Blog

Albumy Way Side Crew i Road Trip's Over już dostepne...

Albumy Way Side Crew i Road Trip's Over już dostepne...

Pierwsze premiery płytowe Jimmy Jazz u schułku wakacji to nowy album WAY SIDE CREW "Razem do piekła" i debiutancki krążek ROAD TRIP'S OVER "Romance on the phone". Fani ulicznego hc/rock'n'rolla i californian punka powinni być usatysfakcjonowani nowymi wydawnictwami, a tym, którzy nie znają dokonań obu grup udostepniamy pliki MP3 w dziale DOWNLOAD.
Utwór "Respect" jest pierwszym siglem RTO promującym album i m.in.  własnie ten plik jest do ściągnięcia na naszej stronie.


Przeczytaj więcej

People Like You w natarciu...

People Like You w natarciu...

Anonsowane przez nas niedawno nowe albumy ROGER MIRET & THE DISASTERS, P.PAUL FENECH'a i DISTRICT to nie jedyne, jesienne, płytowe zapowiedzi niemieckiej wytwórni People Like You. Firma ta najwyrażniej działa w myśl zasady mistrza Hitchcock'a... "na początku trzęsienie ziemi, a potem napięcie stopniowo rośnie"... bowiem po niewątpliwych strzałach między oczy jakimi będą wspomniane wcześniej albumy, kolejny meldunek z PLY donosi o nowych produkcjach TOTAL CHAOS, DIE HUNNS i TEXAS TERRI.


Przeczytaj więcej

Nowe pozycje w naszym sklepie.

Nowe pozycje w naszym sklepie.

W naszym sklepie pojawiło sie kilka nowości. Fani The Analogs mogą sprawdzić dwa nowe wzory koszulek tej grupy, a dla zwolenników ska mamy także dwie nowe propozycje, jest juz takze dostępna koszulka z logo pisma ReggaeBeat. Dorzuciliśmy też kilka wzorów na koszulkach damskich co zapewne ucieszy żeńską część społeczeństwa, a przy okazji dzięki temu zapunktujemy u feministek.
Niektóre brakujące koszulki pojawiły sie ponownie w sklepie więc jest w czym wybierać, przy czym niektóre pozycje trafiły do sklepu w nowej, niższej cenie.
Jeśli ktoś poluje na nowe wzory znaczków to także w tej częsci naszej oferty nieco się zmieniło. Przybyło kilka wzorów, a kolejne dodamy wkrótce.


Przeczytaj więcej

Ruszyła strona Wiewórczaków.

Ruszyła strona Wiewórczaków.

Po dłuższej chwili milczenia i ciagłych problemach z obsadzeniem funkcji wokalisty, płocka grupa Wiewiórczaki - znana z wydanych własnym sumptem nagrań i obecności na składankach dołączonych do Garażu i Pasażera - wznowiła koncerty. Kapelę tą znają przede wszyscy ci fani punk rocka, których podobnie jak muzyków fascynują dokonania Ramones.
Ruszyła także strona internetowa zespołu, która - będąc jeszcze w rozbudowie - prezentuje jednak sporą ilośc fotek kapeli, teksty, pliki Mp3, dyskografię, a także umożliwia zakup wydanych przez zespoł nagrań i rewelacyjnego fanzina "Sarkafarka" (patrz recenzja Garaż # 24) z dołączoną płytą CD, w którego wydanie podczas hibernacji zespołu zaangażował się jego gitarzysta.


Przeczytaj więcej

Tales From The Streets vol. 3

Tales From The Streets vol. 3

Niemiecka wytwórnia Knock Out Records wydała na początku wakacji kolejną część składanki "Tales from the streets". Trzecia część tego wydawnictwa podobnie jak poprzednie powstała we współpracy z firmą Hooligan, która, tradycyjnie, prezentuje na płycie wykonawców punk, ska i psycho - nie tylko tych związanych z Knock Out - a jednoczesnie promuje własną markę firmowych ciuchów sportowych. Album wydany został tylko w formacie CD, w limitowanym nakładzie.


Przeczytaj więcej

Relacja z ANTI FESTU w naszej Galerii.

Relacja z ANTI FESTU w naszej Galerii.

Dwunasta edycja festiwalu ANTI FEST odbyła się w dniech 03-06.08.2006 - tradycyjnie - w czeskich Svojsicach. Choć pogoda mocno nadwyrężyła frekwencję, która w tym roku była zdecydowanie niższa niż w latach ubiegłych, to jednak najbardziej zdesperowanifani punk rocka trafili do Svojsic gdzie, jak zwykle, w ciagu trzech dni trwania festiwalu była okazja aby na żywo zobaczyć wielku uznanych wykonawców i dziesiątki zespołów szukających dopiero swojego miejsca na scenie punk.
Polskę w tym roku reprezentowały dwie grupy związane z Jimmy Jazz Records: The Analogs i Vespa...


Przeczytaj więcej

Album "The F Word" wokalisty Meteors we wrześniu.

Album "The F Word" wokalisty Meteors we wrześniu.

"The F Word" to szósty solowy album w dorobku frontmana i lidera legendarnej, a zarazem kultowej formacji psychobilly THE METEORS.
Nowa płyta przynosi 12 nowych kompozycji w doskonale znanym stylu łączacym klimatyczne - na swój sposób - nastrojowe kompozycje z upiornym rock'n'rollem, a pośród nich trzy covery ("Funnel Of Love" Wandy Jackson, "Jackson" Johnny Cash'a i Poison Heart" Ramones). Wydawca nowej płyty jest niemiecka wytwórnia People Like You, która zapowiada premierę albumu na 18 września.
Album nagrany został przez Fenech'a (gitara/wokal/inne instrumenty) z towarzyszeniem różnych, specjalnie zaproszonych muzyków, a jego premierę poprzedza duże amerykańskie tournee rozpoczęte w lipcu z okazji 25 lecia The Meteors i z ich udziałem.
Do Europy Fenech powróci 2 września aby wystapić z Meteorsami na koncercie w Berlinie, a następnie w Chorwacji, Holandii i na serii koncertów w Wielkiej Brytanii.


Przeczytaj więcej

WC + WŁOCHATY

WC + WŁOCHATY

14 Sierpnia 2006 (Poniedziałek) w szczecińskim klubie Muzyczna Fabryka (ul. Kolumba 4 - obok dworca PKP zagrają WŁAOCHATY i WC.
Bilety na koncert do nabycia w cenie 7 i 10 zł.
10,- w dniu koncertu w Muzycznej Fabryce.
7,- w przedsprzedaży, do kupienia w.......


Przeczytaj więcej
    pixel