Blog

INDIOS BRAVOS - Part One...Także na CD...

INDIOS BRAVOS - Part One...Także na CD...

Po premierze winylowej płyty potrzebowaliśmy chwili na oddech i już od dzisiaj proponujemy przedpremierowe zamówienia w sklepie Jimmy Jazz Records na wersję CD albumu.
Obecne wydanie płyty poddane zostało ponownemu masteringowi, zyskało także ciekawszą i obszerniejszą oprawę graficzną. Zespół zadbał też o niespodziankę w postaci ukrytego nagrania innego niż to znajdujące się na wersji CD wydanej 15 lat temu.
Po 15 latach od premiery i wielu latach nieobecności na rynku album Indios Bravos pt. „Part One” doczekał się za sprawą Jimmy Jazz Records swojej premiery winylowej (2 września 2014) a także wznowienia kompaktowego debiutanckiego krążka...


Przeczytaj więcej

KARCER - "Herezje"..... Zamów!!!

KARCER - "Herezje"..... Zamów!!!

KARCER, jeden z najbardziej długowiecznych polskich zespołów punkowych kazał fanom trzy lata czekać na swój nowy album.
Krążek o tytule "Herezje" powstawał od jesieni 2013 do wakacji 2014 rejestrowany samodzielnie przez zespół w Słupskim Ośrodku Kultury, a jego zawartość stanowi 13 nowych kompozycji uzupełnionych nagraniem bonusowym.
Na nowej płycie odnajdujemy klasyczny, muzyczny tort Karcerowiczów: od zwariowanej prędkości do chwili na przystanku, która i tak nie powinna dać oczekiwanego spokoju. Wszystko oplecione w mroczne teksty, bo słońce zagląda tu może raz, i to na krótko.
„Staraliśmy się wybrać utwory, które pokażą KARCER po trzech latach - mówi Krzysztof Żeromski - Nie wiem, czy to długo, czy krótko między albumami, ale staraliśmy się wybrać utwory budujące pewną...


Przeczytaj więcej

Nowe płyty DEZERTERA i ACID DRINKERS...

Nowe płyty DEZERTERA i ACID DRINKERS...

6 pażdziernika swoje kolejne płyty ujawnią fanom zespoły DEZERTER i ACID DRINKERS, a w naszym sklepie juz dzisiaj można zamawiac obie pozycje, ktore wysłane zostaną do zainteresowanych w dniu premiery.
Nowa płyta DEZERTERA „Większy zjada mniejszego” zawiera 10 skondensowanych, mrocznych i niepozostawiających nikogo obojętnym utworów. Została zrealizowana w lipcu 2014 r. przez Macieja Cieślaka w Studiu im. Adama Mickiewicza oddział w Warszawie.
Zespół nagrał materiał w technice analogowej, czyli na taśmę magnetyczną i bez pomocy komputerów. Brzmienie jest „oldskulowe”, ale udało się zachować energię i świeżość. Ta płyta nie jest lekką rozrywką, kwalifikuje się raczej do wagi ciężkiej i wymaga od słuchaczy zaangażowania intelektualnego. Słuchasz na własną odpowiedzialność!....


Przeczytaj więcej

Nowe nagrania EYE FOR AN EYE na kompaktowej EP-ce....

Nowe nagrania EYE FOR AN EYE na kompaktowej EP-ce....

Najnowsze wydawnictwo EYE FOR AN EYE zatytułowane "Głos", odsłania 6 nowych utworów zespołu wydanych na CD EP i opakowanych w digipak. Płyta CD wydana została przez oficynę No Pasaran Records natomiast 20 września przewidziana jest premiera winylowej wersji tego wydawnictwa zrealizowanej wspolnymi siłami No Pasaran Records Black Wednesday Records i niemieckiej firmy Campary Records.
EYE FOR AN EYE to jedna z głównych sił napędowych współczesnej sceny HC/Punk w Polsce. Ich koncerty, płyty i działalność w lokalnej scenie uderzają szczerością, zaangażowaniem i autentycznością. To jeden z tych zespołów, które w czasach stylistycznych podziałów potrafią skupić pod jedną sceną punx, skins i HC płci obojga. To też jeden z tych zespołów, które w czasach, gdzie przekaz schodzi na drugi plan, potrafią mówić o rzeczywistych problemach i robią to w umiejętny i skuteczny sposób...


