Blog

Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

Nowe w sklepie... Trochę klasyki!

Okres wakacyjnego zwolnienia sprzyja działaniom leniwym, powolnym i refleksyjnym czego efektem była nachodząca nas refleksja dotycząca kilku klasycznych tytułów, bez których nie wyobrażamy sobie półki z płytami prawdziwego fana muzyki ska czy punk.
W efekcie takich przemyśleń postanowiliśmy kilka kluczowych pozycji dołączyć do oferty naszego sklepu dzieki czemu, każdy kto ma ochotę na uzupełnienie braków w pozycjach obowiązkowych może tego teraz dokonać, a my nikomu nie powiemy, że dotychczas nie był szcześliwym posiadaczem wspomnianych pozycji.
Fani talentu młodocianej Debbie Harry mają okazję sięgnąć po dyskografię BLONDIE klasycznego okresu działalności grupy, kiedy to w jej repertuarze hit gonił hit, a plakaty wokalistki z kolorowych magazynów rozpalały wyobraźnię sporej części męskiej populacji kuli ziemskiej....


Przeczytaj więcej

M.E.B.P. FEST już wkrótce....

M.E.B.P. FEST już wkrótce....

Już 20 sierpnia w podhalańskich Maniowach nad Zalewem Czorsztyńskim rusza M.E.B.P. Fest, na który serdecznie zapraszamy każdego kto nie wie jak przyjemnie, miło i w kontakcie z muzyką zakończyć wakacje. Do odwiedzin na feście poza "sprzyjającymi okolicznościami przyrody" kusi obsada festiwalu, którą bliżej prezentujemy w dziale koncertowym (patrz ---> M.E.B.P.)
Poniżej kilka zdań z ostatniego meldunku od organizatorów, gdzie także nieco bliższych informacji na temat możliwości zakupu biletów....
"M.E.B.P. „Stop Nudzie, Stop Schematom!” czyli Maniowy Ekipa Biba Party ciągle pełna życia!
M.E.B.P. to cykl imprez zrodzonych z inicjatywy 8 kumpli z dwóch kapel (ADHD Syndrom i After Party)...


Przeczytaj więcej

WŁOCHATY i APTEKA na nowych płytach...

WŁOCHATY i APTEKA na nowych płytach...

Wśród nielicznych w okresie wakacyjnym premier płytowych warto odnotować dwa tytuły wykonawców, których nowe krążki zawsze elektryzują fanów.
Nowa płyta APTEKI pt. "Tylko dla.." wydana przez firmę Fonografika powinnan zainteresować zwolenników garażowo-noisowego brzmienia inspirowanego wpływami punkowymi, z czego Apteka znana jest od zawsze. Charakterystyczny gitarowy sound, niepowtarzalny wokal Kodyma i zaskakujące, specyficzne teksty to wizytówka grupy także na tym wydawnictwie... Nic dodać nic ująć. Apteka jaka jest wie każdy, a jak nie wie to pora to zmienić odwiedzając nasz sklep, gdzie zamówić można także starsze dokonania zespołu.
W oczekiwaniu na nowy album grupa WŁOCHATY dostarczyła obserwatorom swoich poczynań sporo atrakcji o charakterze pozamuzycznym jednak nadszedł także czas na ujawnienie kolejnych dokonań artystycznych, które zrealizowane zostały w częściowo nowym składzie....


Przeczytaj więcej

Koszulki REWIZJI i ADMINISTARTORRA juz dostepne...

Koszulki REWIZJI i ADMINISTARTORRA juz dostepne...

Albumy REWIZJI "Tonąc w cieniu" oraz ADMINISTRATORRA "piosenki w kaftanie" to ostatnie, najnowsze premiery w katalogu Jimmy Jazz Records. O obu krążkach pisaliśmy już nieco obszerniej więc zainteresowanych odsyłamy do wcześniejszych informacji w naszym serwisie.
Obecnie fani obu formacji mogą zaopatrzyć się w koszlki z graficznymi motywami z obu płyt. Obie wersje koszulek dostepne są zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.
Zapraszamy do odwiedzin działu "odzieżowego" w naszym sklepie gdzie dostepna jest spora gama t-shirtów przygotowanych z myślą o fanach wykonawców reperezentujących Jimmy Jazz Records....


