Blog

KOLABORANCI - "Transparenty.". Zamów nowy album szczecińskich weteranów!!!

KOLABORANCI - "Transparenty.". Zamów nowy album szczecińskich weteranów!!!

W 2011 Kolaboranci obchodzili 25 lat swojej działalności. Z tej okazji wytwórnia Jimmy Jazz Records wydała koncertowy album „My tu stoimy”, a zespół wystąpił na jubileuszowym koncercie pn. „Kolabonight”. Oba wydarzenia okazały się sukcesem zatem historia musi mieć ciąg dalszy. Muzycy weszli do studia, gdzie powstał nowy materiał zatytułowany „Transparenty”. Premiera odbyła się 15 września 2012 roku. „Transparenty” to intrygująca dawka charakterystycznych tekstów Przemysława Thiele, gdzie obserwacja łączy się z ironią, a refleksja z szyderstwem, połączonych z nowoczesnym gitarowym graniem. Bez problemu zatem odnajdujemy na nowym albumie ducha „starych” Kolaborantów znanych z zabawy...


Przeczytaj więcej

"Achtung 2012" - Nowy album FARBEN LEHRE

"Achtung 2012" - Nowy album FARBEN LEHRE

17 wrzesnia światło dzienne ujrzy dziesiąty studyjny album formacji FARBEN LEHRE, zatytułowany złowieszczo „Achtung 2012”, który - jak utrzymauje wydawca, firma Lou & Rocked Boys - jest wyjątkowy pod wieloma względami.
Tym razem płoccy muzycy zaprosili do studia rekordową ilość wyjątkowych gości, którzy w znaczący sposób przyczynili się do powstania tej najdojrzalszej i zdecydowanie najciekawszej płyty w ponad 25-letnim dorobku kapeli. Swego wokalu użyczyli, m.in. Anja Orthodox, gotycka ikona z Closterkeller, Gutek z Indios Bravos oraz Kamil Bednarek, młoda nadzieja polskiej muzyki reggae. Z kolei instrumentalnie całe przedsięwzięcie wsparli swoimi dźwiękami tacy muzycy jak: szalony skrzypek czyli Michał Jelonek, grający na akordeonie i udzielający się w chórkach Lolek (Enej), nietuzinkowy gitarzysta Mariusz Kumala (Closterkeller) czy udzielający się tym razem na fujarce Przemek Zwias z formacji Akurat. Łącznie w warszawskim studio Serakos, podczas sesji nagraniowej, w lipcu 2012 roku pojawiło się 14 gości....


Przeczytaj więcej

URAN - Startujemy z powakacyjnymi premierami.

URAN - Startujemy z powakacyjnymi premierami.

Scena niezależna nie rozpieszcza ostatnio swoich zwolenników jeśli chodzi o wydawnictwa punkowe, zatem z pewnością zainteresowani punk rockiem mają okazję nadrobić zaległości.
Najnowszym wydawnictwem Jimmy Jazz Records jest album białostockiej grupy URAN, która ma wprawdzie za sobą spory okres aktywności jednak dopiero teraz światło dzienne ujrzał jej debiutancki, oficjalnie wydany krążek.
Uran zawiązał się w roku 2000 i od momentu powstania regularnie pojawia się na ważnych koncertach lokalnych, nie stroniąc od wizyt w klubach innych miast. Zmiany składu, jakie były udziałem grupy, nie wpłynęły na jej aktywność sceniczną. Zespół ma za sobą koncerty u boku tak istotnych przedstawicieli krajowej sceny punk jak KSU, The Analogs, Bulbulators, LD50, Złodzieje Rowerów, Uliczny Opryszek, Zbeer, a także argentyńskich Argies czy litewskich Toro Brawo, z którymi zagrał kilka koncertów na Litwie....


Przeczytaj więcej

Francuski punk na winylach plus pozycje z Joe Pogo Records - Nowości i uzupełnienia.

Francuski punk na winylach plus pozycje z Joe Pogo Records - Nowości i uzupełnienia.

