Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

2010-07-27
Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

Okres wakacyjnego zwolnienia sprzyja działaniom leniwym, powolnym i refleksyjnym czego efektem była nachodząca nas refleksja dotycząca kilku klasycznych tytułów, bez których nie wyobrażamy sobie półki z płytami prawdziwego fana muzyki ska czy punk.
W efekcie takich przemyśleń postanowiliśmy kilka kluczowych pozycji dołączyć do oferty naszego sklepu dzieki czemu, każdy kto ma ochotę na uzupełnienie braków w pozycjach obowiązkowych może tego teraz dokonać, a my nikomu nie powiemy, że dotychczas nie był szcześliwym posiadaczem wspomnianych pozycji.

Fani talentu młodocianej Debbie Harry mają okazję sięgnąć po dyskografię BLONDIE z klasycznego okresu działalności grupy, kiedy to w jej repertuarze hit gonił hit, a plakaty wokalistki z kolorowych magazynów rozpalały wyobraźnię sporej części męskiej populacji kuli ziemskiej.
 
Klasycy z THE JAM powinni ucieszyć zwolenników talentu Paula weller'a z okresu modsowskiej twórczości pod sztandarem w/w kapeli, natomiast fani ska mają okazję zwariować przy kilku albumach THE SKATALITES oraz kultowych nagraniach THE SPECIALS. Do tego trochę skocznych rytmów z repertuaru DESMONDA DEKKERA oraz BAD MANNERS i powinno byc miło.

Postanowiliśmy także odkurzyć w naszym katalogu sylwetkę formacji BAUHAUS dzisiaj nieco juz zapomnianą, niemniej niezmiennie kojarzonej z początkami gothic rocka i post-punkowej nowej fali, po który to zespół przed laty równie często sięgali zwolennicy brzmień new wave jak i bardziej punkowi odbiorcy.

Niezastąpiony Johnny Cash ma w naszym sklepie stałe miejsce, tym razem ofertę jego dokonań rozszerzamy o kolejne tytuły, w tym także album, na którym artsta prezentuuje się w towarzystwe swojej zony - June Carter.

To oczywiście nie wszystko, niemniej przyjeność poszukiwania pozycji wartych uwagi zostawiamy każdemu kto zdecyduje się odwiedzić nasz sklep, do którego serdecznie zapraszamy.

Sprawdź:
---> BLONDIE
---> THE JAM
---> THE SKATALITES
---> THE SPECIALS
---> BAUHAUS
---> JOHNNY CASH
---> JOHNNY CASH & JUNE CARTER
---> THE STRANGLERS
---> RAMONES
---> BAD MANNERS
---> DESMOND DEKKER


Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2010
pixel