MEBP FEST IV

2013-08-05

M.E.B.P.-em można nazwać cykl imprez wychodzących z inicjatywy 8 kumpli z 2 kapel (ADHD Syndrom i APE) polegających na pełnej swobodzie szeroko rozumianej zabawy w gronie znajomych przy muzyce przeróżnych (ale punkowych) zespołów. Gościliśmy na deskach swoich imprez  zespoły takie jak:  The Analogs, Bulbulators, Sex Bomba, Dumbs, Anti Dread, Skampararas Pils, The Coiots, In Vitro, CF98, Collina, Tripis, Whitman, W Kilku Słowach,Warsaw Dolls, Sistem Error,  Kakao Drinkers, Awariat NATO,Karate
No Mercy, Odszukać Listopad, Snafu, Warhead, Tymczasowy Brak Nazwy, Bigger Half, The Velopers, Pod Prąd, First December, APE oraz ADHD Syndrom. Celem wszelakich inicjatyw związanych z M.E.B.P-em jest szeroko pojęta likwidacja otaczającej nas nudy.
M.E.B.P. można uznać za zjawisko dość rzadko spotykane i zdecydowanie oryginalne. Spowodowane jest to ze względu na swoje występowanie, bo Maniowy to nie jest mieścina w której żyje 300 tys. ludzi, tylko mała wioska która obejmuje zaledwie 3 tys. ludzi, a wśród której to społeczności śmiało można odnaleźć ogromne grono punkowców!
Wszystko robione jest oczywiście z duchem DIY, gdzie całość oddycha pełną gębą! Pierwsze koncerty pod szyldem Maniowy Ekipa Biba Party datowane są na rok 2006, więc nasza inicjatywa już swoje lata ma.
Imprezy organizowane są cyklicznie (czyt. Gdy odczuwamy brak energii i chęć naładowania akumulatorów na nowo, by móc działać; czyli spontanicznie).
W okresie zimowym odbywają się one w drewnianej, piętrowej, góralskiej chacie,  gdzie atmosfera od pierwszego koncertu do ostatniego ani na moment nie słabnie! A w lecie; na przystani wodnej w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim, przy blasku wakacyjnego słońca, gdzie temperatura wytworzona przez szalejącą publikę sięga 1000 stopni, entuzjazm nikogo nie opuszcza!


IV edycja festiwalu Maniowy Ekipa Biba Party odbędzie się 9 i 10 sierpnia 2013 roku w Maniowach nad Jeziorem Czorszytyńskim.

PIĄTEK - 9.08.2013

Rewizja
ADHD Syndrom
Inkwizycja
Hańba!
Dizel
Kompromitacja

SOBOTA - 10.08.2013

The Fialky
Ape
Bulbulators
Skadyktator
Barbie Dolls
Outlander

Więcej:

http://mebp.maintain.pl/ i www.facebook.com/events/420174584685408/

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2013
pixel