Blog

BULBULATORS + THE LUNATICS + DUMBS + POISON HEART

BULBULATORS + THE LUNATICS + DUMBS + POISON HEART

25.03.2011 w klubie Czarna Perła (ul. Kolejowa 8/10 Warszawa)
wystąpią: Bulbulators, The Lunatics, Dumbs, Poison Heart

BULBULATORS
.... istnieje od końca 1989 roku, wtedy to gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności grupy Ramzes & The Hooligans postanowił założyć nowy  band. Od początku inspiracją dla zespołu był wczesny punk  lat 70-tych oraz klasyczne zespoły street punk. Po wielu koncertach granych głównie na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych,  w 2000 roku zespół nagrał swój pierwszy album „Prawdziwe Życie”. Po wydaniu płyty z kapeli odszedł i wyjechał za granicę basista TiK-TaK (zmarł w Niemczech podczas operacji12.04. 2007 roku)  jego następcą został Gruby, znany dotąd m.in z grupy Skampararas. W 2002 ukazał się drugi album zespołu „Nie! Nie! Nie!" świetnie przyjęty przez publiczność ,zawierający m.in takie hity jak „Biało-Czerwoni” „Pakiet socjalny”czy „Nie ma kwiatków”. W tym czasie Bulbulators dołącza już do krajowej czołówki sceny punk i gra koncerty u boku takich...............


Przeczytaj więcej

KARCER + WC + REDAIAL

KARCER + WC + REDAIAL

01.04.2011 w toruńskim klubie Od Nowa (ul. Gagarina 37a)) wystapią zespoły:
- KARCER
- WC
- REDAIAL
Początek koncertu o godzinie 20.00.
Wjazd: 20 zł.

Koncert jest jednym z pierwszych, których celem jest promocja nowego albumu KARCERU zatytułowanego "Wariaci i geniusze", którego premira wyznaczona została na 14 marca 2011.

KARCER
KARCER powstał jesienią 1982 roku, w Słupsku i pierwszą próbę zagrał w Wojewódzkim Domu Kultury, jako że Słupsk wtedy i do całkiem niedawna wojewódzkim grodem było. W składzie znaleźli się :Krzysztof Żeromski, Piotrek Dudziński, Jarek Jodłowski. Na scenie zaprezentował się po raz pierwszy 8.01.83 z dwoma kawałkami na Eliminacjach do VII ogólnopolskiego Młodzieżowego (ależ zajebiste słowo...) Przeglądu Piosenki, gdzie słowami: "nieustanny przed czymś strach", "śledzą wciąż twój strach" narobił nielada zadymy tak wśród szanownego żyri, jak i obecnych przy takich okazji esbeków, o dyrektorze ośrodka nie wspominając (to miał być dopiero początek jego przygód z zespołem)..........


Przeczytaj więcej

KARCER + PEŁNA KULTURA + REAKCJA

KARCER + PEŁNA KULTURA + REAKCJA

18.03.2011 w poznańskim klubie Reset (ul. Bożnicza 5) wystapią zespoły:
- KARCER
- PEŁNA KULTURA
- REAKCJA
Początek koncertu o godzinie 19.00.
Wjazd: 20 zł.

Koncert jest jednym z pierwszych, których celem jest promocja nowego albumu KARCERU zatytułowanego "Wariaci i geniusze", którego premira wyznaczona została na 14 marca 2011.

KARCER
KARCER powstał jesienią 1982 roku, w Słupsku i pierwszą próbę zagrał w Wojewódzkim Domu Kultury, jako że Słupsk wtedy i do całkiem niedawna wojewódzkim grodem było. W składzie znaleźli się :Krzysztof Żeromski, Piotrek Dudziński, Jarek Jodłowski. Na scenie zaprezentował się po raz pierwszy 8.01.83 z dwoma kawałkami na Eliminacjach do VII ogólnopolskiego Młodzieżowego (ależ zajebiste słowo...) Przeglądu Piosenki, gdzie słowami: "nieustanny przed czymś strach", "śledzą wciąż twój strach" narobił nielada zadymy tak wśród szanownego żyri, jak i obecnych przy takich okazji esbeków, o dyrektorze ośrodka nie wspominając (to miał być dopiero początek jego przygód z zespołem).