Nowe albumy kapel LES CADAVRES i WUNDERBACH to tylko cząstka oferty winylowej francuskiej wytwórni Dirty Punk Records. Właśnie uzupełniliśmy kilka pozycji, z francuskim punk rockiem, które znikły ze sklepu jakiś czas temu, a jednocześnie wróciły do naszego sklepu inne (niefrancuskie) wydawnictwa tej firmy.
Szczegóły dotyczące oferty winylowej Dirty Punk do przejrzenia w naszym sklepie.
Podobnie przedstawia się sytuacja z winylami amerykańskiej firmy Joe Pogo Records, które powróciły po długim okresie nieobecności... Jeśli ktoś nie zdazył zaopatrzyć się w winyle The Gonads, Klasse Kriminale, Tower Blocks czy przegapił winylowy split tych ostatnich z The Analogs...


Przeczytaj więcej

BRUTAL SOUND FESTIVAL 2012
PIĄTEK:

Main Stage
16:30 - 17:10 TORO BRAVO
17:20 - 18:00 PUNK ROCK GANG
18:45 - 19:30 WERWOLF 77'
20:20 - 21:10 SCHIZMA
22:00 - 23:20 DISCHARGE
00:00 - 01:20 BAD CO. PROJECT

Club Stage
18:00 - 18:45 INKWIZYCJA
19:30 - 20:20 SEDES MÓZGU
21:10 - 22:00 APTEKA
23:20 - 00:00 KIDS OF THE STREETS

AFTER PARTY!


SOBOTA :

Main Stage
15:00 - 15:40 CRIMINAL TANGO
16:20 - 17:00 TPN25
17:30 - 18:15 ADHD SYNDROM
19:00 - 19:50 EYE FOR AN EYE
20:30 - 21:30 PODWÓRKOWI CHULIGANI
22:30 - 23:45 BUZZCOCKS
00:15 - 01:30 COCKNEY REJECTS

Club Stage
15:40 - 16:20 KOTZKREIZ
17:00 - 17:30 HARD TO BREATHE
18:15 - 19:00 COLLINA
19:50 - 20:30 THE SOLD OUTS
21:30 - 22:30 STILL X STRONG

AFTER PARTY!  ......


Przeczytaj więcej

Koszulki dla fanów jamajskich dźwięków...

Koszulki dla fanów jamajskich dźwięków...

Zgodnie z obietnicą sukcesywnie wprowadzamy do naszego sklepu kolejne partie koszulek. Chociaż ciągle chętnie sięgacie po trzy najnowsze, ostatnio wprowadzone wzory ("My Sound - My Generation", "Rock'n'roll - One Way To Hell" i "Mod Target") to już przygotowaliśmy kolejne...
Tym razem spore pole do popisu mają fani jamajskich dźwięków, a w szczególności Skinhead Reggae. Dwa nowe wzory dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych i na dwóch kolorach koszulek zarówno męskich jak i damskich. Dodatkowo w wersji damskiej proponujemy bokserki oraz koszulki w kolorze khaki....


Przeczytaj więcej

WERWOLF 77 - Szybko, tanio i ładnie....

WERWOLF 77 - Szybko, tanio i ładnie....

Warszawska oficyna Bad Look Recorde wydała swoją pierwszą pozycję katalogową, którą jest album (również pochodzącej z Warszawy) grupy WERWOLF 77. Krążek zatytułowany "Szybko, tanio i ładnie" to drugie wydawnictwo w historii grupy. Przynosi ono 13 nowych kompozycji zespołu zrealizowanych w latach 2009-2012 podczas trzech sesji nagraniowych w legionowskim Studio MOK Bunkier przez Roberta Szymańskiego (Sex Bomba).
Werwolf konsekwentnie podąża prosta drogą wytyczoną niegdyś na krajowej scenie przez Po Prostu. Pojechane teksty, pojechane rymy, pojechany wokal i muzyka będąca w stylistycznej zgodzie z deklaracją zawartą w nazwie grupy.
Dystans do siebie i otoczenia to jedna z zalet tego krążka. Jeśli komuś przypadł do gustu pierwszy...


Przeczytaj więcej

Promocja! Płyty od 9,99 do 19,99 zł....

Promocja! Płyty od 9,99 do 19,99 zł....

