Blog

THE ANALOGS

THE ANALOGS

Weekend 24-26 marca 2006 THE ANALOGS spędzą na koncertach w Niemczech i Szwajcarii gdzie pjawią się w miejscach, o których informacje zamieszcamy ponizej.


Przeczytaj więcej

Więcej szczegółów o koncercie MARKA FOGGO.

Więcej szczegółów o koncercie MARKA FOGGO.

Organizatorzy koncertu Marka Foggo, który odbędzie się we Wrocławiu, prezentują szczegółowe informacje na temat programu imprezy oraz zasad zamawiania biletów, co zapewne zainteresuje fanów muzyki ska wybierających sie na ten koncert.
Poza MARK FOGGO'S SKASTERS wystąpią takze dwie polskie grupy. Udział KONOPIANS ucieszy fanów jamajskiego brzmienia pokrewnego dokonaniom gwiazdy wieczoru, a 150 WATTS rozgrzeja serca zwolenników bardziej rock'n'rollowej jazdy. Ponizladne informacje o koncercie i sposobie zamawiania biletow...


Przeczytaj więcej

Ostatni album 999 na CD w Noise Annoys.

Ostatni album 999 na CD w Noise Annoys.

Po wydanym całkiem niedawno albumie i DVD U.K. SUBS łodzka firma Noise Annoys sięgneła po kolejnego punkowego klasyka z Wysp Brytyjskich. Tym razem wybór padł na grupę 999, której ostatni stydyjny album "Takeover" lada moment dotrze do sklepów i dystrybucji....
"Takeover" to ostatni studyjny album weteranów punk'77 z Londynu nagrany w 1997 roku. Podobnie jak poprzedni longplay "You Us It!" prezentuje zespół w........


Przeczytaj więcej

Strona internetowa THE KOLT

Strona internetowa THE KOLT

Pułtuska grupa THE KOLT zakończyła pracę nad swoją stroną internetową, która juz działa i przedstawia band wszytskim zainteresowanym. Na stronie do oglądnięcia sa m.in. zdjęcia z koncertów, mozna zapoznać się z tekstami kapeli, informacjami o koncertach i wielu innych sprawami mogącymi zainteresować fanów.
Bardzo klimatyczna grafika nawiązująca do tej znanej z debiutanckiego albumu The Kolt i identyfikuje styl w jakim tworzy zespół blioski garazowemu rocknrollowi, psycho i punk.


Przeczytaj więcej

Druga część TRIBUTE TO KRYZYS

Druga część TRIBUTE TO KRYZYS

Po długim oczekiwaniu pojawiła się druga, część składanki poświęconej zespołowi Kryzys. Kolejne 21 piosenek w różnych stylach muzycznych od punk rocka i reggae poprzez rock i rockabilly do nowych brzmień... Płytę ozdabia okładka namalowana przez najdroższego wspólczesnego polskiego malarza - Wilhelma Sasnala. Wydawcą -  podobnie jak w przypadku pierwszej części - jest firma W MOICH OCZACH.


Przeczytaj więcej

THE KOLT

THE KOLT

Pułtuski THE KOLT promuje na koncertach swoj debiutancki album "Neony Kina Narew" wydany niedawno przez Jimmy Jazz Records. W najbliżzym czasie grupa pojawi się w Gnieźnie i 25 marca 2006 wystąpi w klubie MŁYN (ul. Roosevelta 20).
Poczatek koncertu o godzinie 20.00, bilety w cenie 8 zł.


Przeczytaj więcej

Sari Ska Fest II

Sari Ska Fest II

Na drugą edycję SARI SKA FEST-u (Festiwalu Muzyki Ska & Reggae & Rocksteady) organizatorzy zapraszaja do Zor. Impreza zapowiada się interesująco i startuje 1 kwietnia o godzinie 19 w klubie Europa (os. Pawlikowskiego). Wjazd na koncert 10 zł.
Podczas festu na scenie klubu pojawią sie cztery formacje...


Przeczytaj więcej

Mega-fotorelacja z 11-lecia THE ANALOGS.

Mega-fotorelacja z 11-lecia THE ANALOGS.

17 marca 2006 THE ANALOGS wzorem roku ubiegłego zorganizowali duzy koncert z okazji kolejnej rocznicy swojego istnienia. Tym razem impreza odbyła się w Łodzi, w klubie Dekompresja, gdzie z okazji 11 lecia Analogsów pojawili sie na scenie gości zaproszeni przez jubilatów.
Koncert przerodził się w mega-maraton punk rocka startując z lekkim opóźnieniem w okolicach godziny 18.30. Najbardziej wytrwali uczestnicy tego wydarzenia opuścili klub po godz. 3 w nocy....


Przeczytaj więcej

Nowy singiel i video SEX BOMBY.

Nowy singiel i video SEX BOMBY.

"Pocztówka z Londynu" to drugi singiel SEXBOMBY pochodzący z płyty "NEWYORKSYTY". Płytka zawiera dwie krótkie piosenki o polskiej rzeczywistości. Do piosenki "Pocztówka z Londynu" powstał wideoklip autorstwa Jacka Pliszki. Główną rolę w filmie SEXBOMBA powierzyła Tomkowi Saprykowi.


