Blog

WERWOLF 77 - Szybko, tanio i ładnie....

WERWOLF 77 - Szybko, tanio i ładnie....

Warszawska oficyna Bad Look Recorde wydała swoją pierwszą pozycję katalogową, którą jest album (również pochodzącej z Warszawy) grupy WERWOLF 77. Krążek zatytułowany "Szybko, tanio i ładnie" to drugie wydawnictwo w historii grupy. Przynosi ono 13 nowych kompozycji zespołu zrealizowanych w latach 2009-2012 podczas trzech sesji nagraniowych w legionowskim Studio MOK Bunkier przez Roberta Szymańskiego (Sex Bomba).
Werwolf konsekwentnie podąża prosta drogą wytyczoną niegdyś na krajowej scenie przez Po Prostu. Pojechane teksty, pojechane rymy, pojechany wokal i muzyka będąca w stylistycznej zgodzie z deklaracją zawartą w nazwie grupy.
Dystans do siebie i otoczenia to jedna z zalet tego krążka. Jeśli komuś przypadł do gustu pierwszy...


Przeczytaj więcej

Promocja! Płyty od 9,99 do 19,99 zł....

Promocja! Płyty od 9,99 do 19,99 zł....

Są tacy, którzy utrzymują, że coś nami nie w porządku bo raz na jakiś czas nam odbija... i pozwalamy klientom naszego sklepu kupować płyty w cenach tak niskich, że aż nieprzyzwoitych. Trudno z tym polemizować bo faktem jest, że czasem nam odbija... Taka już nasza uroda... jeśli komuś to przeszkadza to niech idzie do sklepu i płaci 30 zł za krążek... a jeśli nasze skrzywienie jest mu miłe to zapraszamy do naszego sklepu, gdzie wiele spośród naszych katalogowych tytułów (i nie tylko naszych) można aktualnie nabyć w super niskich cenach od 9,99 do 19.99 zł za 1 CD. Promocja obejmuje aktualnie ponad 30 tytułów na płytach CD... Zarwno tych z katalogu Jimmy Jazz jak i kilka pozycji zagranicznych... Znajdzie sie też kilka koszulek za bezcen... Sklep jest do waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę....


Przeczytaj więcej

Jest już Punk Rock Gang na winylu!!!

Jest już Punk Rock Gang na winylu!!!

W naszym sklepie jest już dostępny debiutancki album PUNK ROCK GANG w wersji winylowej.
Płyta jest wspólnym wydawnictwem NOISE ANNOYS i JIMMY JAZZ RECORDS i wydana została w nakładzie 300 egzemplarzy, przy czym 200 na czarnym i 100 na czerwonym winylu.
Płyty nie są numerowane jednak czerwona setka posiada specjalną nalepkę informującą o kolorze i limitowanej ilości 100 kolorowych krążków. 50 płyt posiada nalepki z logo Noise Annoys i będzie dystrybuowane przez ta firmę, a drugie 50 sztuk z identycznymi nalepkami, jednak z logo Jimmy Jazz Records, dostępne będzie w naszym sklepie.
Przypomnijmy, że album w wersji CD dostępny jest już od ponad miesiąca, a Punk Rock Gang powstał...


Przeczytaj więcej

Koszulki jeszcze raz...

Koszulki jeszcze raz...

Choć za oknem różnie to bywa to w kalendarzu lato w pełni. Przyzwoitość nakazuje zatem pomyśleć o kilku nowych wzorach na koszulkach, które zaoferować możemy Wam w naszym sklepie.
Po kilku projektach, które przygotowaliśmy w ubiegłym miesiącu obecnie kolejne propozycje.
Warszawskie Komety dbają o to aby fani regularnie otrzymywali t-shirty z nowymi wzorami. Tym razem zespół przygotował wzór na czarna koszulkę w dwóch wersjach kolorystycznych (zielona i zółta) z motywem maski... Jest dostępna także na koszulkach damskich.
Nową pozycją jest również wzór "My Sound - My Generation", który nawiązuje do starych, nieco zapomnianych nośników jakimi są kasety magnetofonowe i zapewne najbardziej przypadnie do gustu...


Przeczytaj więcej

JOKE FERAJNA - najnowsza premiera Jimmy Jazz Records.

JOKE FERAJNA - najnowsza premiera Jimmy Jazz Records.

JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym (-30 stopniowym) mrozie.
Dźwięki JOKE FARAJNA plasują zespół pomiędzy dosadnym, punk rockowym grzmotem na gitarach, wariackim ska, reggae, funkiem i zawadiackim folkiem z pogranicza karczemnych klimatów tzw. Polski B.
Szczególnie charakterystycznym elementem tej muzyki jest bardzo szybkie ska podkreślone partiami sekcji dętej, a folkowy ryt nadaje jej dość nietypowy dla tego rodzaju muzyki akordeon....


Przeczytaj więcej
    pixel