Mobilna wersja sklepu Jimmy Jazz Records

2012-05-13
Mobilna wersja sklepu Jimmy Jazz Records

Zadbaliśmy o to aby zwykli fani naszych kapel, histeryczni wielbiciele naszych koszulek, psychopatyczni maniacy Garażu, rozwydrzeni seryjni przypinacze kapsli... i generalnie klienci naszego sklepu mogli do nas docierać nie tylko z pomocą komputerów.... bo dlaczego odmawiać sobie przyjemności buszowani w naszym sklepie choćby podczas podróży pociągiem lub czekania na ławce aż nadejdzie kolega z winem albo koleżanka z drugim...

Od kilku dni sklep JIMMY JAZZ RECORDS ma dodatkową wersję mobilną pozwalającą na dokonywanie zakupów z wykorzystaniem telefonu, smartfonu lub innego fonu (z wyjątkiem patefonu, megafonu, domofonu, hełmofonu i kilku innych mniej istotnych fonów...).
Wpisując w swojej komórce adres m.jimmyjazz.pl można śmiało przeglądać i dokonywać zakupów w sklepie Jimmy Jazz Records w (prawie) każdym punkcie kuli ziemskiej.

Mobilna strona sklepu jest ograniczona graficznie aby zamawianie i przeglądanie było jak najprostsze i jak najszybsze, przy czym zapewniamy, że jest równie funkcjonalna co jej podstawowa wersja więc nie ma obaw, że coś wam umknie albo się nie uda.
Aby się o tym przekonać wystarczy po prostu skorzystać z adresu: m.jimmyjazz.pl
Przekażcie radosne info waszym znajomym, rodzinie, sąsiadom, dzielnicowemu i komu tam chcecie, że już nie muszą lecieć z zadzyszką do komputera... wystarczy komórka aby zamawiać w sklepie Jimmy Jazz Records....


Pokaż więcej wpisów z Maj 2012
pixel