Blog

WC + PTASIA GRYPA + BES - Sofos

wc plakatData: 5.02. 2010
Miejsce: Bielsko-Biała, Pub Stolarnia ( ul. Broniewskiego 19 ), godz. 19.00
Wjazd: 15zł
Zagrają: Ptasia Grypa ( ska-punk )
                BWS-Sofos ( zimna fala )
                WC

 


Przeczytaj więcej

HEADHUNTERS + POTŁUCZONY KALORYFER + COMITIVA ARMATA + DUPA ZBITA

headhunters plakatZespoły THE HEADHUNTERS (street punk - Oleśnica), POTŁUCZONY KALORYFER (hc/punk - Namysłów), COMITIVA ARMATA (punk rock - Wrocław) i DUPA ZBITA (hc/punk - Oława) wystąpią na wspólnym koncercie w sobotę 19.12.2009.
Koncert odbędzie sie w Namysłowie, w Pubie ODZYSK (ul. Partyzantów 1).
Początek o godzinie 19.00.
Bilety w cenie 8 zł.


Przeczytaj więcej

MARTIN SOLO + KRYZYS + NOWY ŚWIAT + LADY AaRP

Ku Wolności Słowika - Martin Solo must be free

plakat martin soloW klubie CDQ w Warszawie (ul. Burakowska 12), 18 grudnia 2009 odbędzie się koncert zatytułowany "Ku Wolności Słowika - Martin Solo must be Free!", którego celem jest uzuskanie środków na opłacenie kaucji, którą Martin Solo okupi swoją wolność.
O wokalistę Nowego Świata upomina się wymiar sprawiedliwośći, któremu Martin raczył podpaść, a co dzisiaj stawia pod znakiem zapytania jego nabliższe plany.
Na koncercie, który wspierają swoim udziałem wykonawcy zaprzyjaźnieni z artystą zagrają: Kryzys, Robert Brylewski i Trudna Młodzież (The best of Wszystkie Zespoły Roberta), Lady Aarp, Nowy Świat i oczywiście także Martin Solo.

CDQ - 18 grudnia 2009
Bilety po  15 zł.

ZAPRASZAMY


Przeczytaj więcej

BANANE METALIK + THE CUFFS

Core-poration zaprasza na  HORROR SHOW!!!
Zagrają:
BANANE METALIK - 666% psychobilly gore'n'roll (Francja)
THE CUFFS - punk'n'roll (Polska)
+ muzę w klimatach psychobilly/rock’n’roll/punk/hardcore gra DJ PLASTER.

17 grudnia 2009 (czwartek), WROCŁAW
Klub Wagon, pl. Orląt Lwowskich 20A
drzwi: 19, start: 20
wstęp: 30 ZŁYCH

Francuski band BANANE METALIK określa swoją muzykę jako gore’n’roll, czyli mieszankę horroru i rock’n’rolla z psychobillową polewą. Ogólnie HORROR to leit motive ich aktywności, począwszy od muzyki, potwornych tekstów, a skończywszy na koncertach, a w zasadzie performance z udziałem …tancerki go-go(re) …przerażających rekwizytów… i muzyków realistycznie przebranych za swych ulubionych bohaterów filmów kina GROZY.
A wszystko zaczęło się w 1992 roku od „Sanglantes confessions”. Potem przyszedł czas na koncerty i kolejną świetnie odebraną płytę „Requiem de la dépravation”. Znakomicie zapowiadającą się karierę przerwał niespodziewany rozpad zespołu. Na szczęście dla europejskiej sceny rock’n’roll/psychobilly BANANE METALIK z martwych wstał w 2005 roku. Za chwilę wydali  „Sex, blood and gore'n'roll”, która była prawdziwym (nie)świeżym oddechem muzyki spod znaku GORE. Ich ostatnie przestępstwo to album "Nice to meat you"  wydany dla People Like You Records. To kolejna świetna płyta tych freaków z Francji......


Przeczytaj więcej

ZIGGIE PIGGIE + ROBERT BRYLEWSKI

Sosnowiecka grupa ZIGGIE PIGGIE wspierana gościnnie przez ROBERTA BRYLEWSKIEGO zagra koncert w poznańskim BLUE NOTE JAZZ CLUB-ie.
Początek koncertu o godzinie 20.00, 9 stycznia 2010 roku.
Bilety w cenie 15/20 złotych


Przeczytaj więcej

THE COi!OTS + SARI SKA BAND + BELA LUGOSHI ORCHESTRA...