Są tacy, którzy utrzymują, że coś nami nie w porządku bo raz na jakiś czas nam odbija... i pozwalamy klientom naszego sklepu kupować płyty w cenach tak niskich, że aż nieprzyzwoitych. Trudno z tym polemizować bo faktem jest, że czasem nam odbija... Taka już nasza uroda... jeśli komuś to przeszkadza to niech idzie do sklepu i płaci 30 zł za krążek... a jeśli nasze skrzywienie jest mu miłe to zapraszamy do naszego sklepu, gdzie wiele spośród naszych katalogowych tytułów (i nie tylko naszych) można aktualnie nabyć w super niskich cenach od 9,99 do 19.99 zł za 1 CD. Promocja obejmuje aktualnie ponad 30 tytułów na płytach CD... Zarwno tych z katalogu Jimmy Jazz jak i kilka pozycji zagranicznych... Znajdzie sie też kilka koszulek za bezcen... Sklep jest do waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę....


Przeczytaj więcej

Jest już Punk Rock Gang na winylu!!!

Jest już Punk Rock Gang na winylu!!!

W naszym sklepie jest już dostępny debiutancki album PUNK ROCK GANG w wersji winylowej.
Płyta jest wspólnym wydawnictwem NOISE ANNOYS i JIMMY JAZZ RECORDS i wydana została w nakładzie 300 egzemplarzy, przy czym 200 na czarnym i 100 na czerwonym winylu.
Płyty nie są numerowane jednak czerwona setka posiada specjalną nalepkę informującą o kolorze i limitowanej ilości 100 kolorowych krążków. 50 płyt posiada nalepki z logo Noise Annoys i będzie dystrybuowane przez ta firmę, a drugie 50 sztuk z identycznymi nalepkami, jednak z logo Jimmy Jazz Records, dostępne będzie w naszym sklepie.
Przypomnijmy, że album w wersji CD dostępny jest już od ponad miesiąca, a Punk Rock Gang powstał...


Przeczytaj więcej

Koszulki jeszcze raz...

Koszulki jeszcze raz...

Choć za oknem różnie to bywa to w kalendarzu lato w pełni. Przyzwoitość nakazuje zatem pomyśleć o kilku nowych wzorach na koszulkach, które zaoferować możemy Wam w naszym sklepie.
Po kilku projektach, które przygotowaliśmy w ubiegłym miesiącu obecnie kolejne propozycje.
Warszawskie Komety dbają o to aby fani regularnie otrzymywali t-shirty z nowymi wzorami. Tym razem zespół przygotował wzór na czarna koszulkę w dwóch wersjach kolorystycznych (zielona i zółta) z motywem maski... Jest dostępna także na koszulkach damskich.
Nową pozycją jest również wzór "My Sound - My Generation", który nawiązuje do starych, nieco zapomnianych nośników jakimi są kasety magnetofonowe i zapewne najbardziej przypadnie do gustu...


Przeczytaj więcej

JOKE FERAJNA - najnowsza premiera Jimmy Jazz Records.

JOKE FERAJNA - najnowsza premiera Jimmy Jazz Records.

JOKE FERAJNA to przemysko-żurawicka hybryda łącząca ze sobą punkowe zespoły Życie i Zdrajca oraz młodzieżową orkiestrę dętą w Żurawicy koło Przemyśla, która zadebiutowała na scenie zimą 2008 roku wykonując swój pierwszy koncert na żywo przy trzaskającym (-30 stopniowym) mrozie.
Dźwięki JOKE FARAJNA plasują zespół pomiędzy dosadnym, punk rockowym grzmotem na gitarach, wariackim ska, reggae, funkiem i zawadiackim folkiem z pogranicza karczemnych klimatów tzw. Polski B.
Szczególnie charakterystycznym elementem tej muzyki jest bardzo szybkie ska podkreślone partiami sekcji dętej, a folkowy ryt nadaje jej dość nietypowy dla tego rodzaju muzyki akordeon....


Przeczytaj więcej

SEX BOMBA + BANG BANG - 30.06.2012

SEX BOMBA + BANG BANG - 30.06.2012

30 czerwca 2012 Sex Bomba i Bang Bang wystapia w Warszawie.... Początek koncertu o godz. 20.00 2 klubie "Mechanik" (Warszawa, ul. Narbutta 87)
Bilety w cenie 20 zł.


