly. W czerwcu 2003 wystartowali we trzech w świat z zamiarem bezwzględnego parcia naprzód bez chwili spoczynku. Vic Victor (główny wokal, kontrabas) połączył siły ze swoim odwiecznym towarzyszem Tommy’m Koffin (gitara) i razem zaczęli lać fundamenty pod dźwiękowy szturm znany dziś jako The Koffin Kats.
Tematyka piosenek zespołu oscyluje między Sci-Fi a prawdziwymi potwornościami codzienności. Do spółki z Eric’iem “E Balls” Walls’em za garami, zaczęli grać za piwo w lokalnych barach, co ostatecznie pozwoliło im wybić się ze Środkowego Zachodu Stanów Zjednoczonych. Następne lata przyniosły ze sobą liczne trasy koncertowe po Północnej Ameryce. Nieszczęśliwie równie liczne były wtedy zmiany perkusistów. W tym czasie wydali swoje pierwsze trzy albumy S/T (2003), "Inhumane" (2005), and "Straying from the Pack" (2006).
Wydawnictwa, jak i trasy koncertowe ugruntowały pozycję The Koffin Kats w świecie punka i psychobilly. W 2007 Vic i Tommy....


Przeczytaj więcej

KOLABORANCI

Marcowe i kwietniowe koncerty KLABORANTÓw to przede wszystkim promocja najnowszego albumu "Transparenty" i wcześniejszego krazka koncertowego pt." My tu stoimy" uzupełnionego o plytę DVD.

 

W marcu i kwietniu 2013 KOlABORANCI pojawią się:
10.03.2013 - ZIELONA GÓRA - 4 Róże dla Lucienne (+ BAUAGANS)
22.03.2013 - LEGNICA - Spiżarnia (+ THE STUBS + THE PHANTOMS + BLACK COFFEE)
04.04.2013 - WARSZAWA - Fonobar (+ ADHD SYNDROM + NOWY ŚWIAT + HEADLESS BABIES)
05.04.2013 - TOMASZÓW MAZ. - Tkacz (+ ADHD SYNDROM + TUMOUR OF SOUL)
06.04.2013 - BIAŁYSTOK - Herkulesy (+ ADHD SYNDROM + URAN)
26.04.2013 - POZNAŃ - Kafe Mięsna


Przeczytaj więcej

TOY DOLLS + SEX BOMBA + PO PROSTU

TOY DOLLS + SEX BOMBA + PO PROSTU

Legenda punk rocka na koncercie w Polsce. TOPY DOLLS towarzyszą na scenie: SEX BOMBA i PO PROSTU...


Przeczytaj więcej

KOMETY TRASA LUMINAL

KOMETY TRASA LUMINAL

Komety jeden z najpopularniejszych alternatywnych zespołów rusza w swoją kolejna tarasę tym razem promujacą najnowszy album " Luminal ". Dowodzone przez Lesława Komety są obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej identyfikowalnych, krajowych zespołów alternatywnych, a zarazem kontynuacją działającej w latach 1994-2003 Partii. Znajduje to odbicie nie tylko w podejściu do artystycznej twórczości ale także aktualnym składzie grupy, w którym po zmianach personalnych ponownie spotkali się muzycy znani z Partii.
Podobnie jak ich poprzedniczka, Komety stworzyły swój własny styl muzyczno-słowny, będący współczesnym spojrzeniem na początki rock’n’rolla, któremu odpowiedzialny za repertuar lider dodaje blasku dzięki przebojowym kompozycjom, dbałości o nowoczesne brzmienie i specyficzne spojrzeniu na rzeczywistość odbijającą się w tekstach grupy. Nie bez powodów także Komety są jednym z nielicznych polskich zespołów, którym udało się zaistnieć zagranicą czego dowodem jest album „Story Of Komety” wydany w Meksyku oraz niezliczona ilość nagrań dostępnych na składankach w najdalszych zakątkach globu od Japonii, USA po Europę...

Choć przez niemal dekadę działalności Komety dorobiły się sześciu albumów to deklaracje Lesława są niezmiennie aktualne, a każda z płyt stanowi odrębną wartość i kolejny krok w pochodzie do serc fanów i krytyków muzycznych.
„Integralnym elementem twórczości Partii i Komet była zawsze obsesyjna fascynacja popkulturą, szczególnie tą z lat 50. i 60., ale z perspektywy warszawskiej ulicy. Jednak największym źródłem inspiracji jest popkultura polska” – ten głos Lesława nadal brzmi głośno, a najnowszy siódmy album Komet zatytułowany „Luminal” będzie tego najlepszym dowodem. 
Premiera albumu obyła się 16 kwietnia.
Na koncertach fani będą mogli usłyszeć m.in. dwa przebojowe single z najnowszego albumu - Osiemnaste urodziny oraz Mogłem byc tobą.
Luminal tour niesie za sobą nowe brzmienie jak i nowy image grupy

Najbliższe koncerty:

01-06-2013, Gdańsk
Olszynka
Koncert plenerowy

07-06-2013
, Szklarska Poręba
Klub Jazgot
Godzina 20.00

08-06-2013
, Piława Górna
Koncert plenerowy
Godzina 20.00


Przeczytaj więcej

BULBULATORS + PILS + DEGRADACE + MAD PIGS

W sobotni wieczór 26 stycznia atmosfera w tyskim SKUPIE KULTURY przypomni nam najlepsze lata punkowej rebelii.
Wszystko to za sprawą polsko-czeskiej konfrontacji pod swojsko brzmiącym tytułem PUNK LARMO! Gospodarzy reprezentować będą: istniejąca od ponad 20 lat śląska grupa BULBULATORS oraz ich młodsi bracia PILS.
Po stronie Czeskiej wystąpi punk'n'rollowa grupa DEGRADACE z Ostravy oraz hard-corowi wymiatacze MAD PIGS z Brna.
Ten koncert to niepowtarzalna okazja by przekonać się że PUNK nie zna granic,jest ciągle żywy i ma się dobrze.
Zapraszamy!!!

