25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

2014-05-05
25 lat Jimmy Jazz Records... Co miesiąc okazja na tanie zakupy...

Od kwietnia 2014 co miesiąc na naszej stronie znaleźć możecie specjalny zestaw produktów oznaczony nazwą „OKAZJA MIESIĄCA”, który jest efektem działań związanych z naszym 25-leciem… Co będzie we wspomnianym pakiecie w kolejnym miesiącu  trudno przewidzieć. Może być wszystko i jeszcze sami nie wiemy co wpadnie nam do głowy (w myśl twierdzenia genialnego prezesa Dyzmy: - Rząd zrobił co chciał, a co z tego będzie zobaczymy”)… Pewne jednak jest, że każdy z zestawów stanowił będzie jedyną i niepowtarzalna okazję zakupu znajdujących się w nim produktów w cenie graniczącej z bajką… Aby podkreślić nasze 25 letnią walkę o lepszy świat do sprzedaży każdorazowo przeznaczamy jedynie 25 wspomnianych zestawów w specjalnej cenie… Ni mniej, ni więcej… tylko 25 sztuk kompletów… i tylko od was zależy jak szybko pula zestawów specjalnych się wyczerpie. Jeśli 25 zestawów sprzeda się przed końcem miesiąca to… powtórek nie będzie… Na kolejna podobną okazję trzeba będzie czekać… jeśli się nie sprzeda to z końcem miesiąca znika...

Kto pierwszy ten lepszy!

”OKAZJA MIESIĄCA” wystartowała w kwietniu, zaczyna się każdego pierwszego dnia nowego miesiąca i potrwa do końca roku….


Po kwietniowym zestawie dla fanów Komet następny w kolejce jest pakiet dla fanów ska zawierający zestaw 10 wydawnictw kompaktowych z muzyką w tym stylu, zrealizowanych przez Jimmy Jazz Records.
10 płyt kompaktowych uzupełniamy koszulką zespołu SKAMBOMAMBO i dwoma znaczkami (badzikami).
Cena zestawu w cenach obowiązujących w naszym sklepie to 262 złote… teraz 25 kompletów dostępnych za m niej niż połowę ceny czyli za 129 zł.

Zamów ---> OKAZJA MIESIĄCA (PAKIET 10 CD SKA + T-Shirt + 2 znaczki)


Pokaż więcej wpisów z Maj 2014
pixel