O mały włos KARCER nie pojechał na dalsze pół- i finały, ale nie znalazł się autor teksu, i nikt kto zgodziłby się zmienić te niewinne słowa. Za trzy miesiące utwór mógł być wykonywany publicznie, bo lokalny cenzor KC postawił na nim pieczęć o następującej treści:

"Okręgowy Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk w Gdańsku, Oddział w Słupsku, tu: data, dalej sygnatura, jakiś numer, i niestaranny podpis." Potem KARCER włóczył się po lokalnych w okręgu miejscach, to zagrzewając ustecką młodzież w zimowe ferie'83 w Domu Rybaka, wreszcie grając swój pierwszy koncert w Miastku z WC ...........


Przeczytaj więcej

Zona A i Paradox, słowacki punk w naszym sklepie...

Zona A i Paradox, słowacki punk w naszym sklepie...

ZONA A to bezsprzecznie najbardziej znana punkowa formacja ze Słowacji, którą znają wszyscy fani melodyjnego punk'77. W przeszłości albumy tej grupy dostąpne były w naszym sklepie jednak od pewnego czasu nie było z tym najlepiej.
W ostatnich dniach sytuacja uległa znacznej poprawie bo w naszej ofercie pojawiło się kilka albumów słowackich punks, a pośród nich także jeden album innej słowackiej formacji Paradox, w której udzielali się muzycy, później tworzacy sklad Zony A.
Fanów słowackiego punk rocka namawiać nie trzeba, a tych, którzy jeszcze nie miali okazji zapoznać się z dokonaniami zespołu (kilka lat temu Zona A miała okazję gościć na łamach Garażu) zachęcamy bo warto.......


Przeczytaj więcej

Sex Bomba na nowej płycie...

Sex Bomba na nowej płycie...

Nowy album SEX BOMBY nosi tytuł "Ctrl + Alt + Delete" i jest już dostępny w naszym sklepie. Płyta jest muzyczną kontynuacją punkowych brzmień do jakich zespół przyzwyczaił nas na poprzenim krążku "NewYorkSyty" wracajac w pełni na łono punk rocka po krótkim romansie z nieco łagodnijszymi brzmieniami.
"Ctrl + Alt + Delete"przynosi fanom grupy 12 nowych, punkowych utworów, w tym znany z wcześniejszej premiery w postaci teledysku "Raz przezyty dzień", do którego zespół zaprosił wokalistów znanych punkowych formacji takich jak The Analogs, KSU, WC, Bulbulators, Fort BS, TZN Xenna.
Uzupełnieniem płyty jest - poza wspomnianym teledyskiem - także klip do utworu "Wódka, sex i Rock'n'roll" oraz film "Punk nie gryzie" zrealizowany podczas VI Legionowo Rock Festiwalu........


Przeczytaj więcej

Wkrótce nowy album KARCERU...

Wkrótce nowy album KARCERU...

Karcer to jedna z istniejących bez przerwy, legendarnych formacji polskiej sceny punk lat osiemdziesiątych. Zespół niezbyt często ale konsekwentnie wydaje kolejne albumy przekonując fanów, że ciągle jest w doskonałej formie, a nagrania dozowane z odpowiednią regularnością nabierają właściwego smaku.
Wydany w 2007 roku, doskonale przyjęty album „Anarchiwa” przenosił nas w przeszłość przypominając stare hity nagrane ponownie dla przypomnienia 25 letniej aktywności grupy. Na nowym albumie zatytułowanym „Wariaci i geniusze” Karcer ujawnia 14 premierowych kompozycji udowadniając, że nadszedł czas aby i one dołączyły do kanonu największych przebojów zespołu.
Krążek „Wariaci i geniusze” odsłania nieco cięższe niż dotychczas brzmienie Karceru ale mimo mocnego brzmienia płyta z zadziwiającą łatwością uzależnia od siebie słuchacza za sprawą melodyjności i przebojowości kompozycji co od zawsze stanowi wizytówkę kapeli.....


Przeczytaj więcej

Nowy krążek HORRORSHOW...

Nowy krążek HORRORSHOW...

Sosnowiecki Horrorshow na swoim nowym krażku zamieścił 7 utworów, wśród których poza autorskimi kompozycjami grupy znajdujemy także cover "Garageland" z repertuaru The Clash.
Fani winylu mieli już możliwośc zapoznia się z utworami "Online Generation" i "Czy warto jeszcze", które wydany zostały wcześniej na singlu "Online Generation", a znalazy się także na nowym wydawnictwie zatytułowany "Alex Go!".
Uzupełnieniem płyty są dwa utwory bonusowe (tytułowy "Alex Go!" i "Online Generation"), na których wokalnie udzielają się zaproszeni muzycy grupy Booze & Glory. Podobnie jak wcześniejszy singiel krążek "Alex Go!" wydany został przez Olifant Records i dostępny jest już w naszym sklepie....


