Blog

BULBULATORS na winylu...

BULBULATORS na winylu...

Dostępny juz jest, zapowiadany jakis czas temu winylowy album BULBULATORS zatytułowany "Deja Vu". Grupa przygotowując swoje winylowe wydawnictwo zdecydowała sie na zamieszczenie na nim wybranych utworów ze wszystkich swoich płyt, ale aby zawartość krążka stanowiła dodatkowa atrakcję dla fanów wypałniają go utwory specjalnie przygotowane z myśłą o winylu.
Na stronie A płyty znalazły się na nowo nagrane numery z pierwszych dwóch albumów: "Prawdziwe życie" i "Nie Nie Nie". Dwa z nich "Nie rozumiem tego" oraz "Farbowany blondyn" pojawiły się z nowymi tekstami.
Na stronie B zespół zamieścił wybrane kawałki z dwóch ostatnich płyt. "Deja Vu" to niezła gratka dla zbieraczy vinyli, którzy w końcu będą mogli postawić na półce longplay Bulbulators......


Przeczytaj więcej

TIK TAK PUNK ROCK MEMORIAL vol.2

TIK TAK PUNK ROCK MEMORIAL vol.2

TIK TAK PUNK ROCK MEMORIAL vol.2

18.04.Czerwionka Leszczyny MOK ul.Wolności 2

Wystąpią:
- Tife Tife
- The Damrockers
- Bulbulators
- The Analogs

Start: 18.00
Wjazd: 17zł


Przeczytaj więcej

MAD SIN + ST. CITY SURFERS + THE PROPELERS + WHITMAN

MAD SIN + ST. CITY SURFERS + THE PROPELERS + WHITMAN

21.02.09, sobota godz: 19:00
Koncert legendy psychobilly !!!

MAD SIN (Berlin)
+ supports:
St. City Surfers
The Propelers
Whitman

CK Wiatrak Zabrze
ul. Wolnosci 395
www.wiatrak.art.pl

Bilety 38/45 pln
Wejscie do klubu od godz: 18.30

Więcej.....


Przeczytaj więcej

Komety w propozycjach do Listy Przebojów Trójki i TVP Polonia.

Komety w propozycjach do Listy Przebojów Trójki i TVP Polonia.

Piosenka KOMET - "Dla ciebie nie istnieję", promująca najnowszy album zespołu zatytułowany "Złoto Azteków" (premiera 7 marca 2009), niemal natychmiast po pojawieniu się w rozgłośniach radiowych została zauważona przez fanów i prezenterów radiowych.
Utwór w chwili obecnej jest już jedną z nowych propozycji do Listy Przebojów radiowej Trójki i każdy fan zespołu chcący wesprzeć Komety w marszu w górę listy może to zrobić oddając głos na "Dla ciebie nie istnieję" po zalogowaniu się na stronie internetowej Programu III PR i Listy Przebojów.
Zachęcamy do oddawania głosów na nowy przebój Komet.
Fanom Lesława i spółki zalecamy też szczególną czujność 19 lutego o godzinie 18.10 kiedy to TVP Polonia cały program o tytule Bzik Kulturalny poświęci Kometom.


Przeczytaj więcej

Co nowego w planach People Like You?

Co nowego w planach People Like You?

Po premierze nowego, doskonałego albumu grupy 2nd DISTRICT "Poverty Makes Angry", wzbogaconego krażkiem DVD albumu DEEP EYNDE "Blackout - The Dark Years" oraz digipakowych wznowień krązków THE BONES wytwórnia People Like You zapowiada kolejne muzyczne smakołyki.
Psycho-rock'n'rollowa, kanadyjska grupa THE CREEPSHOW jest już znana europejskim fanom z serii koncertów i wydanego stosunkowo niedawno, nowego albumu "Run For Your Life" ale to nie wszystko co wytwórnia PLY ma do zaproponowania jeśli chodzi o tą formację... bowiem już 23 marca 2009 światło dzienne ujrzy specjalne wznowienie wcześniejszego krążka "Sell Your Soul" niedostępnego wcześniej w Europie.
Zarówno wersja CD płyty jak i limitowany LP na kolorowym winylu zostaną wzbogacone o bonus DVD........


