Nowe teledyski na naszym kanale YouTube...

2014-05-14

Na naszym kanale You Tube pojawiły się dwa nowe teledyski zespołów, które powinny przypaść do gustu zarówno fanom mieszania klimatów punkowych z jamajskimi jak i tym, którzy preferują brzmienia bardziej punkowe czy nawet ocierające się o metal…
Sprawdźcie sami…

CZTERY KILO OBYWATELA
...to nowe wcielenie części muzyków, których znamy z ich poprzedniego projektu o nazwie JOKE FERAJNA... Zespół po nagraniu płyty, zmianie nazwy i korektach personalnych zarejestrował nowy materiał, który jesienią pojawi się na CD za sprawą Jimmy Jazz Records.
'Witaj w nowej-starej Polsce" to zapowiedź albumu oraz nowa odsłona zespołu... Ska-punk z dynamitem w dupie dla każdego kto lubi połączenie czadu i jamajskiej pulsacji.
Więcej o zespole ---> https://www.facebook.com/CzteryKiloObywatela747
... to zaprzyjaźniona z nami, młoda stażem ale doświadczona dokonaniami muzyków kapela ze Szczecina składająca się z muzyków występujących wcześniej w kilku szczecińskich zespołach. Z pewnością niektórych z nich rozpoznacie bez trudu. Zespół ma za sobą kilka sesji demo oraz samodzielne występy klubowe oraz u boku bardziej znanych grup.
Efektem ostatniej sesji nagraniowej 747 jest także powstanie teledysku do utworu "Jeden za wszystkich".
Więcej o zespole ---> http://www.747.szczecin.pl/

Pokaż więcej wpisów z Maj 2014
pixel