Blog

Nowy teledysk ADMINISTRATORRA ELECTRO na kanale Jimmy Jazz TV Youtube.

Utwór ADMINISTRATORRA ELECTRO pt. "Zgorzelecka" pochodzi z debiutanckiej płyty zespołu „Sławnikowice-Zgorzelec 17:10”, wydanego nakładem Jimmy Jazz Records w 2014 r. Jest to drugi oficjalny klip zespołu, który zrealizowany został przez Luizę Kwiatkowską odpowiedzialną za stronę wizualną ADMINSITRATORRA ELECTRO (jest ona również autorką wielu teledysków zespołu KOMETY). Zdjęcia do klipu kręcone były pod koniec sierpnia 2015 r., w podwarszawskich miejscowościach.
Utwór „Zgorzelecka” nawiązuje bezpośrednio do głównego motywu debiutanckiej płyty zespołu jakim są wspomnienia Bartosza „Administratorra” Marmola osadzone w realiach miejsca w którym przyszło mu spędzić młodość. Tak autor opowiada o całym projekcie....


Przeczytaj więcej

CD BLACK BEE - Blue Twist & Roll'n'Rock.... Pre-ordery...

CD BLACK BEE - Blue Twist & Roll'n'Rock.... Pre-ordery...

Najnowszą pozycją w katalogu wydawnictw Jimmy Jazz Records jest debiutancki album zespołu BLACK BEE zatytułowany "Blue Twist & Roll'n'Rock". Zespół powstał w 2013 roku w Żywcu i ma za sobą sceniczne doświadczenia ze wspólnych koncertów z czołówką krajowej sceny rockowej.
Zawartość płytowego debiutu Black Bee to czysty, nieskrępowany i melodyjny Rock'n'Roll nawiązujący do brzmień lat 60 i 70-tych czyli  wszystkiego co związane z Rockiem, Twistem i Bluesem. Grupa ociera się niekiedy także o tradycyjnie brzmiący hard rock, a niepowtarzalny głos wokalisty nadaje 11 dynamicznym utworom umieszczonym na "Blue Twist & Roll'n'Rock" szczególnej energii i muzycznego kolorytu.
Premierę albumu zapowiadają teledyski, którymi od pewnego czasu zespół odsłania zawartość swojego debiutu. Najnowszy klip pilotujący wydanie płyty nakręcony został do utworu "Psycho". Teledysk dostępny jest na kanale Jimmy Jazz TV serwisu Youtube.


Przeczytaj więcej

Stop - Okazja!... Dział promocji rośnie w siłę...

Stop - Okazja!... Dział promocji rośnie w siłę...

Nie śpij bo cię uprzedzą! - to nowe hasło które widniało na sztandarach podczas ostatnich obrad Rady Zakładowej Jimmy Jazz Records, hasło, które jest dziś bardziej aktualne niż jakiekolwiek inne, hasło elektryzujące, odkrywcze i przewodnie.
Nasza odwieczna walka o Złotą Patelnię zejść musiała na drugi plan bowiem w dziale PROMOCJE pojawiło się nieco nowych produktów, które powinny zainteresować spore grono czyhających na takie okazje Łowców, a cóż lepiej zagrzeje Łowcę do działania jeśli nie hasło właśnie...
Przewodniczący Rady zakładowej w ramach walki o lepsze jutro zapowiedział kolejne atrakcje we wspomnianym dziale, które metodą pełzającą dołączać będą do grona towarów w cenach przeważnie rewelacyjnych, a całość odbywać się będzie niemal na oczach zainteresowanych. Zatem nie śpij Łowco albowiem... jak na wstępie!


Przeczytaj więcej

Koszulki, bluzy, bokserki i gadżety The Bastard...

Koszulki, bluzy, bokserki i gadżety The Bastard...

Nowy - trzeci w dorobku grupy - album The Bastard zatytułowany "XXI" znalazł już pierwszych nabywców a wraz z nim w naszym sklepie pojawił się także zestaw ciuchów z motywami zawierającymi logo zespołu.
Poza klasycznymi ciuchami taki mi jak bluzy czy T-Shirty w sklepie Jimmy Jazz Records dostępne są także bokserki z dwoma różnymi motywami graficznymi The Bastard. Do dyspozycji fanów grupy są oprócz tego także torby, znaczki, magnesy i breloki z kilkoma wersjami nadruków, w różnych wersjach kolorystycznych.


Przeczytaj więcej
    pixel