Przeczytaj więcej

SIĘ DZIEJE FEST

SIĘ DZIEJE FEST

Stowarzyszenie SIĘ DZIEJE Grupa inicjatyw artystyczno -kulturalnych zaprasza na:

POLSKO-SŁOWACKI SIĘ DZIEJE FEST II

SIĘ DZIEJE FEST to darmowy, dwudniowy festiwal muzyczny, który odbędzie się w położonej w Beskidzie Niskim ZDYNI w dniach 6-7 lipiec.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu OFFrontiers Polsko-Słowacja Inicjatywa Kulturalna" z europejskiego programu "Młodzież w Działaniu".
SIĘ DZIEJE FEST to dwa dni koncertów, cykl pogadanek tematycznych, spotkanie integrujące młodych ludzi z Polski i Słowacji.

Zagrają:

6 LIPIEC (PIĄTEK) start:17.00

ALIANS - ska,punk.reggae / Piła
http://www.myspace.com/alians

ILÚZIA - hard core punk with violin / Zilina
http://bandzone.cz/iluzia1

GAGA ZIELONE ŻABKI - punk rock, reggae / Jawor
http://gagazz.pl/

POSLEDNE DECEMBROVE DNI - alternative rock / Bardejov
http://bandzone.cz/poslednedecembrovedni

BIGGER HALF - punk rock / Nowy Sącz
http://www.myspace.com/biggerhalfns

GHASTLY ONES REVIVAL - surf rock,n,roll / Svidnik
http://bandzone.cz/ghastlyonesrivajvl

PNEUMATIC FROST - death metal / Nowy Sącz
http://www.myspace.com/pneumaticfrost

PUNK BROTHERS - punk rock / Grybów
http://www.myspace.com/punk.brothers

PARTY 5 - oldschool punk rock / Gorlice
http://www.facebook.com/pages/Party-5/172832322807671

DRIVE ME INSANE - metalcore / Gorlice
http://www.facebook.com/pages/Drive-Me-Insane/153789838042888

THE BILLY GOATS - blues,rock - Gorlice
http://www.facebook.com/TheBillyGoads


7 LIPIEC (SOBOTA) start:17.00

CORRUPTION - stoner metal / Warszawa, Sandomierz
http://www.corruption.pl/

ODPAD - punk rock star / Martin
http://bandzone.cz/odpad

ULICZNY OPRYSZEK - punk rock / Nowy Tomyśl
http://www.ulicznyopryszek.pl/

ALEA IACTA EST - grind crust / Galanta
http://www.myspace.com/aiegrind

AWARIAT NATO - ska,punk,folk / Nowy Sącz
http://www.myspace.com/awariatnato

............


Przeczytaj więcej

Wpadnij na chwilę po winyle!

Wpadnij na chwilę po winyle!

W ostatnim czasie przybyło w naszym sklepie nieco pozycji winylowych. Dla zwolenników ska gratką są jeszcze te tytuły, które ocalały po ostatniej dostawie z amerykańskiej wytwórni Jump Up Records. (...) Zwolennicy krajowego punk rocka powinni zauważyć winylowe wydania albumów EYE FOR AN EYE (nowy krążek, dostępny także na CD), wznowienie na winylu kasetowego materiału "Wolny nie pozwalam" LIBERUM VETO czy split LIFE SCARS i BAGNA (Białoruś).
Niemniej najbardziej elektryzującą premierą ostatnich dni jest nowy krążek THE BONES, którzy po jednopłytowym romansie z inną wytwórnią wrócili na łono People Like You. Nowy album zatytułowany "Monkeys With Guns" w wersji winylowej (180 gr + 2 dodatkowe utwory...


Przeczytaj więcej

VARIETE - Bydgoszcz 1986 na winylu i CD.

VARIETE - Bydgoszcz 1986 na winylu i CD.

Debiutancki album Variete jest pozycją obowiązkową dla miłośników nowe fali z lat 80-tych. Niestety z różnych powodów płyta ujrzała światło dzienne na nośniku CD dopiero w marcu 2002 roku.
Przypomnijmy - po znacznych sukcesach, wykraczających nawet poza underground („I znowu ktoś przestawił kamienie” na listach przebojów), w 1986 r. Variete rejestruje materiał na płytę długogrającą dla Klubu Płytowego "Razem". Niestety jest to koniec dobrej passy grupy - taśma matka zostaje skradziona z bagażnika samochodu menedżera zespołu i mimo usilnych poszukiwań do dnia dzisiejszego nie udało się jej odnaleźć. Natomiast Variete na swój debiut płytowy musiało czekać jeszcze 7 lat.
Nagrania z Bydgoszczy były przez chwilę dostępne na kasetach (głównie całkowicie nieoficjalnych)...