Przeczytaj więcej

KARCER + ULICZNY OPRYSZEK + PEŁNA KULTURA + SZCZUR

KARCER + ULICZNY OPRYSZEK + PEŁNA KULTURA + SZCZUR

KARCER, ULICZNY OPRYSZEK, PEŁNA KULTURA i SZCZUR zagrają w klubie Madness (Hubska 6), 14 marca 2009.
godz: 19.00
Wjazd: 15/20 zł.


Przeczytaj więcej

KARCER + ZUGRIFF + NO FUTURE

KARCER + ZUGRIFF + NO FUTURE

KARCER (Słupsk), NO FUTURE (Szczecin) i ZUGRIFF (Berlin) zagrają w klubie KOntrasty (Wawrzyniaka 7a), 13 marca 2009.
godz: 19.00
Wjazd: 13/18 zł.


Przeczytaj więcej

WŁOCHATY + ZERO

WŁOCHATY + ZERO

WŁOCHATY i ZERO zagrają wspólny koncert 21 lutego 2009 w słupskim Motor Rock Pub (ul. Anny Łajming).
POczątek o 19.00.
Wjazd: 15/20 zł.


Przeczytaj więcej

MAD SIN + OBIBOX

MAD SIN + OBIBOX

20.02.09 godz.20:00
Punkt, ul. Koszykowa 55, Warszawa
Bilety 39/45 zł do nabycia w www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl oraz www.eventim.pl
MAD SIN - "naspeedowany" Stray Cats pomieszany z Misfits, Samhain i Motorhead na wspólnej balandze z psychotycznym Elvisem z lat 50-tych!
Jeden z czołowych europejskich zespołów psychobilly został założony w  1987 roku przez trójkę przyjaciół, zarabiających na życie jako uliczni muzycy grający rockabilly, bluesa i country. Fani punk rocka i psychobilly żyjący z dnia na dzień na berlińskich ulicach już wkrótce stali się znani dzięki szalonym koncertom w kiepskich barach i na squatach....


Przeczytaj więcej

KOMETY - "Złoto Azteków".... Premiera 7 marca!!!

KOMETY - "Złoto Azteków".... Premiera 7 marca!!!

"Złoto Azteków" to nowa płyta Komet - jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów alternatywnych - Której oficjalna premiera handlowa będzie miała miejsce 7 marca 2009. Jednak już kilka dni wześniej fani obecni na koncertach trasy "Zloto Azteków Tour 2009", promującej nowy album będą mogli zaopatrzyć się w krążek nie czekając na jego pojawienie się w sklepach...
Zeszłorocznym, składankowym albumem "The Story Of Komety" wydanym w Meksyku, a następnie w polskiej wersji językowej dla fanów w kraju, grupa przygotowała grunt pod kolejne swoje premierowe wydawnictwo, którego celem jest prezentacja formacji w całkiem nowym obliczu.
Komety dowiodły niejednokrotnie, że są świetnym zespołem koncertowym o czym przekonać się mógł każdy kto uczestniczył w zeszłorocznej trasie zespołu po Polsce lub miał okazję usłyszeć grupę w koncertach transmitowanych przez radiową "Trójkę".....


Przeczytaj więcej

Trochę nowych ciuchów...

Trochę nowych ciuchów...

Wprawdzie zima w pełni i wszystkich bardziej inetersują ciepłe skarpety i nauszniki niż letnie wdzianka to jednak my wyszliśmy z założenia, że nie samymi walonkami i uszanką człowiek żyje... W zwiazku z tym w ofercie naszego sklepu pojawiły się koszulki polo ze specjalnymi haftami przygotowanymi z myślą o fanach muzyki, jaka jest nam najbliższa.
Tak wiec już od dzisiaj możecie zamawiać w maszym sklepie polowki szyte wg specjalnie przygotowanego przez nas wzoru. Czarne, klasyczne i stylowe, z czerowno-białymi lamówkami...
Proponujemy je w wersji bez haftu (czyste polo) jak i z z trzema wzorami haftów..............


Przeczytaj więcej
    pixel