Przeczytaj więcej

Tony Montanas i The Kolt oraz urodziny Psychobilly Boo

Tony Montanas i The Kolt oraz urodziny Psychobilly Boo

Tony Montanas to zespół psychobilly z Niemiec. Typowe trio z wyraźnym, slapującym kontrabasem, świetną gitarą i szalonym perkusistą. Wyraźne wpływy rockabilly, punkrocka i country wzmocnione zostały domieszką rockowych solówek. Według Racous Records ich brzmienie porównać można by do wczesnego Frenzy czy Long Tall Texans, tyle że jest w tym trochę więcej punka. Jak dotąd wydali jedną epkę “Criminal Energy” oraz album “Destination Hell” w grudniu 2004. Doprawdy fani rock’n’rolla nie powinni przegapić ich występu w Warszawie.


Przeczytaj więcej

Good Night White Pride Fest

Good Night White Pride Fest

Pod nazwą GOOD NIGHT WHITE PRIDE FEST odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia 2006, w warszawskim klubie No Mercy (ul.Bema 65) o godzinie 18 impreza z udziałem...


Przeczytaj więcej

AnalFest - 11 urodziny Analogsów

AnalFest - 11 urodziny Analogsów

W ubiegłym roku THE ANALOGS postanowili uczcić swoje 10 urodziny duzym koncertem w Szczecinie. Tym razem zrespół postanowil kolejna rocznicę swojego istnienia obchodzić w Łodzi. W klubie "Dekompresja", z tej okazji pojawi się spora grupa zespołów zaproszonych przez The Analogs.


Przeczytaj więcej

Serwis ALLSKA o Jimmy Jazz i polskim ska.

Serwis ALLSKA o Jimmy Jazz i polskim ska.

Niemiecki serwis internetowy ALLSKA specjalizujący się w muzyce ska i wszelkich jej odmianach zainteresował się w ostatnim czasie muzyką ska z polski i zamieścił wywiad z szefem Jimmy JAzz Records.
W rozmowie Floriana Heilmeyer'a z Dzidkiem, poza grupami związanymi z Jimmy Jazz pojawaiją sie wątki dotyczące przeszłości i aktywności firmy Jimmy Jazz i jej poprzedniczki wytwórni Rock'n'roller, wydawnictw płytowych i wydarzeń związanych z rozwojem wytwórni i sceny ska...


Przeczytaj więcej

Tribute To Dezerter - Premiera 20 marca.

Tribute To Dezerter - Premiera 20 marca.

Lada chwila pojawi się w sklepach i dystrybucjach długo oczekiwany album z wersjami utworów DEZERTERA w wykonaniu aktualnie działających zespołów zainspirowanych dokonaniami jednej z najbardziej zasłuzonych grup polskiego punk rocka.
Premiera płyty 20 marca, zachęcając do sięgnięcia po ten dwupłytowy album prezentujemy ponizej szerszą informacje o jego zawartości...


Przeczytaj więcej

KOMETY

KOMETY

Komety nieustająco promują wydaną w zeszłym roku płytę "Via Ardiente" (i jej angielskojęcyczną wersję wydaną w tym roku), a jednocześnie,  wydany niedawno specjalny album "Komety 2004-2006". 
O obu krązkach wiecej w dzialach z niusami i w naszym sklepie, mozna je kupić takze na koncertach... 


Przeczytaj więcej

KOMETY - nowa płyta i zaproszenie na koncerty.

KOMETY - nowa płyta i zaproszenie na koncerty.

Po wydaniu w ubiegłym roku albumu "Via Ardiente" (i tegorocznej premierze tej płyty w wersji angileskojęzycznej) KOMETY przygotowują sie do wydania nowej płyty o specjalnym charakterze. Krązek, którego premiera będzie miała miejsce 23 kwietnia będzie zawierał niepublikowane nagrania Komet, utwory nowe i multimedia. Tymczasem zespół aktywnie koncertuje...


Przeczytaj więcej

Party-Zant-Party

Party-Zant-Party

Niezależna Scena Mazowsze ma zaszczyt zaprosić na imprezę pod tytułem "Party-Zant-Party"
Tym razem Niezależna Scena Mazowsze zadecydowała, że będzie to impreza w starym, punkowym stylu, której motywem przewodnim będzie "piwo, punk i rock'n'roll".


Przeczytaj więcej

MARK FOGGO'S SKASTERS

MARK FOGGO'S  SKASTERS

Polscy fani talentu Marka Foggo będą mieli sposobność blizszego kontaktu z nim i jego zespołem... 2 kwietnia 2006 r. we Wrocławiu w Klubie Madness Mark Foggo i The Skasters zagrają po raz pierwszy w Polsce! WYprawa do Wrocławia wydaje się warta grzechu...


Przeczytaj więcej

Nowe zdjęcia w naszej GALERII.

Nowe zdjęcia w naszej GALERII.

