Blog

Ramzes & The Hooligans - Trzecia połowa.... na winylu.

Ramzes & The Hooligans - Trzecia połowa.... na winylu.

Po wydaniu przez firmę Oligant winylowej wersji albumu "Mechaniczna Pomarańcza", a następnie krążka pt. "Git Rock" przyszła pora na to aby trzeci album RAMZES & THE HOOLIGANS pt. "trzecia połowa" doczekał się wersji winylowej zamykając dyskografię Ramzesa i dając fanom możliwość jej skompletowania w postaci dużych krążków.
"Trzecia połowa" podobnie jak poprzednie płyty wydana została w ograniczonym nakładzie. Tym razem całość wytłoczona została na czarnym winylu 200g w nakładzie 200 sztuk, z których do sprzedaży trafiło tylko 150 egz.
Płyta właśnie pojawiła się na rynku i trafiła także do naszego sklepu gdzie dostępne są także m.in. winylowe wersje albumów "Mechaniczna Pomarańcza" i "Git Rock" oraz inne wydawnictwa firmy Olifant: PO PROSTU - "Demo '86", HORRORSHOW - "Ultra Kuku"....


Przeczytaj więcej

BLack Friday w sklepie Jimmy Jazz Records.

BLACK FRIDAY w sklepie Jimmy Jazz Records.... W myśl starej zasady "wszyscy to wszyscy, babcia też" postanowilismy wesprzeć swoim udziałem nową świecką tradycję i zaproponowac naszym klientom walkę z własnymi słabościami i z cenami w naszym sklepie... Nie ma żartów... Nie ma limitów zakupów... nie ma czasu... Jest tylko jeden dzień i rabat 20 % na wszystkie produkty firmowane przez Jimmy Jazz Records...
Od winyli poprzez płyty CD, koszulki, gazety do breloków, znaczków i co tam jeszcze znajdziecie... 
Tylko w piątek 27 listopada od północy do północy.... Tylko jeden dzień... Tylko jedna okazja aby urwać 20% z ceny.... Na dodatek cały czas obowiązuje nasza święta zasada, że każde zamówienie powyżej 200 zł. - przesyłka w Polsce free....


Przeczytaj więcej

BOOZE & GLORY - "London Skinheads Crew" na winylu.

BOOZE & GLORY - "London Skinheads Crew" na winylu.

Z końcem roku postanowiliśmy uzupełnić troszkę uszczuploną ofertę niemieckiej wytwórni Contra Records,,która bywalcy naszego sklepu znają doskonale choćby z wydawnictw grupy Booze & Glory... Pośród kilku uzupełnień i kilku nowych pozycji właśnie album Booze & Glory polecamy szczególnie, zwłaszcza, że tym razem mamy do czynienia z winylowym wydaniem kompilacji z największymi hitami zespołu wydanymi na singlach, Ep-kach i składankach, a pośród nich nie mogło zabraknąć tytułowego mega-hitu "London Skinhead Crew". Zapewne fani winyli czekali na ten album z utęsknieniem, zatem jest okazja aby zaspokoić głód na bodaj jedyny album Booze & Glory, który nie doczekał się wcześniej edycji winylowej...


Przeczytaj więcej

"Inter Punk" - Nowy album Bulbulators...

"Inter Punk" - Nowy album Bulbulators...

27 listopada to dzień premiery najnowszego albumu BULBULATORS zatytułowanego "Inter Punk". Najnowsza płyta Bulbulatorsów powstała w rzeszowskim studio Big Bit Audio. Nad realizacją nagrań czuwał Jacek Młodochowski, który współpracował z zespołem przy poprzednich albumach: "Punkophilia", "Aut Punk Aut Nihil" oraz "Principes Mortales Punk Aeterna".
Najnowsza odsłona dokonań śląskich punków to 11 premierowych, autorskich utworów oraz cover legendarnej gliwickiej formacji Śmierć Kliniczna, w którym gościnnie solówkę zagrał autor utworu Dariusz Dusza.
W tytułowym utworze, mówiącym o ponadnarodowym wymiarze punka,  gościnnie zaśpiewali wokaliści zaprzyjaźnionych z Bulbulators kapel The Fialky (Czechy), Charge 69 (Francja), Argies (Argentyna), oraz Wayne LOST SOUL z Anglii. W dwóch utworach ma klawiszach wsparła ich Magdalena Czerwińska z zespołu ALIANS. Autorem szaty graficznej albumu jest znany łódzki grafik Michał Arkusinski.