Przeczytaj więcej

Koszulki z nowymi wzorami...

Koszulki z nowymi wzorami...

Powoli uzupełniamy te wzory koszulek, które cieszą się waszym największym uznaniem, zatem do naszego sklepu powróciło kilka wzorów ostatnio niedostępnych. Kolejne uzupełnienia w przygotowaniu i jeśli jeszcze jakiś rozmiar jest niedostępny to wkrótce się to zmieni… Sprawdzajcie w naszym sklepie…
Nie zapomnieliśmy też o tym aby zaproponować wam coś nowego stąd obecność w sklepie kilku nowych wzorów, które wyśledzicie w mgnieniu oka wskakując do działu z nowościami lub do działu z koszulkami.
Słońce chyba sobie o nas przypomniało więc kolejne nowe wzory t-shirt'ów już w przygotowaniu i wkrótce poinformujemy was o ich dostępności...


Przeczytaj więcej

Punk rockowa klasyka na DVD... Fajne ceny!

Punk rockowa klasyka na DVD... Fajne ceny!

Nowości w naszym sklepie to żaden nius bo co chwile w naszej ofercie pojawiają się kolejne tytuły warte grzechu… Tym razem jednak poza kilkoma nowymi tytułami na CD i LP proponujemy wam sporą porcję ruchomych obrazków z klasyką punk rocka czyli… płyty DVD z koncertami kapel punk i nie tylko. Pośród DVD takich tuzów jak The Clash czy Ramones mamy tym razem nie mniej porywających The Boys, Disorder, One Way System, The Drones, Lurkers, The Varukers, The Vibrators, English Dogs, Red Alert, Eater, Alternative TV...........


Przeczytaj więcej

Autobiografia Roberta Brylewskiego...

Autobiografia Roberta Brylewskiego...

Gdyby w historii polskiego rocka tylko jednego muzyka można było nazwać legendarnym, taki tytuł z pewnością przypadłby Robertowi Brylewskiemu.
Lokomotywa rodzimego undergroundu, współtwórca takich zespołów jak Kryzys, Izrael, Brygada Kryzys i Armia, opowiada Rafałowi Księżykowi historie, których nie zdradzał nigdy wcześniej. O dziadku malarzu i dzieciństwie spędzonym wśród artystów Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. O początkach muzykowania, punk rocku i reggae w warunkach realnego socjalizmu, Jarocinie i rockandrollowym życiu.
Wnikliwe pytania i szczere odpowiedzi. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów polskiego rocka.
Robert Brylewski (ur. 1961) – legendarny polski muzyk rockowy; wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, lider i współzałożyciel legendarnych zespołów Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael i Armia. Jest też realizatorem muzycznym, właścicielem studia nagrań, tworzy komputerowe animacje do teledysków....


Przeczytaj więcej

Nowe pozycje z Jump Up! Records na CD i winylach...

Nowe pozycje z Jump Up! Records na CD i winylach...

Dość dawno w naszym sklepie nie gościły uzupełnienia z katalogu specjalizującej się w rocksteady, ska i reggae, amerykańskiej wytwórni Jump Up! Records.
Ostatnia partia nowych tytułów ze znaczkiem Jump Up! dotarła do nas jesienią ub. roku i wówczas w większości przypadków oferowaliśmy wam wydawnictwa w formacie CD.
Tym razem uzupełnienia mają szerszy zasięg bo poza "załataniem" niektórych dziur w niedostępnych pozycjach na CD dorzucamy kompaktowe nowości plus sporą ilość wydawnictw winylowych, które w niektórych przypadkach niedostępne są już nawet u wydawcy... cóż, czas w jakim przesyłka pokonuje odległość miedzy Stanami a Europą robi swoje. Zwolennikom rytmów ska/rocksteady/reggae na winylu zalecamy szczególną czujność bo wiele pozycji dostaliśmy w naprawdę krótkich seriach...


Przeczytaj więcej

Nadchodzi Punk Rock Gang...

 Nadchodzi Punk Rock Gang...

