OKAZJA MIESIĄCA - W czerwcu pakiet dla fanów Partii.

2014-06-05
OKAZJA MIESIĄCA - W czerwcu pakiet dla fanów Partii.

Kolejny pakiet jubileuszowy z pewnym opóźnieniem trafia do naszego sklepu, ale jak wiadomo lepiej późno niż później zatem nie ma strachu i każdy kto będzie miał ochotę po niego sięgnąć będzie mógł to zrobić bez problemu.

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Co będzie we wspomnianym pakiecie w kolejnym miesiącu  trudno przewidzieć. Może być wszystko i jeszcze sami nie wiemy co wpadnie nam do głowy (w myśl twierdzenia genialnego prezesa Dyzmy: - Rząd zrobił co chciał, a co z tego będzie zobaczymy”)… Pewne jednak jest, że każdy z zestawów stanowił będzie jedyną i niepowtarzalna okazję zakupu znajdujących się w nim produktów w cenie graniczącej z bajką… Aby podkreślić nasze 25 letnią walkę o lepszy świat do sprzedaży każdorazowo przeznaczamy jedynie 25 wspomnianych zestawów w specjalnej cenie… Ni mniej, ni więcej… tylko 25 sztuk kompletów… i tylko od was zależy jak szybko pula zestawów specjalnych się wyczerpie. Jeśli 25 zestawów sprzeda się przed końcem miesiąca to… powtórek nie będzie… Na kolejna podobną okazję trzeba będzie czekać… jeśli się nie sprzeda to z końcem miesiąca znika...
Kto pierwszy ten lepszy!

”OKAZJA MIESIĄCA” wystartowała w kwietniu, zaczyna się każdego pierwszego dnia nowego miesiąca i potrwa do końca roku….

Po majowym zestawie dla fanów ska następny w kolejce jest pakiet dla fanów Partii zawierający 6 wydawnictw kompaktowych z muzyką zespołu, zrealizowanych przez Jimmy Jazz Records. 6 płyt kompaktowych uzupełniamy koszulką oraz torbą (do wyboru czarną lub jasną - patrz zdjęcia). Robiąc  zamówienie, w okienku na korespondencję formularza zamówieniowego wpisz rozmiar koszulki oraz kolor torby którą wybierasz.

Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 210 złotych… teraz 25 kompletów dostępnych za ok. połowę ceny czyli za 110 zł.

Zamów ---> OKAZJA MIESIĄCA (PAKIET 6 CD + T-Shirt + torba)


Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2014
pixel