W naszej GALERII pojawiło się właśnie kilka fotorelacji z ostatnich koncertów iemieckiej grupy TOWER BLOCKS, trójmiejsckich BILETÓW DO KONTROLI i szczecińskich ANTI DREAD oraz EMERALDA, a także z nieco bardzej odległego koncertu SKAPOINT w Toruniu.
Dodaliśmy także serię zdjęć ze szczecińskiego wystepu sound-systemu BASS MEDIUM, które zainteresują fanów reggae i dancehall.


Przeczytaj więcej

Nowy numer Pasażera.

Nowy numer Pasażera.

Nowy numer najbardziej naładowanego punk rockiem magazynu w Polsce, wkrótce kopnie swoimi ciężkimi glanami (lekkimi trampkami?) Wasze drzwi! Strzeżcie się!
"Pasażer # 21" to większa objetość stron, więcej treści, więcej muzyki! Tym razem 144 strony i aż dwie płyty CD (w tym jedna to muzyka kapel, jakie przedstawiamy na łamach nowego numeru). Więcej się już po prostu nie da!
Nadzwyczaj rozważnym głosem przemówią do Was wprost z psychobillowego piekła MAD SIN i z serca nowojorskiego hard core'a - MADBALL. Gorąco polecamy cygańsko-punkową sensację GOGOL BORDELLO. Zaskoczy barwne story o "punkowym rozbójniku" DUANIE PETERSIE - wokaliście HUNNS i US BOMBS, oraz znakomity tekst poświęcony gitarzyście DAMNED znanemu światu jako CAPTAIN SENSIBLE - prawdziwej ikonie świata starego punk rocka. Przypomną o sobie nowojorczycy z H2O.


Przeczytaj więcej

U.K.SUBS na DVD.

U.K.SUBS na DVD.

Koncert jednej z najbardziej długowiecznych kapel punkowych - U.K. SUBS - zarejestrowany 21 września 1982 roku w Beat Club w niemieckim Bremen to główna zawartość DVD pt. "Live In Bremen" wydanego ostatnio przez łodzką firmę Noise Annoys.
Zdecydowana większość 45 minutowego DVD to profesjonalnie zarejestrowany set koncertowy z doskonałej jakości dźwiękiem, zawierający kilkanaście utworów, w tym wszystkie największe przeboje grupy...


Przeczytaj więcej

Redstar 73 - Premiery.

Redstar 73 - Premiery.

Wytwórnia REDSTAR 73 to nowy projekt na mapie hiszpańskich firm zajmujących sie promocją muzyki ska i reggae. Label powstał w Hiszpanii ale posiada silne powiązania z rynkiem niemieckim (co zapewne wiąże się ze spora popularnością takiej muzyki w Niemczech). Mimo krótkiego stażu wytwórnia ma już na koncie 3 niezłe wydawnictwa. Katalog otwiera doskonały, debiutancki album angielskiej formacji PAMA INTERNATIONAL, a także wydane ostatnio dwa krążki grup SHANTY TOWN ("One more last chance") i THE CABRIANS ("Black Momerota").


Przeczytaj więcej

Nowy album FFD

Nowy album FFD

Znana w Polsce Włoska grupa FFD niedawno zakończyła nagrywanie albumu ”Kuoreribelle”, płyty którą powraca po 4 latach milczenia, czyli od czasu wydania ich ostatniego albumu ”Old Style”.
Na ”Kuoreribelle” znajdzie się 11 nowych piosenek. Całość zarejestrowana została w Vertical Studio w Mediolanie.
W nagraniach gościnnie uczestniczyli muzycy znani z wielu formacji punk i ska jak min.: Sandokan, Stefano i Maurizio (Banda Bassotti i Manicomio Latino), Marco (Shandon), DJ Aladin (Radio DJ), Joxemi (ex Ska-P) i Micky (oboje No Relax), Stefano (Cattive Abitudini), Bufo (Skarnemurta) i wielu, wielu innych.


Przeczytaj więcej

Niezależna Scena Mazowsze

Niezależna Scena Mazowsze

Ruszył na dobre internetowy portal Niezależnej Sceny Mazowsze skupiający pod swoimi skrzydłami zespoły z Mazowsza oraz wszytskich związanych z muzyką niezależną (kluby, radia itp).
Jeżeli twój zespół/klub/radio jest już na stronie NSM, wówczas administratorzy strony w załączonym pliku wysyłają materiały promocyjne Niezależnej Sceny Mazowsze (nowego partyzanta, a dokładniej partyzantkę, plakat promujący portal, bannery) w celu jak najszerszego rozpromowania przedsięwzięcia.


Przeczytaj więcej

THE ANALOGS + O.D.C. + BILETY DO KONTROLI + IDOL FALLS

THE ANALOGS + O.D.C. + BILETY DO KONTROLI + IDOL FALLS

10 marca 2006 roku o godzinie 18.30 w tczewskim klubie PANDORA (ul. Zamkowa 5) startuje impreza o nazwie STREET FEST - TCZEW 2006, na której wystąpią szczecińskie kapele THE ANALOGS i O.D.C., trójmiejskie BILETY DO KONTROLI i tczewski IDOL FALLS. 


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel