Blog

Wielkanocna promocja! Tylko 2 dni!!! Urwij do 10% wartości zamówienia!!!

Wielkanoc to czas gdy z wilków zamieniamy się w zające i fundujemy prezenty sobie i innym... W ramach tej dorocznej przemiany postanowiliśmy połączyć dobry uczynek z lepszymi wynikami w ramach wspomnianego współzawodnictwa....  
Postanowiliśmy i my przebrać sie w zajęczą skóre i obdarować was dwudniowa promocją zapraszając do buszowania w naszym sklepie... W ramach prezentu proponujemy specjalną, (jedynie) dwudniową promocję, w ramach której można uzyskać 10% rabatu na WSZYSTKO CO MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZYM SKLEPIE....


Przeczytaj więcej

Rock Na Bagnie, edycja IV

Czwarta edycja festiwalu muzyki niezależnej i undergroundowej ROCK NA BAGNIE odbędzie się w dniach 4-5.07.2014 w Goniądzu nad Biebrzą
ORGANIZATOR- FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU POWIATU MONIECKIEGO
- DARMOWE POLE NAMIOTOWE
- w przeddzień festiwalu przegląd zespołów "Garage Power" na placu przy GOK w Goniądzu. Zagrają: Another Dead End (Mońki), Peppermint Shot (Białystok), Desert Rose (Białystok), Elkstone (Ełk), Panta Koina (Lublin) i Tempelhof (Białystok) Warto więc na Bagno przybyć wcześniej :)
- Spotkanie z Pawłem "Konjo" Konnakiem i promocja jego nowej książki p.t. "Karnawał Profuzji", oraz nieco wcześniejszej p.t. "Gangrena - mój punk rock song".
- Wystawa: KORDIAN - Dzieła na Sztuki" grafika, rysunek, malarstwo. A także spotkanie z autorem promujące tomik tekstów pt.: "3.Kanał" (recytuje: aktor Daniel Lasecki; gitara: Maksymilian Michalski; klawisze, wokal: Kordian Michalski)
- Wystawa fotografii, pt. No more Chernobyls (Nigdy więcej Czarnobyla) - przez czas festiwalu zapraszamy do oglądania zdjęć niemieckiego fotografa Roberta Knotha, ukazujące dramaty ludzi, którym przyszło zapłacić wysoką cenę za eksperymenty z energetyką nuklearną. Za jedno z nich autor został w tym roku uhonorowany nagrodą World Press Photo 2006.
- Dla Waszych pociech przygotowaliśmy festiwalowe przedszkole, które poprowadzi profesjonalna kadra z Niepublicznego Przedszkola "Bajeczka" w Mońkach.


Przeczytaj więcej

25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

Nowy miesiąc, nowe pomysły, nowa oferta… Czujni badacze zawartości naszego serwisu wiedzą już, że rok 2014 to rok 25-lecia Jimmy Jazz Records.. Trochę czasu zeszło nam na kombinowaniu jak by tu jakimś szczególnym ukłonem w stronę naszych klientów i przyjaciół podkreślić okrągłą rocznicę naszego istnienia… Kilka pomniejszych ukłonów mamy już za sobą… te największe jeszcze przed nami, ale aby upływ czasu nie stanowił udręki a karuzela kręciła się jak trzeba przyszła pora na uknucie czegoś co regularnie będzie osładzać wam życie…..
Wykombinowaliśmy rzecz prostą i zarazem genialną w swej atrakcyjności dla potencjalne zainteresowanych… Poczynając od kwietnia co miesiąc na naszej stronie znajdować będziecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”


Przeczytaj więcej
    pixel