Przeczytaj więcej

VI Legionowo Rock Festiwal 2010

VI Legionowo Rock Festiwal 2010

15 sierpnia 2010 na Rynku Miejskim w Legionowie zagra po raz VI Legionowo Rock Festiwal. Koncert zorganizowany jest jak zwykle w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r.
W tegorocznej edycji zagrają: gwiazda brytyjskiego punkrocka zespół 999, który przyleci do Polski specjalnie na ten jeden koncert, oraz: Sexbomba, Bulbulators, Damrockers, P.D.S.
Festiwal poprowadzi znany dziennikarz radiowy i telewizyjny: Marek Wiernik.

Wstęp Wolny.
Początek koncertu o godzinie 15.00


Przeczytaj więcej

Horrorshow na winylu...

Horrorshow na winylu...

Po wydaniu dwóch reedycji w postaci CD "Ryps-Wyps / Pociąg z forsą" (Jimmy Jazz Records) i winylowego "Ultrakuku" (Olifant), sosnowiecki Horrorshow pojawił się na winylowej EP-ce "Online Generation" zawierającej stronie A utwór tytułowy oraz na stronie B "Czy warto jeszce...".
Płyta wydana została w wersji limitowanej i numerowanej, na trzech kolorach winylu: czarnym, czerwonym i pomarańczowym. Każdej wersji winylu odpowiada kolorystyka okładki utrzymana w identycznej tonacji kolorystycznej.
Krążek jest jużdostepny w naszym sklepie podobnie jak wydany nieco wcześniej LP "Ultrakuku" dostepny także na różnych kolorach winylu...


Przeczytaj więcej

M.E.B.P. FEST!!!

M.E.B.P. FEST!!!

M.E.B.P. FEST!!!
„Stop Nudzie, Stop Schematom!”

M.E.B.P. można nazwać cykl imprez wychodzących z inicjatywy 8 kumpli z 2 kapel (ADHD Syndrom i After Party) polegających na pełnej swobodzie szeroko rozumianej zabawy w gronie znajomych przy muzyce przeróżnych (ale punkowych) zespołów.
Celem wszelakich inicjatyw związanych z M.E.B.P. jest po prostu likwidacja otaczającej nas nudy.
W okresie zimowym biby odbywają się w drewnianej, piętrowej, góralskiej chacie, gdzie atmosfera od pierwszego koncertu do ostatniego ani na moment nie słabnie! A w lecie; na przystani wodnej w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim, przy blasku wakacyjnego słońca, gdzie temperatura wytworzona przez szalejącą publikę sięga 1000 stopni, entuzjazm nikogo nie opuszcza!

„DZIAŁAJ I ŻYJ!”
Tego roku, w lecie, dnia 20-21 sierpnia (na zakończenie wakacji) organizujemy mały „happening” w postaci koncertów punk rockowych kapel z okolicy Maniów, Nowego Targu, czy Raby. Oczywiście nie może zabraknąć zespołów spoza naszej lokalnej sceny!
Tegoroczna impreza niewątpliwie będzie czymś wyjątkowym. Koncerty nie będą jedyną atrakcją przez te dwa dni. W sobotę odbędzie się konkurs piłki nożnej oraz siatkowej dla chętnych punków-sportowców............


Przeczytaj więcej

Punk Metal Meeting

Punk Metal Meeting

Punk Metal Meeting
Gdynia - Klub Muzyczny ROCKZ
03.07.2010.

W połowie drogi na Festiwal „Rock na Bagnie”, w gdyńskim Klubie Rockz, 03. lipca (sobota) spotkają się dwa szczecińskie bandy:
- thrash/death metalowy Quo Vadis promujący swoją najnowszą płytę INFERNAL CHAOS i...
- punkowe WC

Punki z WC będą festiwalowy występ mieć już za sobą, Quo Vadis czekać będzie jeszcze ciernista droga do Strękowej Góry. Jednak to nie festiwale będą tematem sobotniego Meetingu. Ekstremalnie rozgrzany, aż do granic wrzenia thrash i 666% punk rock dla jednych lub najlepszy metalowy czad okraszony punkowymi songami dla drugich czyli jedyny w swoim rodzaju punkowo-metalowy Meeting, muzyka, która ma szansę pokonać kolejne podziały.
Po raz pierwszy na jednej scenie spotka się ramię w ramię punk i metal!
Skład koncertowy uzupełnia zespoł Tehace. 
Zapraszamy do ROCKZ bo to trzeba koniecznie zobaczyć!!!


Przeczytaj więcej
    pixel