Przeczytaj więcej

4 Tik Tak Punk Rock Memoriał

TIK TAK PUNK ROCK MEMORIAŁ vol.4. odbędzie się 05 marca 2011.

Podczas koncertu wystapią:

DUMBS - ramones punk Warszawa
(www.myspace.com/dumbs_warsaw)

BULBULATORS - punk rock Silesia
(www.myspace.com/bulbulators)

PO PROSTU - legenda punk Gdańsk
(www.myspace.com/poprostupl)

WC - legenda punk Szczecin
(www.myspace.com/wyidealizowanaciemnosc)

Miejsce koncertu: CZERWIONKA LESZCZYNY - MOK (ul.Wolności 2)
Start:18
Wjazd:20zł


Przeczytaj więcej

THE HEADHUNTERS - Koncerty 2011

THE HEADHUNTERS - Koncerty 2011

Ostatnim wydawnictwem grupy THE HEADHUNTERS jest album wydany z okazji 10-lecia zespolu i skierowany do fanów płyt winylowych. Krążek zatytułowany "Dekada" dostępny jest w naszym sklepie, a THE HEADHUNTERS odwiedzają kolejne miasta aby przekonać zwolenników ulicznego rocka, że ostatnie 10 lat utrwaliło dobrą formę zespołu, który potrafi zadbać o to aby ci, którzy zdecydują sie odwiedzić ich koncert nie nudzili sie podczas występu.

Poniżej daty i miejsca w którcyh The HEADHUNBTERS spotkają się z fanami........


Przeczytaj więcej

Ruszyła sprzedaż singla Komet zapowiadającego nową płyte...

Ruszyła sprzedaż singla Komet zapowiadającego nową płyte...

Premierowy materiał Komet zbliża się dużymi krokami.
Ostatnio informowaliśmy o intensywnej pracy zespołu w studio. Nagrania zakończyły się w styczniu i materiał na płytę jest już gotowy. Na początek oddajemy w wasze ręce drugi singiel zatytułowany "Mogłem być Tobą", jako kolejny -  po "Osiemnstych urodzinach" - odsłoniający wyczekiwany od trzech lat premierowy materiał Komet zatytułowany "Luminal".
Mamy nadzieję, że "Lumina" wzorem poprzednich dokonań grupy będzie miłym zaskoczeniem dla fanów. Premiera nowej płyty zaplanowana jest na kwiecień (szczegóły wkrótce), a już 14 lutego singlowa odsłona tej płyty.
Singiel wydany w limitowanym nakładzie 100 ręcznie numerowanych kopii zawiera także  niepublikowany utwór "Za chwilę się uduszę", którego nie będzie na nowym albumie i...


Przeczytaj więcej

Nowości w sklepie... Ostatni dzień promocji!!!

Nowości w sklepie... Ostatni dzień promocji!!!

Czwartek, 3 lutego 2011 to ostatni dzień promocji i ostatnia szansa aby urwać 10 % cen wydawnictw zakupionych w sklepie Jimmy Jaz Records... Moze zatem warto skorzystać "rzutem na taśme" bo nasz sklep uzupełniony został własnie o sporą ilość wydawnictw. Doszło także kilka nowości dotychczas w skelpie nieobecnych.
Szczególnie polecamy nowy album Rogera Mireta i jego Disasters. Płyta zatytułowana "Gotta Get Up Now" dostępna jest zarówno w wersji CD jak i na winylu.
Dotarl też po sporym oczekiwaniu krążek winylowy z ostatnim albumem MOTORHEAD "The Worls Is Yours" (wersja CD dostępna od dnia premiery). Fanom dokonań BAD BRAINS w jamajskiej odsłonie polecamy album "I & I Survived" gdzie utwory zespołu znajdujemy w  wersjach dub'owych... a zwolennikom ostrzejszego brzmienia ich albumy w wersji winylowej.............


Przeczytaj więcej

Poczytaj o Partii, wygraj płyty.

Poczytaj o Partii, wygraj płyty.