Przeczytaj więcej

CZTERY KILO OBYWATELA - Wychowani na trzepaku....

CZTERY KILO OBYWATELA - Wychowani na trzepaku....

CZTERY KILO OBYWATELA to zespół kontynuujący ska-punkową drogę grupy Joke Ferajna, która po zagraniu ponad 150 koncertów i wydaniu albumu pt. "XXI wiek" (Jimmy Jazz Records 2012), w piątą rocznicę swojego istnienia "zmęczona treściami dla młodzieży, którą dawno już przestała być, zanotowała powrót do „oldschoolu" w formie i zawartości, przyjmując nową, dożywotnią nazwę".
Debiutancki album CZTERY KILO OBYWATELA zatytułowany "Wychowani na trzepaku" wypełnia w całości energetyczny ska-punkowy materiał, a jego zapowiedzią jest singiel "Witaj w nowej-starej Polsce" do którego powstał także teledysk dostępny od pewnego czasu na kanale YouTube Jimmy Jazz Records...


Przeczytaj więcej

Uzupełniona oferta ze Step-1 Music...

Uzupełniona oferta ze Step-1 Music...

Nadszedł czas na uzupełnienia tego co zostało nadwyreżone w okresie wakacji... Braków zrobiło się sporo, ale wszystkie uzupełnimy systematycznie i w kolejności... Na początek ponownie w naszej ofercie nieco starszych pozycji oraz kilka premier z katalogu angielskiej wytwórni Step-1 Music ...
Do naszej oferty niemal w komplecie wróciły wszystkie wydawnictwa z dyskografii BOOZE & GLORY mających w Polsce wielu wiernych zwolenników. Ponownie dostępne są wszystkie albumu zespołu w formacie CD łącznie z ultra-przebojowym CD "London Skinhead Crew Singles Collection" (zawierającym zestaw 11 singlowych nagrań kapeli wydanych na winylowych krążkach w różnych miejscach na świecie i za sprawą wielu wytwórni) oraz ostatnim albumem "As Bold As Brass"....


Przeczytaj więcej

Indios Bravos - Part One.... 15 lat po premierze po raz pierwszy na winylu!!!

Indios Bravos - Part One.... 15 lat po premierze po raz pierwszy na winylu!!!

Pierwszym muzycznym projektem jaki po odejściu z Hey’a zrealizował Piotr Banach był album zatytułowany „Part One”. Płyta z założenia solowa wydana została pod nazwą Banach i Indios Bravos, niemniej ważnym ogniwem całości przedsięwzięcia był udział w nagraniach Piotra Gutkowskiego „Gutka”, którego Banach zaprosił do współpracy w roli wokalisty.
Album powstawał niemal 2 lata w domowym studio Piotra Banacha i stał się zapisem ówczesnej fascynacji twórców elektronicznymi odmianami muzyki jamajskiej.
- Dziesięć lat wcześniej grałem na perkusji w zespołach reggae i byłem bardzo w tę muzykę zaangażowany – wspomina Banach - tyle że teraz zafascynowała mnie jej mniej gitarowa odmiana. Tacy wykonawcy jak Zion Train, Dreadzone, czy Rootsman, a także klimaty spod znaku Drum&Bass, Trip-hop i Jungle zdominowały mój odtwarzacz CD. Namówiłem więc Gutka żebyśmy nagrali taką "cyber-reggaeową" płytę


