Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

2014-08-27
Reedycja kolejnej płyty Jaya The Cat na CD i LP...

Jaya The Cat wydają się być w ostatnim czasie zespołem na fali… Długowieczność tej amerykańskiej kapeli, od pewnego czasu rezydującej na stałe w Amsterdamie, zaowocowała nagraniem kilku albumów… Poza wydawaniem premierowych płyt zespół doczekał się reedycji wcześniejszych wydawnictw… Kolejne z nich trafiło właśnie do naszego sklepu.

Album wydany w 2007 roku przez wytwórnie I Scream Records w formacie CD i cztery lata później przez I Hate People jako LP zatytułowany "More Late Night Transmissions with..." jest piątym (spośród siedmiu) pełnowymiarowym wydawnictwem grupy JAYA THE CAT łączącej w rewelacyjny sposób ska, punk i hardcore, podlewającej to wszystko elementami funk i reggae co nadaje muzyce grupy niepowtarzalny klimat i stawia ją w szeregu kapel, których zaszufladkowanie jest praktycznie niemożliwe.
Ten eklektyzm grupy stanowi o sile jej repertuaru co fani zespołu oraz goście sklepu Jimmy Jazz Records znają już z takich albumów jak "O'Farrel", "First Beer Of A New Day" oraz "The New International Sound Of Hedonism", które jeszcze w śladowych ilościach goszczą w naszym sklepie.
Także na wznowionym obecnie przez angielską wytwórnie Bomber Music CD i LP "More Late Night Transmissions With..." JAYA THE CAT nie pozostawiają wątpliwości co do swojej formy i bezwzględnie uzależniają od siebie każdego kto zetknie się z ich muzyką. Kolejny album tej kapeli z gatunku killerów jest już do waszej dyspozycji w naszym sklepie.
Ilości niewielkie więc kto zaśpi ten pożałuje....

Zamów ---> CD/LP JAYA THE CAT

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2014
pixel