Po premierze albumu "Umrzeć jak James Dean"  Partii ukazało sie kilka intersujących recenzji i wywiadów. Szczególnej uwadze polecamy wywiad jakiego udzielił Lesław portalowi onet.pl oraz ostani "Duży Format" i felieton Krzysztofa Vargi o artystach i ich projektach związanych z Warszawą. Recenzję albumu znaleźć można również w "Tygodniku Przegląd".
Mamy równiez miłą niespodziankę. Za pośrednictwem dziennika "Fakty" na łamach, którego ukazuje sie serwis muzyczny "Dystrykt Rock'a" wygrać można płyty wydane przez Jimmy Jazz Records. Uwaga konkurs trwa do 10 lutego.
Na łamach "Dystryktu" do przeczytania również recenzja Partii oraz artykuł o Administratorze.
Partia również w tym tygodniu zdobywa serca słuchaczy Trójki. Płyta "Umrzeć jak James Dean " została płytą tygodnia.


Przeczytaj więcej

Uzupełnienia w naszej KSIĘGARNI. Nowa książka Łukasza Gołębiewskiego.

Uzupełnienia w naszej KSIĘGARNI. Nowa książka Łukasza Gołębiewskiego.

W naszym sklepie - wraz z uzupełnieniami tytułów wydawnictwa Jirafa Roja - pojawiła się właśnie wydana kilka dni temu, nowa książka Łukasza Gołebiewskiego zaytułowana "Bomba w windzie". Autor znany jest ze swoich wcześniejszych dokonań, m.in. powieści „Xenna moja miłość” i „Melanże z Żyletką”.... Od zawsze związany ze sceną punk, uczestnik punk-rockowych zlotów i festiwali w wielu krajach, przed laty grał na perkusji w garażowych zespołach, o których nikt już nie pamięta (np. Grzyby Goebbelsa), w punkowym środowisku znany pod ksywką „Disorder”.
Akcja nowej powieści Gołębiewskiego dzieje się w Londynie, bohater - Richard Burton - został uwięziony w szybie windy, prawdopodobnie w wyniku wybuchu podłożonej przez terrorystów bomby. Niepewny czy i kiedy nadejdzie pomoc, bez wody i jedzenia, snuje opowieści o swoich wcześniejszych spotkaniach ze............


Przeczytaj więcej

KOMETY - Koncerty 2012

Ostatni, koncertowy album KOMET "Złoto Azteków" znalazł już wielu nabywców i choć od daty premiery minęło wiele miesiecy, nadal jest w centrum zainteresowania fanow alternatywnego rock'n'rolla... zwłaszcza, ze Komety ujawniaja na nim swoje koncertowe oblicze, a to - jak wiedza bywalcy ich koncerów - silna strona zespołu....

Zespół nagrał juz nowy album. Płyta o tytule "Luminal" trafi w ręce fanów w kwietniu 2011 roku ale zanim to nastapi grupę zobaczyć i usłyszęc mnożna na koncertach....

Ponizej najblizsze daty i miejsca, w których w roku 2012 mozna spotkac KOMETY .......

04-10-2012, Warszawa
klub Jerozolima
Godzina 20.00

05-10-2012, Legnica
klub Spiżarnia
Godzina 20.00

06-10-2012, Świdnica
klub Bolko
support: Johnny Trzy Palce
Godzina 19.00

18-10-2012, Białystok
Pub Alchemia
Godzina 20.00

16-11-2012, Gliwice
Śląski Festiwal Charytatywny
klub Rock'a
Godzina 20.00

24-11-2012, Warszawa
klub Kosmos Kosmos
support: Administratorr
godzina 20.00

Przeczytaj więcej

WC + THE HEADHUNTERS + THE DRYING HOUSE

WC + THE HEADHUNTERS + THE DRYING HOUSE

19 lutego 2011 legenda krajowego punk-rocka, grupa WC wystapi w poznańskim klubie Reset (ul. Bożnicza 5).
Koncert jest jednym z kilku wystepów jakie zespół planuje w tym roku w ramach przypomnienia o swoim 30-leciu...
Gośćmi wieczoru będą grupy THE HEADHUNTERS i THE DRYING HOUSE.