! PUNK LARMO !
26.01.2013. SKUP KULTURY - Tychy ul. Kard. Wyszyńskiego 32
- MAD PIGS - hard-core punk Brno (Cz)
- PILS - punk rock Tychy
- DEGRADACE - punk'n'roll Ostrava (Cz)
- BULBULATORS - punk rock Silesia

Start: 19.00
Wjazd: 20zł


Przeczytaj więcej

THE ANALOGS - Koncerty, które jeszce przed nami...

THE ANALOGS - Koncerty, które jeszce przed nami...

Album "Taniec cieni" to ciągle pachnące danie..... Jeszcze cieplejsza pozycja to wydany w Rosji album "S.O.S.".... a całkowicie gorący jest nowy album zatytułowany "XIII. Ballady czasu upadku", który THE ANALOGS promuja nie pozwalając sobie na dłuższe przestoje i bez przerwy pojawiając się w kolejnych miastach Polski.

Poniżej lista tegorocznych koncertów, które  przed nami...

21.06 SOSNOWIEC, 2 Doors
+TEQUILA GERBILS

27.07 ZBICZNO, Festiwal
+FARBEN LEHRE
+MOLLY MALONE‘s

31.07 KOSTRZYN  NAD ODRĄ - Przystanek Woodstock - Scena Kryszny
+KONIEC ŚWIATA
+GA GA ZIELONE ŻABKI
+RAGAFAYA
+THE BILL

17.08 CZERSK - Summer Riot Festival
+COCK SPARRER
+DEZERTER
+FARBEN LEHRE
+SOIA
+O.D.C.

............


Przeczytaj więcej

BULBULATORS + THE HEADHUNTERS... koncerty - grudzien 2012

BULBULATORS + THE HEADHUNTERS... koncerty  - grudzien 2012

!PUNK ROCK SHOW!
14.12.2012. WROCŁAW - Madness ul.Hubska 6
- G.P.R. - punk Wrocław
- The Headhunters - punk rock Oleśnica
- Zmaza - psycho punk Trzcianka
- Bulbulators - punk rock Silesia
Start:19
Wjazd:20zł

!PUNK ROCK SHOW!
15.12.2012. OLEŚNICA - Kolorowa ul.Lotnicza 42
- This Noise - hardcore punk Wrocław
- Bulbulators - punk rock Silesia
Start:19
Wjazd:15zł

!PUNK ROCK SHOW!
16.12.2012. MIKOŁÓW - Fraktal ul.K.Miarki 15
- The Headhunters - punk rock Oleśnica
- Bulbulators - punk rock Silesia
Start:19
Wjazd:16/20zł


Przeczytaj więcej

Punk Not Zgred Fest 2012PUNK NOT ZGRED FEST 2012
Jesień to czas muzyki i nikt mnie nie przekona, że tak nie jest. Tym razem Stowarzyszenie Pro-Kulturamedia  z Katowic ma dla Was wyjątkową propozycję! Już 26 października rusza punkowa, choć nie wyłącznie trasa koncertowa. Będziemy grali w ośmiu miastach w Polsce. To jedyny objazdowy festiwal punkowy w tym kraju! Mamy dla Was prawdziwą petardę brzmień, zagrają legendy sceny punkowej – Deuter, Moskwa, The Trepp, Ga Ga  Zielone Żabki obchodzące szumnie swoje 25 urodziny, wspomagani dzielnie przez doskonałe zespoły młodego pokolenia – mocny i nieokiełznany na scenie The Bastard oraz świetny regałowy skład z Lublina Herba Micze, który rozkręci atmosferę naszych koncertów.
Gramy w dużych klubach, to nie kolejny spęd spod znaku festiwalu w mieście powiatowym. Rozpoczynamy rewolucję w polskiej muzyce, zostań jej częścią, przyjdź na niezapomniany koncert, to dopiero początek, zamierzamy kontynuować dzieło niezależnego grania w całej Polsce, jeśli z nami będziesz możesz współtworzyć odrodzenie polskiej alternatywy muzycznej! ..............


Przeczytaj więcej

KOLABORANCI + ADHD SYNDROM + PEWEXSzczecińscy KOLABORANCI, podhalański ADHD SYNDROM i oleśnicki PEWEX wystąpią w październiku na dwóch wspólnych koncertach we Wrocławiu i Oleśnicy.
Cena biletów na każdy z koncertów to 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Poniżej szczegóły obu imprez:

KOLABORANCI + ADHD SYNDROM + PEWEX

26.10.2012 – WROCŁAW
- Klub MADNESS (ul. Hubska 6)
Start godz: 19.00
Bilety: 15 zł. / 20 zł.
Kontakt w sprawie przedsprzedaży: madness2@interia.pl

27.10.2012 – OLEŚNICA
- Klub KOLOROWA (ul. Lotnicza 42)
Start godz: 19.00
Bilety: 15 zł. / 20 zł.
Kontakt w sprawie przedsprzedaży: theheadhunters@wp.pl

...........


Przeczytaj więcej
pixel