Przeczytaj więcej

Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

Jaya The Cat wydają się być w ostatnim czasie zespołem na fali… Długowieczność tej amerykańskiej kapeli, od pewnego czasu rezydującej na stałe w Amsterdamie, zaowocowała nagraniem kilku albumów… Poza wydawaniem premierowych płyt zespół doczekał się reedycji wcześniejszych wydawnictw… Kolejne z nich trafiło właśnie do naszego sklepu.
Album wydany w 2007 roku przez wytwórnie I Scream Records w formacie CD i cztery lata później przez I Hate People jako LP zatytułowany "More Late Night Transmissions with..." jest piątym (spośród siedmiu) pełnowymiarowym wydawnictwem grupy JAYA THE CAT łączącej w rewelacyjny sposób ska, punk i hardcore, podlewającej to wszystko elementami funk i reggae co nadaje muzyce grupy niepowtarzalny klimat i stawia ją w szeregu kapel, których zaszufladkowanie jest praktycznie niemożliwe....


Przeczytaj więcej

CELA nr 3 kończy z punk rockiem????

CELA nr 3 kończy z punk rockiem????

CELA nr 3 to jedna z najbardziej długowiecznych grup na polskiej scenie punkowej. Zespół, który niedługo będzie obchodził swoje trzydziestolecie ma za sobą m.in. występy na festiwalu w Jarocinie i niezliczoną ilość koncertów klubowych, a w swoim dorobku wiele hitów doskonale znanych punkowej publiczności takich jak "Kwiaty", "Piwo" czy "Cela nr 3".
Grupa powstała w roku 1985 i poza wydawnictwami kasetowymi z pierwszego okresu działalności dyskografię CELI stanowią trzy albumy wydane na CD w latach 2001-2005... "Jedynka”, "Dedykacja dla Kurdupla" oraz "Miasto" uzupełnione zostały obecnie najnowszym krążkiem zatytułowanym "Koniec punk rocka?".
Album zawiera 17 kompozycji, które tradycyjnie zdradzają inspirację stylistyką wczesnych kapel punkowych...


Przeczytaj więcej

Test press ostatniego albumu Koffin Kats w słusznej sprawie...

Jak informuje nas Class König, nasz dobry znajomy z niemieckiej wytwórni Ring Of Fire Records (m.in. Rampires, Jaya The Cat, Dr Ring Ding i KK), na niemieckim ebay’u można kupić wyjątkowy test press sygnowany przez trio z Detroit.
Testowa wersja winyla ostatniego albumu Koffin Kats o tytule „Born Of The Motor” jest zapakowana w aluminiową okładkę, ręcznie robioną, z wybitym numerem 33 of 33 i autografami członków zespołu.
Jak powstawała okładka może cie zobaczyć na filmie zamieszczonym poniżej, a ten koleżka w koszulce Jimmy Jazz Records, to własnie Class König.

Link do aukcji znajdziecie ---> Tutaj
A jej cel to wsparcie organizacji charytatywnej, pomagającej dzieciom na całym świecie.


Przeczytaj więcej

OKAZJA MIESIĄCA - W sierpniu pakiet składanek i koszulka z logo Jimmy Jazz Records + Garaż z płytami.

OKAZJA MIESIĄCA - W sierpniu pakiet składanek i koszulka z logo Jimmy Jazz Records + Garaż z płytami.

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Aby podkreślić nasze 25 letnią walkę o lepszy świat do sprzedaży każdorazowo przeznaczamy jedynie 25 wspomnianych zestawów w specjalnej cenie… Ni mniej, ni więcej… tylko 25 sztuk kompletów… i tylko od was zależy jak szybko pula zestawów specjalnych się wyczerpie. Jeśli 25 zestawów sprzeda się przed końcem miesiąca to… powtórek nie będzie… Na kolejną podobną okazję trzeba będzie czekać… jeśli się nie sprzeda to z końcem miesiąca znika... Kto pierwszy ten lepszy!
Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 200 złotych… teraz 25 kompletów dostępnych za mniej niż połowę ceny czyli za 105 zł....


Przeczytaj więcej

Winylowa reedycja pierwszego albumu Wież Fabryk...

Winylowa reedycja pierwszego albumu Wież Fabryk...

WIEŻE FABRYK to obecnie jeden z najbardziej kojarzonych i najważniejszych, polskich reprezentantów zimnej fali. Zespół uparcie tkwiący w undergroundzie od ponad 10 lat dorobił się już sporej dyskografii zapoczątkowanej nagraniami demo i wydawnictwami bootlegowymi, a uwieńczonej profesjonalnymi wydawnictwami, z których część pojawiła się także na winylu.
Swoim surowym brzmieniem i klimatem muzycy powstałej w roku 2000 grupy niezmiennie oddają ukłon w stronę polskiego zimno-falowego grania lat 80-tych.
Muzycy zespołu przez długie lata aktywnie działali budując swoją pozycje na scenie... długo też kazali fanom czekać na swój pierwszy studyjny album, który w założeniu miał oddawać surową, zadymioną atmosferę koncertu...


Przeczytaj więcej

OKAZJA MIESIĄCA - W lipcu pakiet punk-ska i koszulka z logo Jimmy Jazz Records

OKAZJA MIESIĄCA - W lipcu pakiet punk-ska i koszulka z logo Jimmy Jazz Records

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Aby podkreślić nasze 25 letnią walkę o lepszy świat do sprzedaży każdorazowo przeznaczamy jedynie 25 wspomnianych zestawów w specjalnej cenie… Ni mniej, ni więcej… tylko 25 sztuk kompletów… i tylko od was zależy jak szybko pula zestawów specjalnych się wyczerpie. Jeśli 25 zestawów sprzeda się przed końcem miesiąca to… powtórek nie będzie… Na kolejna podobną okazję trzeba będzie czekać… jeśli się nie sprzeda to z końcem miesiąca znika... Kto pierwszy ten lepszy!
Cena lipcowego zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 283  złote… teraz 25 kompletów dostępnych za ok. połowę ceny czyli za 119 zł.


Przeczytaj więcej

Winylowa reedycja - Demo MISTER X z 2005.

Winylowa reedycja - Demo MISTER X z 2005.

Polska oficyna No Pasaran jest wydawcą winylowej reedycji demo białoruskiej grupy Mister X zatytułowanego "Punks & Skins Unite & Win". Materiał street punków z Grodna doskonale znanych z polskich scen oraz dwóch wydanych w Polsce albumów pierwotnie nagrany został w 2005 roku, a obecnie pojawił się na winylu z bonusami w postaci dodatkowych, zaskakujących wersji kilku utworów.
Winyl wydany został w nakładzie 300 egzemplarzy w kooperacji kilku wytwórni niezależnych z Polski, Białorusi i Rosji. Około 100 egzemparzy płyty trafiło do dystrybucji w Polsce. To ilość, która z pewnością zbyt długo nie będzie obecna w krajowych dystrybucjach zatem fani zespołu powinni jak najszybciej podjąć decyzję czy również ten krążek Mister X postawić na swojej półce....


Przeczytaj więcej

Farben Lehre - "Projekt Punk" na winylu...

Farben Lehre - "Projekt Punk" na winylu...

Farben Lehre zagrali niezwykły i niezapomniany koncert na Przystanku Woodstock 2013. Pod hasłem PROJEKT PUNK zespół i jego goście – Smalec (Ga Ga Zielone Żabki), Lolek (Enej) Gutek (Indios Bravos), Piotr "Młody" Gmur" (Zmaza), Jelonek, Guma (Moskwa), Krzysiek Borkowski (Offensywa) - wykonali sztandarowe kawałki z historii punk rocka, tym samym kierując uwagę młodszych uczestników festiwalu do legend gatunku. Efekt był piorunujący! Koncert miał jedną z największych frekwencji i tak rewelacyjne przyjęcie, że pojawiło się wiele głosów, by taki projekt zarejestrować - historia punk rocka wg FL powinna znaleźć się na płycie. Najpierw staraniem Lou & Rocked Boys ukazał się CD pod tytułem "Projekt Punk", zawierający utwory zespołów będących podstawą korzeni Polskiego Punk Rocka, a nieco poźniej album ten w nieco okrojonej wersji pojawił sie na winylu za sprawą wspołpracy Lou & Rocked Boys i Wydawnictwa Zima.
Na płycie znalazły się m.in. utwory zespołów Kryzys, Sedes, Rejestracja, WC, KSU, Moskwa, Armia....