Start imprezy o godzinie19.00.
Bilety w cenie: 15\20zl ( przedsprzedaż\dzień koncertu )

Grupa WC powstała w połowie 1981 roku w Miastku, założona przez przyjaciół zafascynowanych muzyką punk rockową. Jej  prostota muzyczna i szczerość przekazu od początku stały się wyznacznikami stylu zespołu, którego dopełnieniem były inteligentne teksty piosenek osadzone w realiach tamtych czasów czyli głębokiej komuny. W pierwszym okresie działalności podstawę WC tworzyli: Jaromir ‘Młody’ (śpiew), Leszek (gitara), Wiesław (bas) i Jan T.G (perkusja, saksofon). W różnych etapach działalności zespołu muzyka ewoluowała nieco, ale zawsze utrzymana była w punk rockowej konwencji. W latach 80-tych WC stało się swoistym symbolem zespołów podziemnego o......


Przeczytaj więcej

BULBULATORS + PILS + THE NAUGHTY GLASSES

BULBULATORS + PILS + THE NAUGHTY GLASSES

18 lutego 2011 w gdańskim COCKNEY PUB'ie (ul.Maszewskiego 17) wystąpią:
- BULBULATORS - punk rock Silesia
- PILS - punk rock Tychy
- THE NAUGHTYGLASSES - power pop punk Toruń

Początek koncertu o 20.00
Wjazd: 20, - zł

Grupa BULBULATORS istnieje od końca 1989 roku, wtedy to gitarzysta Artur Burak Latosiński w momencie zawieszenia działalności grupy Ramzes & The Hooligans postanowił założyć nowy band. Od początku inspiracją dla zespołu był wczesny punk lat 70-tych oraz klasyczne zespoły street punk. Po wielu koncertach granych głównie na terenie polskiego i czeskiego Śląska i kilku roszadach personalnych, w 2000 roku zespół nagrał swój pierwszy album „Prawdziwe Życie”. Po wydaniu płyty z kapeli odszedł i wyjechał za granicę basista TiK-TaK (zmarł w Niemczech 12.04. 2007 roku) jego następcą został Gruby, znany dotąd m.in z grupy Skampararas. W roku 2002 ukazał się drugi album zespołu „Nie! Nie! Nie!" świetnie przyjęty przez publiczność ,zawierający m.in takie hity jak „Biało-Czerwoni” „Pakiet socjalny”czy „Nie ma kwiatków”. W tym czasie Bulbulators dołączył do krajowej czołówki sceny punk grając koncerty u boku takich sław jak The Exploited........


Przeczytaj więcej

SKAMPARARAS - Koncerty 2011

SKAMPARARAS - Koncerty 2011

SKAMPARARAS zaprasza na tegoroczne koncerty, które jak zwykle w przypadku tej formacji równie często odbywają się w karju jak i u naszych południowych sąsiadów. Poniżej juz potwierdzone terminy tegorocznych koncertów jastrzębskiej formacji.

21.01.2011r.
club Modry Trpaslik
Česká Trebova (Czech Rep.)

22.01.2011 r.
MUSICBAR JAM
Opava (Czech Rep.)

12.02.2011r.
Klub Las Vegas
Jastrzębie Zdrój
Zagrają również: Sari Ska Band, Degradace (CZ)

11.03.2011r.
Plzeń
club Pod Lampou (Czech Rep.)

12.03.2011r.
Praha
club Exit Chmelnice ( Czech Rep.)

13.08.2011r.
Keltska Noc
Harrachov (Czech Rep.)

Info o 14 leciu:
Jak co roku zapraszamy na urodzinowy koncert zespołu. Odbędzie się 12 lutego w Jastrzębiu Zdroju tradycyjnie w klubie Las Vegas. Oficjalnie na imprezie z okazji 14 lecia kapeli przedstawimy nową wokalistkę. Od początku nowego roku dołaczyła do składu Ewa Wałach.
Na koncercie zagrają również Czeska grupa DEGRADACE oraz SARI SKA BAND.
Start 19:00
Bilet 10zł.


Przeczytaj więcej

BANG BANG + PILS

BANG BANG + PILS

W karnawałową sobotę 22 stycznia 2011 w Legionowie zagrają połaczone siły Mazowieckiej i Legionowskiej Sceny Rockowej.
Na koncecie w klubie "PIEKARNIA" wystapia dwie załogi: tyski PILS i legionowski BANG BANG.

