Blog

WC szykuje nowy album.

WC szykuje nowy album.

Jak na dinozaurów punk rocka przystało, legendarna formacja polskiego punk rocka WC postanowiła swoim nowym albumem nawiązać do prehistorii. Krążek zatutytułowany "Jurassic Punk" trafi do sklepów jesienią. Premiera handlowa przewidziana została na 8 pażdziernika, a zespół w sierpniu wejdzie do studia aby zarejestrować nowy materiał - nie stroniąc od drobnych powrotów do repertuarowej przeszłości.
Dla fanów grupy (której stare utwory zebrane zostały na albumie "Archiwum" wydanym przez Jimmy Jazz Records w 2005 r. a najbardziej współczesne nagrania WC pochodzą z 1994 roku - kaseta "Wyciągając rękę po..." wydana przez Silver-Ton) będzie to pierwsza od dawna okazja...


Przeczytaj więcej

PUNK PIKNIK NA WYSPIE

PUNK PIKNIK NA WYSPIE

Podczas PUNK PIKNIKU NA WYSPIE w Mielcu, 17.08.2007 wystąpią: THE HEADHUNTERS, THE JET-SONS, WKG, JUNKERS, ORTODOX, DSF, PILS, BEHIND ENEMY LINE i PARK WOLNOŚCI.
Początek koncertu o godz. 17.00. Wjazd 18 zł.


Przeczytaj więcej

EMERALD

EMERALD

Folk-rockowa grupa EMERALD w szym czasie zagra kilka koncertów, na które serdecznie zapraej terminy i miejsca w których wystąpi zespół:

27.07. – SZCZECIN - DEPTAK
04.08. – SERWY – MAZURY
19.08. – KARLINO – POLA NAFTOWE
08.09. – GRYFINO - DOWNTOWN


Przeczytaj więcej

Pierwsza polska płyta MIGUEL & THE LIVING DEAD.

Pierwsza polska płyta MIGUEL & THE LIVING DEAD.

Miguel And The Living Dead to unikalne połączenie punka, gotyku, psychobilly i diabelskiego rock'n'rolla z piekła rodem. Szalona przejażdżka po autostradzie do piekła w oparach czarnego humoru, gdzie tani horror miesza się z komedią, a magia z brutalnością dnia i zapachem krwi.
29 lipca 2007 nakładem łódzkiej oficyny wydawniczej NOISE ANNOYS ukaże się drugi studyjny album MIGUEL AND THE LIVING DEAD. Po raz pierwszy w Polsce, długo wyczekiwane przez fanów, najnowsze wydawnictwo zespołu, który w Europejskim undergroundzie osiągnął już niemalże status kultu.
Płyta o tytule “Postcards From The Other Side” wydana zostanie w formacie digi-pack....


Przeczytaj więcej

CD "Avokado" DUBSKA ponownie dostępny.

CD "Avokado" DUBSKA ponownie dostępny.

W listopadzie 2006 roku pojawił się w sprzedaży drugi album grupy DUBSKA pt. "Avokado". Jak się okazało w międzyczasie nakład był limitowany ale wysarczyło to aby album został zauważony przez prasę, media i wszytskich, których interesuje muzyka reggae. Dziś po pół roku od tamtej mini premiery, przyszedł dzień na wprowadzenie do sklepów kolejnego nakładu płyty. Tym razem bez nakładów limitowanych. Płyta będzie ogólnie dostępna i właśnie pojawiła się w naszym  sklepie.
Wydany ostatnio trzeci numer magazynu Reggaebeat prezentuje obszerny wywiad z zespołem oraz dwa nagrania i teledysk do utworu tytułowego z płyty, zamieszczone na krążku dołączonym do pisma.....


Przeczytaj więcej

REGGAEBEAT # 3 wkrótce w sklepach.

REGGAEBEAT # 3 wkrótce w sklepach.

Za kilka dni do sieci salonów prasowych trafi najnowszy numer REGGAEBEAT - pisma poświęconego wszelkim odmianom jamajskiej pulsacji. Jak zwykle - także ta edycja magazynu - zawiera darmowy dodatek w postaci płyty CD, na której zainteresowani zawartościa tekstową znajdą wiele miłych dla ucha dźwięków ilustrujących materiały przygotowane przez redakcję. Pośród utworów promujących ostatnie wydawnictwa, i zapowiadających nowe, znaleźć tu można także wiele nagrań wcześniej niepublikowanych czy wręcz unikalnych o czym przekona się każdy kto zdecyduje się sięgnąć po Reggaebeat # 3.
Wewnątrz numeru tym razem czeka czytelników wizyta w "Karaibskim Londynie" i na "Karnawale Kultur w Berlinie", rzut oka na "Klasyczny jamajski soundsystem", przegląd letnich festiwali w Polsce, kolejny odcinek opowieści o "Roots Reggae" i spojrzenie na Dancehall "walczący"...


Przeczytaj więcej

Winylowa reedycja pierwszego albumu THE ANALOGS.

Winylowa reedycja pierwszego albumu THE ANALOGS.

Po wakacjach światło dzienne w postaci krążka winylowego ujrzy pierwszy i jeden z najpopularniejszych albumów THE ANALOGS zatytułowany "Oi! Młodzież". Album pierwotnie wydany w 1996 roku w formacie kasety magnetofonowej nieco później pojawił sie na płycie kompaktowej jako Slpit-CD, na którym znalazła się także pierwsza płyta Ramzes & The Hooligans pt. "Mechaniczna Pomarańcza".
Nakład kasety został już dawno wyczerpany, natomiast wersja kompaktowa od lat znajduje się w katalogu Jmmy Jazz Records. Fani czarnego plastiku będą mogli wkrótce zaopatrzyć się w wydanie winylowe z debiuanckim materiałem The Analogs....


Przeczytaj więcej

Nowy teledysk ANTI DREAD

Nowy teledysk ANTI DREAD

Grupa ANTI DREAD w ramach promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Wszyscy jesteśmy lesbijkami" zrealizowała teledysk do utworu "Zabawka" pochodzącego z tego właśnie albumu. Teledysk nagrany został został przez Mania Studio kilka tygodni temu i w ostatnich dniach zakończony został jego montaż.
Już od dziś wszyscy zainteresowani mogą odwidzać nasz dział DOWNLOAD/VIDEO gdzie teledysk jest do ściągnięcia w formacie MPG. wielkośc pliku ok 49 MB....


Przeczytaj więcej
    pixel