Przeczytaj więcej

Winylowe przysmaki z Randale Records...

Winylowe przysmaki z Randale Records...

Olga (TOY DOLLS) akustycznie, EVIL CONDUCT koncertowo, Tim Steinfort (DISCHARGER) balladowo, a cała reszta klasycznie czyli z odpowiednim czadem.... Tak pokrótce prezentują się najnowsze wydawnictwa niemieckiej wytwórni RANDALE RECORDS, pośród których znajdujemy najcieplejsze premiery i wznowienia winylowe z dyskografii JENNY WOO, MENACE, ARGY BARGY, THE WARRIORS, HARRINGTON SAINTS i wielu innych. Specjalnym rarytasem pośród najnowszych pozycji wydaje sie być dwupłytowy album winylowy z nagraniami RANCID, dla których wspolnym mianownikiem są utwory w których muzycy mniej lub bardziej odwołują się do klimatów jamajskich. Płyta wydana w rockładanej okładce z pewnościa powinna stanąc na półce każdego fana kapeli.


Przeczytaj więcej

Danzig - Nowy album 27 listopada.....

Danzig - Nowy album 27 listopada.....

27 listopada światło dzienne ujrzy dziesiąty album Glenn'a Danziga, który tym razem sięga po covery biorąc na tapetę utwory z różnych muzycznych poletek, poczynając od Elvisa Presley'a, Everly Brothers i The Troggs a kończąc na ZZ Top, Aerosmith i Black Sabbath.
Pierwszy singiel z tego albumu "Devil's Angels" ujawniony został w sieci w 2012 roku i grany przez Danziga na koncertach... jest jednocześnie tematem z filmu o tym samym tytule, a oprócz niego na repertuar płyty składa się jeszcze 9 utworów, których listę przedstawiamy poniżej.
Jak zwykle w przypadku wydawnictw Danziga wrażenie robi okładka...Tym razem inspiracją do jej powstania był cover albumu Davida Bovie "Pin Ups", który Danzig określa jako jedną ze swoich ulubionych okładek płyt. Ponieważ nowy album Danziga nosi tytuł "Skeletons" (Szkielety) zatem artysta pojawia sie na niej w makijażu stylizowanym na czaszkę co przytrafia mu się po raz pierwszy od czasu rozstania z Misfits...


Przeczytaj więcej

Antena Krzyku nadaje znowu...

Antena Krzyku nadaje znowu...

Wytwórnia Antena Krzyku poleca swoje nowe wydawnictwa winylowe, które ujrzały światło dzienne w ostatnim okresie. Po wydanych w listopadzie albumach Starych Singers, Something Like Elvis oraz The Feral Trees kolejnymi pozycjami w katalogu winylowym Anteny Krzyku są krążki zespołów CALM THE FIRE, INPALUMBIA oraz THE STUBS.
Poniżej prezentujemy krótkie opisy najnowszych wydawnictw oraz przypominamy poprzednie premiery Anteny Krzyku zapraszając do sklepu Jimmy Jazz Records. Wszystkich, których interesują także inne gatunki muzyczne poza tymi dominującymi w sklepie JJR zapraszamy do sklepu www.winylbox.pl przypominając, że zamówienia z obu sklepów mogą być wysyłane w jednej przesyłce i w ramach jednego kosztu wysyłki....


Przeczytaj więcej
    pixel