PILS to zespół, który powstał w 2005 roku i gra w stylistyce street punk'77. W październiku 2008 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę „Punk Rock Gang” (Noise Annoys). Na płycie znalazło się 14 utworów, a wśród nich covery The Damned i Dickies z polskimi tekstami. W kawałku "More Beer For The Punx" gościnnie zdziera gardło ich starszy kolega po fachu - Iglak z Bulbulators. (Bulbulators wystapili latem 2010 na VI Legionowo Rock Festiwal)

BANG BANG to zasłużona legionowska formacja, mająca na koncie dwie płyty (obie Jimmy Jazz Records) z czego ostatnia,  "To Legionowo" została bardzo ciepło przyjeta przez fanów. Zespół niezmiennie wierny jest brzmieniu punk77.

Koncert poprowadzą Marek Wiernik i Robert Szymański współtwórcy Mazowieckiej Sceny Rockowej.
Wstęp 10 PLN, miejsce akcji legionowski klub "PIEKARNIA" (ul. Jagiellońska 18A).
Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.
Zapraszamy.


Przeczytaj więcej

THE ANALOGS + ANTI DREAD

05 lutego 2011 w szczecińskim klubie Kontrasty zagrają The Analogs i Anti Dread.
Poczatek koncertu o godzinie 18.00
Bilety w cenie 15 i 20 zl do nabycia w klubowym barze i przed koncertem.


Przeczytaj więcej

ELECTRO HIPPIES - Kolejna winylowa pozycja z Liberation Records

ELECTRO HIPPIES - Kolejna winylowa pozycja z Liberation Records

Jak na grupę istniejącą zaledwe 4 lata ELECTRO HIPPIES zdążyli porządnie namieszać na scenie niezależnej. Powstali w 1985 roku w St. Helens / Wigan w Anglii od poczatku oddając się bez reszty brzmieniu będącemu wypadkową crust punk i thrashcore. Choć między rokiem 1985, a definitywnym zakończeniem dziłalności w 1989 roku nagrali zaledwie kilka albumów, EP-ek i splitów (m.in. z Generic i Napalm Death) czesto publikując nagrania koncertowe to ich dokonania stały się dużą inspiracją dla późniejszych wykonawców crust punk, hardcore i trashcore. Dzięki wykorzystywaniu w swojej muzyce wpływów metalu często określani są protoplastami grindcore. Wiele lat po zaprzestaniu dziłalności nadal inspirują muzycznie jak i tekstowo będąc dla wielu wzorem oddania idei DIY i tekstowemu zaangażowniu w walkę o prawa zwierząt i propagowanie wegetarianizmu. Grupa doceniona zastała przez legendarnego John'a Peel'a realizując dla niego sesję nagraniową w 1987 roku...


Przeczytaj więcej

Trochę nowości i uzupełnień...

Trochę nowości i uzupełnień...

Nowy album MOTORHEAD zatytułowany "The Worls Is Yours", ostatni krażek kanadyjskiej rewelacji THE CREEPSHOW "They All Fall Down" w wersji CD (wczesniej dostepny u nas tylko na winylu), jeden z książkowych hitów ostatnich tygodni - "KSU - Rejestracja buntu" (tym razem różne wydania: w miekkiej i twardej okładce), a także nieobecne ostatnio krążki THE SLACKERS, BAD BRAINS, MOTORHEAD, AGNOSTIC FRONT, TIM'A ARMSTRONGA, U.S. BOMBS.... to tylko niektóre pozycje, które pojawiły sie premierowo lub zostały uzupełnione w naszym sklepie.... Wszytskie łapią się na promocję (czytaj tutaj ---> Promocja), która obowiązuje do końca stycznia i powinna być dodatkowym bodźcem do pochylenia się nad wieloma interesującymi tytułami.........


Przeczytaj więcej

Promocja Noworoczna 2011!!!

Promocja Noworoczna 2011!!!

Życząc naszym przyjaciołom, znajomym i kilentom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011 informjemy jednocześnie, że wzorem z przeszłości dajemy wszystkim zainteresowanym szansę skorzystania ze zniżki jaką niesie ze sobą coroczna promocja w naszym sklepie internetowym.
Historia przyzwyczaiła was, że promocją objęte są główne wydawnictwa muzyczne... Tym razem - wzorem roku ubiegłego - posunęliśmy się dalej i proponujemy zniżkę na WSZYTSKO CO MOZNA ZNALEŹĆ W NASZYM SKLEPIE.... poczynając od znaczków, breloków, prasy, książek... poprzez wszelkiego rodzaju wydawnictwa muzyczne (kasety, CD, winyle, płyty DVD) do ciuchówi (koszulki, polówki, kurtki) i sprzetu audio (gramofony)....


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel