Ostatni album BULBULATORS na czarnym i czerwonym winylu... Już dostępny!!!

2012-05-01
Ostatni album BULBULATORS na czarnym i czerwonym winylu... Już dostępny!!!

Meldujemy z niekłamaną przyjemnością, że w ramach akcji "lepiej późno niż później" światło dzienne ujrzała winylowa edycja ostatniego albumu śląskich BULBULATORS zatytułowanego "Principes Mortales Punk Aeterna". Płyta CD wyszła już jakiś czas temu ale fani zespołu dzielnie czekali na zapowiadane wydanie winylowe i ... się doczekali.
Krążek wydany został w wyniku połączonych działań wydawcy wszytskich albumów grupy - oficyny NOISE ANNOYS - oraz francuskiej wytwórni COMBAT ROCK, dzięki czemu częśc nakładu płyty dostepna będzie we Francji.

Album wyszedł z nieco zmienioną okładką, w nakładzie 400 kopii, na trzech kolorach winylu: czarnym, czerwonym i niebieskim, przy czym ostatni z kolorów dostępny jest jedynie w ofercie kapeli (szukajcie na koncertach i na stronie zespołu).

Wszystkim zainteresowanym płytą sugerujemy niezbyt długie ociąganie się z zakupem, bowiem z całości nakładu zaledwie ok. 200 sztuk płyty trafia do oficjalnej dystrybucji (100 egz. dostępnych u zespołu + 100 egz. do dyspozycji Combat Rock)... krótko mówiąc nie ma na co czekać....

My mamy dla was łącznie 55 sztuk w kolorach czarnym i czerwonym, które dostępne są już w naszym sklepie... Do dzieła, nie ma na co czekać!!!

Zamów ---> LP BULBULATORS - "Principes Mortales Punk Aeterna

 


Pokaż więcej wpisów z Maj 2012
pixel