Blog

Reedycja pierwszego albumu Partii na CD i winylu...

Reedycja pierwszego albumu Partii na CD i winylu...

Na przełomie października i listopada w ręce fanów Partii oddamy reedycję pierwszego albumu grupy zatytułowanego po prostu "Partia". Album przed laty wydany został w postaci CD, kasety i LP, jednak dzisiaj nakłady wszystkich nośników są już niedostępne, a krążek winylowy jest białym krukiem na aukcjach i giełdach płyt.
Ci, którzy nie mieli okazji zaopatrzyć się w niego wiele lat temu, teraz będą mogli nadrobić zaległości. Reedycja pojawi się w formacie CD i na winylu. Tym razem fani dostaną do wyboru jego trzy kolory: czarny, zielony i żółty.
Każdy egzemplarz płyty winylowej będzie numerowany, a całkowity nakład wydawnictwa to 330 sztuk. Zarówno CD jak i LP będą miały poprawioną okładkę, a płytę winylową uzupełniać będzie wkładka z tekstami.....


Przeczytaj więcej

Uzupełnienia i nowości w dziale z ciuchami...

Uzupełnienia i nowości w dziale z ciuchami...

Wprawdzie mamy już jesień i logika nakazuje myślenie o cieplejszych ciuchach, ale pogoda na szczęście za bardzo się tym nie przejmuje, a temperatury mamy sprzyjające temu aby nie zapominać o koszulkach. Ostatnio kilka wzorów zasiliło naszą ofertę, a kilka tych najpopularniejszych zostało uzupełnionych i są ponownie do waszej dyspozycji.
Pośród najnowszych wzorów polecamy zdecydowanie pierwszą od kilkunastu lat koszulkę Kolaborantów, która powinna rozbudzić wspomnienia starych fanów, a i paru młodszym pewnie tez przypadnie do gustu. Nieco zmieniony motyw z okładki nadchodzącej płyty (premiera podczas koncertu Kolabonight 2011...) doskonale uzupełnia najnowsze wydawnictwo zespołu...


Przeczytaj więcej

Pierwszy teledysk Komet od trzech lat...

Pierwszy teledysk Komet od trzech lat...

Ostatni album Komet zatytułowany "Luminal" dotarł do fanów zespołu przed wakacjami, a promocję płyty wspierały dotychczas dwa single. Jeszcze przed premierą do rozgłośni radiowych trafił singiel "Osiemnaste urodziny", a po wydaniu płyty kolejny utwór, tym razem była to kompozycja "Mogłem być tobą".
"Karolina" to trzeci singiel z albumu "Luminal" i już wkrótce zagości w eterze. Równolegle z singlem zwolennicy twórczości Lesława i spółki mają możliwość poznania pierwszego od trzech lat teledysku...


Przeczytaj więcej

THE LUNATICS i goście

THE LUNATICS zaprasza na pierwszy oficjany koncert będący premierą wydanej w czerwcu płyty "TU I TERAZ".
Wśród gości THE LUNATICS m.in. TenTypMes. W trakcie koncertu, zespół jeden jedyny raz wykona wszystkie piosenki z nowego albumu!

22.09, g. 20.00, wstęp: 10 zł
Warszawa, Obiekt Znaleziony (podziemia Zachety), plac Małachowskiego 3


Przeczytaj więcej

SKARFACE + THE MUGSHOTS + THE STYLACJA

SKARFACE + THE MUGSHOTS + THE STYLACJA

18.09 Mugshots + The Stylacja + SKARFACE [FR]

Już w niedziele 18.09 na scenie warszawskiego klubu Fonobar wystąpią francuscy klasycy muzyki ska, a mianowicie:

- SKARFACE (ska punk - Paryż, Francja)
Skarface to zespol pochadzacy z Francji grajacy muzyke ska. Grupa powstala w roku 1991. W ich muzyce mozna odnalezc wplywy innych gatunkow muzycznych m.in punk rocka. Zagrali ponad 1200 koncertow w Niemczech, Hiszpani, Wloszech, Szwajcarii, USA i Kanadzie.
http://www.myspace.com/skarfaceska

- THE MUGSHOTS (ska punk - Warszawa)
To co się naprawdę liczy, co nas łączy i napędza nasze działania to Muzyka. Przez duże M. Starannie omijając wszelkie szufladki staramy się oddać to co w każdym z nas gra najlepszego - przelewamy to na papier, utrwalamy na ścieżkach, wyrzucamy z siebie na koncertach.
http://www.themugshots.pl/

- THE STYLACJA (ska - Łódź)
Łódzka formacja muzyczna, założona w 2002 roku, tworząca muzykę Ska. Charakter muzyki i specyfika brzmienia skłania ku wnioskom, iż muzycy zawiązali zespół w przerwie między poszczególnymi badaniami w zakładzie psychiatrycznym...........


