Blog

KOLT + HASTALAVISTAS

KOLT + HASTALAVISTAS20.XII.2008 (sobota), ZGIERZ
THE KOLT
+ Hastalavistas

klub Agrafka
ul. Mielczarskiego 1
wjazd 10/13 zł
Przeczytaj więcej

Nowa świecka tradycja - PROMOCJA na koniec roku!!!

Nowa świecka tradycja - PROMOCJA na koniec roku!!!

W ostatnich dniach w naszym sklepie pojawiło sie sporo nowych tytułów na płytach CD i wiele pozycji w wersjach winylowych. Zainteresowanych odsyłamy do SKLEPU gdzie pośród nowości znaleźć można m.in. tytuły z dyskografii m.in. DEAD KENNEDYS, PENNYWISE, BAD BRAINS, RAMONES, THE ADICTS, MAD SIN, COCK SPARRER i wielu innych...
Sporo tytułów okresowo niedostępnych pojawiło sie w sklepie ponownie, a wiele dyskografii uzupełniliśmy o nowe pozycje... z myślą o prezentach, które wielu naszych klientów zrobi sobie lub swoim bliskim w najbliższym czasie.
W naszej ofercie znaleźc można coraz większa ilośc wydawnictw z coraz większej ilości wytwórni przy czym szczególny nacisk kładziemy na te z firm, które od dawna staramy sie reprezentować w Polsce. Zwracamy zatem uwagę fanów ska na katalog wytwórni Grover, zwolenników punk rocka i brudnego rock'n'rolla na ofertę People Like You Records, a psycho-rock'n'rollowych maniaków na to co proponuje katalog Crazy Love Records.
Ostatnio także, po dośc długiej przerwie, pojawiły się w naszej ofercie wydawnictwa francuskiej wytwórni Combat Rock z takimi nazwami jak PKRK, TROTSKIDS, CHARGE 69, PARIS VIOLENCE, OXYMORON czy WUNDERBACH...
Radykalnie zwiększyła się nasza oferta winylowa co najlepiej sprawdzić osobiści.........


Przeczytaj więcej

Nowy album 2nd DISTRICT

Nowy album 2nd DISTRICT

Niemiecka grupa 2nd DISTRICT - mająca w Polsce spore grono fanów, znana już z kilku wizyt w naszym kraju - zapowiada swój nowy album, który podobnie jak poprzedni wydany zostanie przez wytwórnię People Like You.
Grupa pochodzi z Zagłębia Ruhry, powstała w 2005 roku na zgliszczach formacji DISTRICT i THE REVOLVERS i konsekwentnie kontynuuje dzieło zapoczątkowane przez swoich poprzedników...
Nowa płyta nosić będzie tytuł "Poverty Makes Angry" i przynosi porcję dwunastu premierowych nagrań w niepowtarzalnym stylu zespołu, będącym wypadkową punk rocka, glamu i rock'n'rolla z charakterystycznym i niepowtarzalnym głosem wokalisty Marc'a.
Zespół konsekwentnie powołuje się na wpływy takich wykonawców jak Sex Pistols, Buzzcocks, Dead Boys, Slaughter & The Dogs, Eater, New York Dolls, T-Rex czy Hanoi Rocks i nie ma w tym żadnej przesady co poświadczyć może każdy kto zetknął się z nagraniami kapeli....


Przeczytaj więcej

Komety na "Wszystkich Coverach Świata"

Komety na "Wszystkich Coverach Świata"

28 listopada ukazała się wydana przez Polskie Radio Euro i EMI Music Poland składanka "Wszystkie covery świata", nawiązująca tytułem do audycji radiowej o tym samym tytule.
Wydawnictwo składa się z dwóch płyt CD. Na pierwszej znaleźć można przygotowane specjalnie covery znanych polskich hitów sprzed lat (CD 1 "Z kraju"), a na drugiej istniejące już covery zagranicznych hitów (CD 2 "Ze świata").
wśród wykonawców zaangażowanych w projekt znalazła się grupa KOMETY, która zamieściła na płycie swoją wersję utworu "To jest tylko rock'n'roll" z repertuaru Lady Pank.
Poza tym krążek zawiera nagrania w wykonaniu m.in. Pogodna, Johna Portera, Dick4Dick, Hurtu, Mariki... i innych....


Przeczytaj więcej

2nd DISTRICT + ANTI DREAD + BERI BERI

2nd DISTRICT + ANTI DREAD + BERI BERI

Niemiecka formacja 2nd DISTRICT nagrywająca dla wytwórni People Like You, na styczeń 2009 zapowiadająca swój nowy album o tytule "Poverty Makes Angry", równiez w tym samym miesiącu wystąpi na trzech koncertach w Polsce w towarzystwie dwóch zespołów reprezentujących Jimmy Jazz Records.
Niemcom znanym juz z występów w Polsce towarzyszyć będzie ANTI DREAD - wciąz promujący swój najnowszy krązek pt. "Zestaw do samobójstwa" - oraz grupa BERI BERI, która na początku roku 2009 odda w ręce fanów debiutancki album pt "100% Girls".

Zapraszamy na koncerty:

23.01. Bydgoszcz - Klub Estrada
24.01. Łódź - Klub Luka
25.01. Warszawa - Klub Radio Luxemburg


Przeczytaj więcej

VOODOO GLOW SKULLS

VOODOO GLOW SKULLS

Po raz pierwszy do Polski przyjedzie orkiestra Voodoo Glow Skulls z Południowej Kalifornii. Obok Mighty Mighty Bosstones, Buck O Nine
i Less Than Jake - najbardziej znany przedstawiciel ska core. Muzyka Voodoo Glow Skulls to oryginalna mieszanka ska, punk rocka,hardcore, metalu, swingu i latino.

Data: 17 grudnia 2008
Start: Godz.19.00
Klub Ucho w Gdyni ul. Sw. Piotra 2
Bilety w cenie: 25 zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu koncertu)........


Przeczytaj więcej

KARCER + THE LUNATICS + OBIBOX + TB9

KARCER + THE LUNATICS + OBIBOX + TB9

KONCERT ODWOŁANY PRZEZ ORGANIZATORA!!!


Przeczytaj więcej
    pixel