Przeczytaj więcej

Debiut Firenze.... Punk rockowe piosenki znajomych z LD50 i Nowego Świata.

Debiut Firenze.... Punk rockowe piosenki znajomych z LD50 i Nowego Świata.

FIRENZE powstało w 2011 roku w Warszawie z inicjatywy PeeMa – lidera LD50, Smoły z Nowego Świata oraz Bolka – perkusisty LD50. Premierowy utwór Firenze pt. „Wolniej” ukazał się w 2011 roku na winylowej składance „Warsaw Hardcore Punk Attack Vol. 1. W 2012 roku do zespołu dołączył drugi gitarzysta – Majster.
CD „Hipokryzja nic nie zmieni” to długogrający debiut zespołu, którego repertuar zdaje się być interesującym głosem na scenie niezależnej.
W nagraniach, poza klasycznym składem gitarowo - perkusyjnym, pojawiają się nienachalnie, różne dziwne instrumenty oraz „głosy zwierzęce”. Muzyka sięga korzeniami do lat osiemdziesiątych, ocierając się o nową falę. Nie jest niewolniczym powielaniem schematów. Jest próbą wyjścia, z ciasnych ram gatunku, lub właściwiej, rozpaczliwym nieodchodzeniem za daleko - a chciałoby się… i ukradkiem tak się dzieje....


Przeczytaj więcej

Koszulki z okazji, że nie ma okazji........

Koszulki z okazji, że nie ma okazji........

Nasze 25-lecie to oczywiście nie jedyna okazja aby zaproponować wam fajne wdzianko... Tak sami z siebie, bez dodatkowych pretekstów także umiemy coś tam czasem wykombinować, a to co wykombinowaliśmy ostatnio to między innymi….
…. koszulki dla fanów zwierzątek futerkowych pod tytułem "kot"...
Od zawsze wiadomo, że "Ala ma kota"... ale kto wie czy Ala ma z tej okazji jakąś koszulkę?... Jeśli nie ma to teraz jest szansa to nadrobić... Jak znacie jakąś Alę to dajcie jej znać.... żeby nie została na lodzie i nie siała wiochy jak ktoś spyta czemu inni mają o ona nie...
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, uznaliśmy, że w dobie totalnego oszczędzania, a także totalnego zalewu zajebistych kapel jedyną szansą na spełnienie swoich koszulkowych marzeń jest koszulka uniwersalna.... Taką właśnie rolę spełnia koszulka dla fanów street punka w wersji czarnej, białej oraz męskiej i damskiej.... Od dzisiaj nie trzeba kupować 25 koszulek swoich ulubionych kapel. Wystarczy jeden t-shirt i szybka odpowiedź gdy ktoś zapyta o jaki zespół chodzi... Sprawdźcie sami...


Przeczytaj więcej

Koszulka z okazji 25-lecia Jimmy Jazz Records

Koszulka z okazji 25-lecia Jimmy Jazz Records

Pełzające obchody 25 lecia Jimmy Jazz Records w ostatnich dniach zostały uhonorowane powstaniem okazjonalnej koszulki (+ bluzy), którą udostępniamy w naszym sklepie w łącznym, ograniczonym nakładzie ok. 80 sztuk.
Koszulka powstała z okazji ćwierćwiecza naszej działalności i jest pierwszym wzorem powstałym z myślą o upamiętnieniu tego istotnego dla nas i dla świata faktu.
Wzór ten w postaci w jakiej można go zobaczyć w sklepie po wyczerpaniu nie będzie już więcej dorabiany, zatem każdy kto zdecyduje się na jego zakup, będzie jednym z 80 unikalnych, wszechgalaktycznych posiadaczy niepowtarzalnego t-shirta. Zainteresowani niech odwiedzają sklep bo nie ma na co czekać. Niezainteresowani niech się zainteresują bo będzie za późno...


