Blog

Włochaty

Włochaty

Między 21 i 24 maja grupa WŁOCHATY wystapi w Elblągu, Przasnyszu, Szczytnie  i Grudziądzu.
Szczegóły dot. biletów, miejsc i supportów na plakacie.


Przeczytaj więcej

BULBULATORS + PLASTELINOWE CHEŁMY + FIALKY

BULBULATORS + PLASTELINOWE CHEŁMY + FIALKY

POLSKO-CESKY PUNK ROCK SHOW
19.06. Tychy - TAWERNA ul.Jankowicka 3

-Plastelinowe Chełmy - punk Silesia http://www.myspace.com/plastelinowechelmy

-Bulbulators - punk rock Silesia
http://www.myspace.com/bulbulators

-THE FIALKY - punk 77 Praga (cz)
http://www.myspace.com/thefialky

Start:20
Wjazd:10zł


Przeczytaj więcej

FORT BS + BULBULATORS + ROZPOR + KASTRACJA + DE TAZSOS + OSTATNIA MINUTA

FORT BS + BULBULATORS + ROZPOR + KASTRACJA + DE TAZSOS + OSTATNIA MINUTA

BIG GIG SQUAD ZAPRASZA:

FORT BS
(Punk - Jelenia Góra)
http://www.myspace.com/fortbs

BULBULATORS
(Punk/Rock - Silesia)
http://www.myspace.com/bulbulators

ROZPOR
(Oi!/HARDCORE - Bratislava)
http://www.myspace.com/rozpor
http://www.youtube.com/watch?v=4bffHFlVUmM

KASTRACJA
(Punk/Rock - Kraków)
http://www.myspace.com/kastracja

DE TAZSOS
(Psychobilly/Punk - Warszawa)
http://www.myspace.com/tazsos

OSTATNIA MINUTA
(Punk/Rock/Ska - Kraków)
http://www.myspace.com/ostatniaminuta


23.05.2009
Klub LOCH NESS
Ul.Warszawska 15
KRAKÓW

Wjazd: 22/27 PLN.

Bilety niebawem będą dostępne w przedsprzedaży:
Sklep Ebola - Ul. Floriańska 13
Loch Ness Pub Rock - Ul. Sławkowska 14
Klub Loch Ness - Ul. Warszawska 15


Przeczytaj więcej

Uzupełnienia i nowości w sklepie.

Uzupełnienia i nowości w sklepie.

W naszym sklepie małe uzupełnienia,a  także kilka nowych pozycji dla fanów punk rocka i psychobilly. Po błyskawicznym wyprzedaniu pierwszej  partii CD's i winyli z najnowszym albumem THE METEORS "Hell Train Rollin" pozycja ta jest ponownie dostępna w naszym sklepie.
Jeśli ktoś przegapił nowy krążek królów psychobilly to teraz ma okazję nadrobić zaległości...
Poza tym kilka innych pozycji wróciło do naszej oferty ale mamy tez... nowe pozycje... 
Angielska grupa DEADLINE zdobyła sobie już dawno i zasłużenie status jednego z najbardziej cenionych zespołów na europejskiej scenie punk. Zespół w ciągu ostatnich lat regularnie pojawiał się na płytach i zaliczył setki koncertów odwiedzając także kilkakrotnie polskę. Najwyraźniej muzycy i ich obecny wydawca doszli do wniosku, że najwyższy czas aby podsumować ten okres wydawnictwem DVD. Tak też się stało i w ostatnim czasie światło dzienne ujrzała pierwsza oficjalna płyta DVD zespołu zatytułowana "Live And Loud In Germany" zawierająca koncert zarejestrowany w niemieckim Chemnitz.
Set złożony z 21 utworów uzupełniaja materiały dodatkowe w postaci pokazu slajdów, wywiadu z zespołem i dodakowego koncertu z Lichtenfels....


Przeczytaj więcej

THE COiOTS! - "Punk, Boks, Seks" ze Śląska...

THE COiOTS! - "Punk, Boks, Seks" ze Śląska...

Jimmy Jazz Records ma przyjemność zaprezentować album, kolejnego z licznego grona przedstawicieli śląskiej sceny punkowej....
„Punk, Boks, Sex” to płytowy debiut grupy The Coiots, której muzycy znani są ze swojej wcześniejszej działalności m.in. w takich formacjach jak Białe Mydło, Zasięg, Profanacja, Bulbulators czy Ramzes & The Hooligans... i jednoznacznie nawiązują w swoich aktualnych dokonaniach do najbardziej tradycyjnej postaci wczesnego punk rocka.
Streetpunk, w którym pobrzmiewają echa Punk 77 to wizytówka The Coiots!, która w sposób oczywisty skieruje na zespół zainteresowanie odpowiedniego grona fanów.
The Coiots! powstali w roku 2001 od tej pory dając się poznać nie tylko lokalnej publiczności. Niektóre nagrania śląskiej załogi znane są już w wersjach demo ze składanki "Prowadź mnie ulico vol. 5" wydanej w ub. roku przez Jimmy Jazz Records oraz własnych, niskonakładowych wydawnictw grupy.
Tym razem jednak zespół odsłania 11 studyjnych kompozycji spiętych tematycznie w warstwie tekstowej tytułem albumu "Punk, Boks, Seks", który - jak utrzymują sami muzycy - jest hołdem dla ich mrocznych obsesji....


Przeczytaj więcej

Krążek The Jet-Sons dostępny w naszym sklepie.

Krążek The Jet-Sons dostępny w naszym sklepie.

W końcu marca światło dzienne ujrzał debiutancki album jednej z nielicznych w naszym kraju formacji nawiązujących do rdzennego rock'n'rolla w jego najsurowszej postaci. Takim brzmienion od chwili powstania wierna jest, pochodząca z Rzeszowa grupa The Jet-Sons.
Zespół zaistniał już na kilku składankach w miedzynarodowej obsadzie, kompilacji "Tribute To Partia", a także wydawnictwach wydanych własnym sumptem.
Tym razem grupa prezentuje się na pełnym albumie wydanym przez wytwórnię Burning Chords Records, zatytułowanym "Garage Rockabilly". Tytuł płyty doskonale oddaje zawartość krążka, na którym rządzą surowe klimaty wczesnego rockabilly z angielskimi tekstami.....


Przeczytaj więcej

ADHD SYNDROM - Grzeczna młodzież z Podhala!!!!

ADHD SYNDROM - Grzeczna młodzież z Podhala!!!!

ADHD SYNDROM to świeża, punkowa krew na krajowej scenie niezależnej. Grupa złożona z nastolatków pochodzi z Podhala gdzie od dawna cieszy się sporą, lokalną popularnością. Obecnie ma ona szansę sięgnąć zdecydowanie dalej bo debiutancki album - zatytułowany nieco przewrotnie - „Grzeczna młodzież” prezentuje ten młody band w 13 energetycznych i przebojowych kompozycjach, które powinny przypaść do gustu nie tylko rówieśnikom muzyków.
Na pierwszej płycie podhalańskich punków z ADHD SYNDROM próżno szukać góralskich przyśpiewek czy folkowych wstawek, ale za to bez problemu znajdziemy na niej równie porywający, tradycyjny punk, streetpunk i ska zagrane według najlepszych wzorców gatunku.
Ostre, siarczyste i melodyjne utwory doskonale uzupełniają spokojniejsze fragmenty w stylu ska, a tekstowe wycieczki w stronę polityków, deklaracje pełnej swobody wyboru czy pęd do zabawy potęgują dodatkowo energię jaka jest jedną z najlepszych wizytówek tej płyty......


Przeczytaj więcej
    pixel