Przeczytaj więcej

Kolejna wytwórnia w naszej ofercie. Trwa uczta fanów ska...

Kolejna wytwórnia w naszej ofercie. Trwa uczta fanów ska...

Fani ska odwiedzający nasz sklep nie mogą narzekać na brak płytowych atrakcji. W bieżącym roku zadbaliśmy o to aby w sklepie Jimmy Jazz Records pojawiły się płyty z nowych wytwórni, dotychczas nieobecnych w naszej ofercie, a w wiekszości także niedostępne w ofercie krajowych dystrybutorów. Już na początku roku na stałe związaliśmy się z hiszpańską wytwórnią Liquidator, chwilę później postaraliśmy się o wyczerpujące uzupełnienie pozycji z katalogu niemieckiej wytwórni Grover, pojawiły się także dawno nie widziane w naszym sklepie nowości z amerykańskiej wytwórni Jump Up! Records... No i wreszcie na koniec (na razie...) proponujemy fanom ska kolejne wydawnictwa rodem z Hiszpanii...


Przeczytaj więcej

REDAKCJA

REDAKCJA

REDAKCJA to najnowszy projekt muzyczny Darka Duszy, załozyciela i muzyka takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, gitarzysty i autora tekstów związanego od lat ze śląskim środowiskiem rockowym i autora wielu niezapomnianych hitów zarówno tych, podbijających oficjalne listy przebojów jak i tych, które celniej trafiały w serce fanów muzyki niezależnej.

"Horrroskop" - debiutancki album REDAKCJI, który z powodzeniem sięga po reggae, punk i tradycyjny rock już dostępny w katalogu Jimmy Jazz Records (sprawdzaj serwis na stronie głównej i sklep), promocyjny singiel "Dziś umarłem na ulicy" (i nakręcony do niego teledysk) kilka tygodni temu trafiły do słuchaczy za sprawą rozgłośni radiowych, a zespół powoli rozkręca się koncertowo planując kolejne występy.

 

Najbliższe koncerty REDAKCJI:

 

16.09.2011 – Chorzów - Leśniczówka

Koncert: godz.20.00

Bilety: 20 zł.

 

01.10.2011 – CHYBIE - Klub pod Amfiteatrem

Koncert: godz. 18.00

Bilety: 5 zł., uczniowski 3 zł.

 

09.10.2011 – RYBNIK - Kulturalny (Rynek 3)

Koncert: godz.20.00

Bilety: 20 zł.

 

15.10.2011 – SOSNOWIEC - DK Kazimierz (ul. Główna 19)

Koncert: godz. 19.00

Bilety: 15 zł

 

16.10.2011 – BIELSKO-BIAŁA - Rudeboy

Koncert: godz.18.00

Bilety: 15 zł .

 

19.11.2011 – KATOWICE - Kultowa

Koncert: godz. 20.00 + afterparty

Bilety: 10 zł.


Przeczytaj więcej

Ruszyła przedsprzedaż biletów na KOLABONIGHT 2011.

Ruszyła przedsprzedaż biletów na KOLABONIGHT 2011.

25-LECIE KOLABORANTÓW – KOLABONIGHT 2011 zbliża się wielkimi krokami. Koncert z udziałem KOLABORANTÓW, DEZERTERA, ADHD SYNDROM i THIELE, prowadzony przez Konja już 8 października w szczecińskim DK „Słowianin”. Bliższych informacji szukajcie w naszym dziale koncertowym oraz w serwisie informacyjnym poniżej.
Wybierających się na koncert zainteresuje zapewne informacja, że właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów w cenie 29,- zł. obowiązującej do 7 października.
W dniu koncertu bilety można nabyć wyłącznie w DK "Słowianin" w cenie 35 zł.
Przypominamy, że do pierwszych 300 biletów dołączone jest gratis najnowsze wydawnictwo KOLABORANTÓW, płyta CD za tytułowana "My tu stoimy" zawierająca nagrania "live"....


Przeczytaj więcej

MOSKWA koncertowo na CD...

MOSKWA koncertowo na CD...

20 sierpnia 2011 światło dzienne ujrzał album zawierający zapis koncertu zespołu MOSKWA w Toruńskim Hard Rock Pub Pamela, który jest także wydawcą płyty. Występ zarejestrowany został w dniu 20.05.2010, a na płycie umieszczono 14 kompozycji stanowiących żelazny, znany od lat repertuar legendarnej formacji.
Nie mogło zatem zabraknąć tak sztandarowych utworów z repertuaru Moskwy jak "Stań i walcz", Co dzień", „Pokolenie małp”, "Samobójstwa", "Nigdy", "Powietrza" i wielu innych.
Fani grupy nie zawiodą się z pewnością mogąc usłyszeć zespół w doskonałej formie bo zarówno wykonanie jak i poziom rejestracji rzucaja na kolana. Moskwa „Live HRPP – 20.05.2010” to...


Przeczytaj więcej
    pixel