Przeczytaj więcej

Winyle THE EXPLOITED plus coś dla fanów Motorhead i Creepshow....

Winyle THE EXPLOITED plus coś dla fanów Motorhead i Creepshow....

Winylowe płyty THE EXPLOITED "Beat The Bastards" oraz "Fuck The System" wydane przez wytwórnię Nuclear Blast to wersje zrealizowane w postaci dwupłytowych zestawów, na których poza klasyczną zawartością znaną z albumów znajdujemy bonusowe nagrania studyjne i koncertowe. Każdy fan Wattiego i jego kumpli z pewnością doceni te perfekcyjnie wydane krążki dostępne już w naszym sklepie. Oba tytuły ukazały się w okładkach gatefold.
Fani melodyjnego rock'n'rolla i psycho z pewnością powinni zwrócić uwagę na ostatni album CREEPSHOW zatytułowany "Life After Death", który w wersji CD zagościł w naszym sklepie, a wyznawcy talentu Lemmy'ego mają okazje zaopatrzenie się w ostatni krążek MOTORHEAD pt. "Aftershock". Płyta w formacie CD kusi już bardzo przystępną ceną, a my polecamy także inne nowości, które w ostatnim czasie trafiły do naszego sklepu....


Przeczytaj więcej

OKAZJA MIESIĄCA - W czerwcu pakiet dla fanów Partii.

OKAZJA MIESIĄCA - W czerwcu pakiet dla fanów Partii.

Kolejny pakiet jubileuszowy z pewnym opóźnieniem trafia do naszego sklepu, ale jak wiadomo lepiej późno niż później zatem nie ma strachu i każdy kto będzie miał ochotę po niego sięgnąć będzie mógł to zrobić bez problemu.
”OKAZJA MIESIĄCA” wystartowała w kwietniu, zaczyna się każdego pierwszego dnia nowego miesiąca i potrwa do końca roku….
Po majowym zestawie dla fanów ska następny w kolejce jest pakiet dla fanów Partii zawierający 6 wydawnictw kompaktowych z muzyką zespołu, zrealizowanych przez Jimmy Jazz Records. 6 płyt kompaktowych uzupełniamy koszulką oraz torbą (do wyboru czarną lub jasną - patrz zdjęcia). Robiąc  zamówienie, w okienku na korespondencję formularza zamówieniowego wpisz rozmiar koszulki oraz kolor torby którą wybierasz.
Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 210 złotych… teraz 25 kompletów dostępnych za ok. połowę ceny czyli za 110 zł....


Przeczytaj więcej

Zobacz Karcer w teledysku zapowiadającym nowy album.

Na naszym kanale YouTube zaobaczyć można teledysk zapowiadający nowy album jednej z legendarnych i najbardziej długowiecznych grup polskiej sceny punk.
KARCER we wrześniu pojawi się na nowym albumie zatytułowanym "Herezje", a juz dziś możecie obejrzeć teledysk do jednego z utworów, które znajdą się na tej płycie.


Przeczytaj więcej

Nowe teledyski na naszym kanale YouTube...

Na naszym kanale You Tube pojawiły się dwa nowe teledyski zespołów, które powinny przypaść do gustu zarówno fanom mieszania klimatów punkowych z jamajskimi jak i tym, którzy preferują brzmienia bardziej punkowe czy nawet ocierające się o metal… Sprawdźcie sami…
CZTERY KILO OBYWATELA ...to nowe wcielenie części muzyków, których znamy z ich poprzedniego projektu o nazwie JOKE FERAJNA... Zespół po nagraniu płyty, zmianie nazwy i korektach personalnych zarejestrował nowy materiał, który jesienią pojawi się na CD za sprawą Jimmy Jazz Records....
747... to zaprzyjaźniona z nami, młoda stażem ale doświadczona dokonaniami muzyków kapela ze Szczecina składająca się z muzyków występujących wcześniej w kilku szczecińskich zespołach. Z pewnością niektórych z nich rozpoznacie bez trudu. Zespół ma za sobą kilka sesji demo oraz samodzielne występy klubowe oraz u boku bardziej znanych grup....Przeczytaj więcej

Winyle z Contra Records...

