Stop - Okazja!... Dział promocji rośnie w siłę...

2015-10-10
Stop - Okazja!... Dział promocji rośnie w siłę...

Nie śpij bo cię uprzedzą! - to nowe hasło które widniało na sztandarach podczas ostatnich obrad Rady Zakładowej Jimmy Jazz Records, hasło, które jest dziś bardziej aktualne niż jakiekolwiek inne, hasło elektryzujące, odkrywcze i przewodnie.
Nasza odwieczna walka o Złotą Patelnię zejść musiała na drugi plan bowiem w dziale PROMOCJE pojawiło się nieco nowych produktów, które powinny zainteresować spore grono czyhających na takie okazje Łowców, a cóż lepiej zagrzeje Łowcę do działania jeśli nie hasło właśnie...
Przewodniczący Rady zakładowej w ramach walki o lepsze jutro zapowiedział kolejne atrakcje we wspomnianym dziale, które metodą pełzającą dołączać będą do grona towarów w cenach przeważnie rewelacyjnych, a całość odbywać się będzie niemal na oczach zainteresowanych. Zatem nie śpij Łowco albowiem... jak na wstępie!

Mimo sprzeciwu Niezależnego Związku Zawodowego "Opierdułka" Pracowników Nie Mniej Niezależnych Firm Fonograficznych Sceny Jeszcze Bardziej Niezależnej Do Kwadratu (w skrócie NZZ"O"NMNFFSJBNDK) zakończonego niemym protestem z powodu braku charyzmatycznego przy wódce, sorry.... przywódcy,  języka w gębie, a także opon i gwizdków w biurze Jimmy Jazz Records dział PROMOCJE stoi otworem i czeka na zainteresowanych, którzy wedle wszelkich prawideł powinni już dyszeć chęcią eksploracji sklepu Jimmy Jazz Records.
Aby zatem nie hamować tych jakże uzasadnionych dążeń Rada Zakładowa zawija kite i podąża na "drynka" z nadzieją że słuszne oczekiwania mas pracujących zostaną zaspokojone po kolejnej wizycie w naszym sklepie.
 
Na zdrowie! Niech żyje! Bój się Boga Marian! I takie tam różne!
 
Podpisane:
Przewodniczący Rady Zakładowej JJR - Cesiek
Przewodniczący NZZ"O"NMNFFSJBNDK - Kolega Ceśka

Dział PROMOCJI ---> WEJŚCIE

Pokaż więcej wpisów z Październik 2015
pixel