Grupy THE COi!OTS, SARI SKA BAND, BELA LUGOSHI HORROR ORCHESTRA, ZABILI MI ŻOŁWIA i WIEWIÓRKA NA DRZEWIE zagrają na wspólnym koncercie charytatywnym, który rozpocznie się w Gliwicach w klubie muzycznym "Promil", 19 grudnia 2009, o godzinie 18.00.
Wstęp na koncert 10 zł.
Szczegóły na plakacie.


Przeczytaj więcej

"Dokument" - Noise Annoys przypomina toruńską formację BIKINI.

"Dokument" - Noise Annoys przypomina toruńską formację BIKINI.

Staraniem  wytwórni Noise Annoys ukazało się kolejne na naszym rynku wspominkowe wydawnictwo poświęcone jednej z ciekawszych formacji polskiej sceny punk, której początek i najlepszy okres działalności przypadł na lata 80-te ub. wieku. Mowa tu o toruńskiej formacji BIKINI, której album zatytułowany „Dokument” zawiera wyczerpujący zestaw nagrań z całego okresu aktywności.
Bikini powstało z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Zbigniewa Cołbeckiego. Oprócz niego trzon zespołu stanowili: Tomasz Wiśniewski - perkusja i Andrzej Czarnecki - gitara basowa. Niebawem dołączyły do nich trzy śpiewające dziewczyny: Violetta Falecka (później żona Ireneusza "Jeżyka" Wereńskiego-basisty Kryzysu...


Przeczytaj więcej

Soulburners przypominają o sobie!

Soulburners przypominają o sobie!

"Ride Again" to kolejne po debiutanckim albumie "…Gonna Burn Your Soul" wydawnictwo warszawskiego rockowego gangu SOULBURNERS. Ta kolejna rockowa petarda zawierająca apetyczny miks rocka, punk’n’rolla, glamu i hardcore’a to wydawnictwo dość nietypowe na naszym muzycznym rynku. Sami muzycy wypowiadają się o nim jako o EP-ce pełnej niespodzianek, choć paradoksalnie czas trwania całości jest (niewiele, ale jednak) dłuższy od czasu trwania wyżej wymienionego debiutu.

Płytka to sześć nowych, wcześniej nie publikowanych utworów (w tym doskonały, zaskakujący cover niemieckiego thrashmetalowego zespołu SODOM) i cztery nagrania koncertowe zarejestrowane podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium, gdzie Soulburners...


Przeczytaj więcej

THE KOLT + ROCKET MARY

kolt small11 grudnia THE KOLT + ROCKET MARY w Zgierzu,
Cena biletu: 10 zł, godzina: 20.00
 
Klub Agrafka, Zgierz ul. Mielczarskiego 1


Przeczytaj więcej

CONSPIRACY TOUR PART 1

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA "CONSPIRACY TOUR PART 1" W TYM 2009 ROCKU!
STUKNEŁA NAM WŁASNIE 5 ROCZNICA ZAŚLUBIN Z KAJDANKAMI..... WIĘC OKAZJA JEST NIE BYLE JAKA:-)

Pozdro
Cuffsi


Przeczytaj więcej

RTO + FIX UP + HOLDEN AVENUE

rto plakatJuż 12 grudnia duz dawka kalifornijskiego punka. Na scenie te ultra melodyjne dzwięki zostana zaprezentowane przez 3 formacje z rodzimego podwórka w postaci Road Trip's Over, Fix Up oraz Holden Avenue.

 

12. 12. 2009 Szczecin, Klub Kontrasty


Przeczytaj więcej

SARI SKA BAND + THE TOX

sari ska plakat small12 listopada miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Sari Ska Band - 100 % Sari. Od tego momentu chłopaki z Sari nie mają chwili oddechu, cięzko pracują nad promocją albumu. Już 4 i 5 grudnia bedą miały miejsce 2 występy na żywo  pierwsze z całej serii koncertów promujących album.

4 grudnia, Żory, Pub Czarny Kot - wjazd FREE!!!
5 grudnia, Rybnik, Jazz & Rock Pub - wjazd 5 zł


Przeczytaj więcej
    pixel