Winyle z Contra Records...

Poza winylowym albumem BOOZE & GLORY dodarły do nas z katalogu wytwórni Contra Records trzy inne tytuły wykonawców mogących zainteresować fanów streetpunka.
Włoskich KLASSE KRIMINALE zbytnio przedstawiać nie trzeba bo zespół uznawany jest za klasyków Oi!/ Streetpunk nie tylko w swoim rodzinnym kraju. Grupa przed laty przebojem wbiła się do grona najlepszych europejskich kapel w swoim stylu, po czym na wiele lat spuściła z tonu targana zmianami personalnymi i dotknięta w związku z tym dużo słabszą formą niż na pierwszych albumach… Na szczęście z czasem było już tylko lepiej i zespół od wielu lat nagrywa solidne krążki przypominając, że ciągle potrafi porwać fanów a lata słabości ma już za sobą. Klasie Kryminale w epoce kasety magnetofonowej doczekali się wydania w Polsce swoich nagrań za sprawą naszej firmy, byli tez gośćmi na koncertach….
Wkrótce ich nowy album pojawi się na rynku, ale póki co ostatnim dokonaniem grupy jest krążek zatytułowany „The Rise And Fall Of The Stylish Kids... Oi! Una Storia„, który w wersji winylowej polecamy w naszym sklepie....


Przeczytaj więcej

BOOZE & GLORY - As Bold As Brass już także na winylu!!!

BOOZE & GLORY - As Bold As Brass już także na winylu!!!

Trochę to trwało ale się udało... Pierwszy nakład winylowej płyty ostatniego albumu Booze & Glory sprzedał się dość szybko i nie udało nam się wówczas, ale udało się teraz... Musieliśmy czekać na dodruk krążka, któtry właśnie trafił do naszej oferty. Zatem fani zespołu mają w tej chwili mozliwość przebierania zarówno w rodzajach nośników jaki w płytach swoich ulubieńców.
Najnowszy album brytyjsko-polskiej grupy BOOZE & GLORY, która w ostatnim czasie wydaje się być jedną z najaktywniejszych i najbardziej cenionych formacji reprezentujących klimaty Oi! / Streetpunk w Europie nosi tytuł "As Bold As Brass".
Po dwóch albumach i nie mniej rewelacyjnej kompilacji singli oraz EP-ek zatytułowanej "London Skinhead Crew - Singles Collection" przyszła pora na trzeci regularny album i także tym razem fani z pewnością nie będą zawiedzeni.... Płyta nie pozostawia złudzeń co do pozycji jaką na scenie wywalczyli sobie BOOZE & GLORY...
Nowy album to 11 nowych utworów będących kontynuacją charakterystycznego stylu zespołu, znanego z poprzednich wydawnictw, nawiązującego do klasycznego brzemienia Oi!...


Przeczytaj więcej

25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Co będzie we wspomnianym pakiecie w kolejnym miesiącu  trudno przewidzieć. Może być wszystko i jeszcze sami nie wiemy co wpadnie nam do głowy (w myśl twierdzenia genialnego prezesa Dyzmy: - Rząd zrobił co chciał, a co z tego będzie zobaczymy”)… Pewne jednak jest, że każdy z zestawów stanowił będzie jedyną i niepowtarzalna okazję zakupu znajdujących się w nim produktów w cenie graniczącej z bajką…
Po kwietniowym zestawie dla fanów Komet następny w kolejce jest pakiet dla fanów ska zawierający zestaw 10 wydawnictw kompaktowych z muzyką w tym stylu, zrealizowanych przez Jimmy Jazz Records.
10 płyt kompaktowych uzupełniamy koszulką zespołu SKAMBOMAMBO i dwoma znaczkami (badzikami).
Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 262 złote… teraz 25 kompletów dostępnych za m niej niż połowę ceny czyli za 129 zł....


Przeczytaj więcej
pixel