Na 30 maja 2012 firma Noise Annoys zapowiada premierę debiutanckiej płyty formacji Punk Rock Gang, zatem jeśli nic sie nie wydarzy, fani punk rocka będą mogli na poczatku czerwca poznać dokonania nowego zespołu na punkowej mapie Polski.
Punk Rock Gang powstał w wyniku połączenia sił muzyków znanych z takich formacji jak Sexbomba, Bulbulators/Pils i The End. Impulsem sprawczym dla powstania zespołu były rozmowy muzyków po koncertach i ich fascynacje muzyczne, które zaowocowały pomyslem na wspólne granie...
Sami zainteresowani jeszcze bardziej przybliżają wszytsko to co l;egło u podstaw powstania kapeli:
- Nasze zamiłowanie do szeroko pojętego punk rocka i wspólna wizja tego co chcemy grać znalazły...


Przeczytaj więcej

Uzupełnienia w naszej księgarni...

Uzupełnienia w naszej księgarni...

Nie samym punk rockiem człowiek żyje, zatem po tym jak dość skutecznie nadwyrężyliście stan zaopatrzenia naszej księgarni nie mieliśmy innego wyjścia jak uzupełnienie tego co z niej ubyło i nie odmówiliśmy sobie przy tym przyjemności rozszerzenia dotychczasowej oferty.
Wśród świeżych pozycji proponujemy nowe wydawnictwa oficyny Jirafa Roja w tym najnowszą książkę Łukasza Gołębiewskiego pt. "Krzyk Kwezala"... Wszystkim lubiącym powroty do przeszłości, a zwłaszcza przeszłości związanej z polską muzyką polecamy książkę autorstwa duetu Artur Szuba / Katarzyna Andrzejewska-Szuba zatytułowaną "Gdzie oni są", na stronach której niezliczona ilość mniej i bardziej znanych postaci związanych z muzyką wspomina m.in...


Przeczytaj więcej

Pierwszy teledysk KOLABORANTÓW z nowej płyty...

Pierwszy teledysk KOLABORANTÓW z nowej płyty...

O tym jak skutecznie KOLABORANCI odrodzili się po latach w nowym składzie świadczy zarówno ubiegłoroczny sukces rocznicowego koncertu grupy pn. "Kolabonight" jak i wydanie koncertowej płyty wzbogaconej dyskiem DVD z występem zespołu oraz filmem przedstawiającycm jego historię, co zresztą ze wspomnianym koncertem było w ścisłym związku, bowiem właśne wtedy album "My tu stoimy" miał swoją oficjalną premierę...
Starzy i nowi fani grupy regularnie sięgają po wspomniane wydawnictwo ale tu i ówdzie słychać głosy, że "przydałaby się nowa studyjna płyta"... i w tej kwestii głos ludu został wysłuchany, a w sprawie przygotowania i pojawienia się nowego krążka szczecińskich weteranów zamknięte jest już niemal wszystko. Gorący, studyjny materiał czeka na ujawnienie we właściwym czasie ale wszystkim zniecierpliwionym oczekiwaniem uchylamy dzisiaj rąbka tajemnicy...


Przeczytaj więcej

Mobilna wersja sklepu Jimmy Jazz Records

Mobilna wersja sklepu Jimmy Jazz Records

Zadbaliśmy o to aby zwykli fani naszych kapel, histeryczni wielbiciele naszych koszulek, psychopatyczni maniacy Garażu, rozwydrzeni seryjni przypinacze kapsli... i generalnie klienci naszego sklepu mogli do nas docierać nie tylko z pomocą komputerów.... bo dlaczego odmawiać sobie przyjemności buszowani w naszym sklepie choćby podczas podróży pociągiem lub czekania na ławce aż nadejdzie kolega z winem albo koleżanka z drugim...
Od kilku dni sklep JIMMY JAZZ RECORDS ma dodatkową wersję mobilną pozwalającą na dokonywanie zakupów z wykorzystaniem telefonu, smartfonu lub innego fonu (z wyjątkiem patefonu, megafonu, domofonu, hełmofonu i kilku innych mniej istotnych fonów...).
Wpisując w swojej komórce adres m.jimmyjazz.pl można śmiało przeglądać i dokonywać zakupów w sklepie Jimmy Jazz Records w (prawie) każdym punkcie kuli ziemskiej....


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel