Blog

Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

Jaya The Cat wydają się być w ostatnim czasie zespołem na fali… Długowieczność tej amerykańskiej kapeli, od pewnego czasu rezydującej na stałe w Amsterdamie, zaowocowała nagraniem kilku albumów… Poza wydawaniem premierowych płyt zespół doczekał się reedycji wcześniejszych wydawnictw… Kolejne z nich trafiło właśnie do naszego sklepu.
Album wydany w 2007 roku przez wytwórnie I Scream Records w formacie CD i cztery lata później przez I Hate People jako LP zatytułowany "More Late Night Transmissions with..." jest piątym (spośród siedmiu) pełnowymiarowym wydawnictwem grupy JAYA THE CAT łączącej w rewelacyjny sposób ska, punk i hardcore, podlewającej to wszystko elementami funk i reggae co nadaje muzyce grupy niepowtarzalny klimat i stawia ją w szeregu kapel, których zaszufladkowanie jest praktycznie niemożliwe....


Przeczytaj więcej

CELA nr 3 kończy z punk rockiem????

CELA nr 3 kończy z punk rockiem????

CELA nr 3 to jedna z najbardziej długowiecznych grup na polskiej scenie punkowej. Zespół, który niedługo będzie obchodził swoje trzydziestolecie ma za sobą m.in. występy na festiwalu w Jarocinie i niezliczoną ilość koncertów klubowych, a w swoim dorobku wiele hitów doskonale znanych punkowej publiczności takich jak "Kwiaty", "Piwo" czy "Cela nr 3".
Grupa powstała w roku 1985 i poza wydawnictwami kasetowymi z pierwszego okresu działalności dyskografię CELI stanowią trzy albumy wydane na CD w latach 2001-2005... "Jedynka”, "Dedykacja dla Kurdupla" oraz "Miasto" uzupełnione zostały obecnie najnowszym krążkiem zatytułowanym "Koniec punk rocka?".
Album zawiera 17 kompozycji, które tradycyjnie zdradzają inspirację stylistyką wczesnych kapel punkowych...


Przeczytaj więcej

Test press ostatniego albumu Koffin Kats w słusznej sprawie...

Jak informuje nas Class König, nasz dobry znajomy z niemieckiej wytwórni Ring Of Fire Records (m.in. Rampires, Jaya The Cat, Dr Ring Ding i KK), na niemieckim ebay’u można kupić wyjątkowy test press sygnowany przez trio z Detroit.
Testowa wersja winyla ostatniego albumu Koffin Kats o tytule „Born Of The Motor” jest zapakowana w aluminiową okładkę, ręcznie robioną, z wybitym numerem 33 of 33 i autografami członków zespołu.
Jak powstawała okładka może cie zobaczyć na filmie zamieszczonym poniżej, a ten koleżka w koszulce Jimmy Jazz Records, to własnie Class König.

Link do aukcji znajdziecie ---> Tutaj
A jej cel to wsparcie organizacji charytatywnej, pomagającej dzieciom na całym świecie.


Przeczytaj więcej

OKAZJA MIESIĄCA - W sierpniu pakiet składanek i koszulka z logo Jimmy Jazz Records + Garaż z płytami.

OKAZJA MIESIĄCA - W sierpniu pakiet składanek i koszulka z logo Jimmy Jazz Records + Garaż z płytami.

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Aby podkreślić nasze 25 letnią walkę o lepszy świat do sprzedaży każdorazowo przeznaczamy jedynie 25 wspomnianych zestawów w specjalnej cenie… Ni mniej, ni więcej… tylko 25 sztuk kompletów… i tylko od was zależy jak szybko pula zestawów specjalnych się wyczerpie. Jeśli 25 zestawów sprzeda się przed końcem miesiąca to… powtórek nie będzie… Na kolejną podobną okazję trzeba będzie czekać… jeśli się nie sprzeda to z końcem miesiąca znika... Kto pierwszy ten lepszy!
Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 200 złotych… teraz 25 kompletów dostępnych za mniej niż połowę ceny czyli za 105 zł....


Przeczytaj więcej

Winylowa reedycja pierwszego albumu Wież Fabryk...

Winylowa reedycja pierwszego albumu Wież Fabryk...

WIEŻE FABRYK to obecnie jeden z najbardziej kojarzonych i najważniejszych, polskich reprezentantów zimnej fali. Zespół uparcie tkwiący w undergroundzie od ponad 10 lat dorobił się już sporej dyskografii zapoczątkowanej nagraniami demo i wydawnictwami bootlegowymi, a uwieńczonej profesjonalnymi wydawnictwami, z których część pojawiła się także na winylu.
Swoim surowym brzmieniem i klimatem muzycy powstałej w roku 2000 grupy niezmiennie oddają ukłon w stronę polskiego zimno-falowego grania lat 80-tych.
Muzycy zespołu przez długie lata aktywnie działali budując swoją pozycje na scenie... długo też kazali fanom czekać na swój pierwszy studyjny album, który w założeniu miał oddawać surową, zadymioną atmosferę koncertu...


Przeczytaj więcej
    pixel