Nowy teledysk ADMINISTRATORRA ELECTRO na kanale Jimmy Jazz TV Youtube.

2015-10-22

Utwór ADMINISTRATORRA ELECTRO pt. "Zgorzelecka" pochodzi z debiutanckiej płyty zespołu „Sławnikowice-Zgorzelec 17:10”, wydanego nakładem Jimmy Jazz Records w 2014 r. Jest to drugi oficjalny klip zespołu, który zrealizowany został przez Luizę Kwiatkowską odpowiedzialną za stronę wizualną ADMINSITRATORRA ELECTRO (jest ona również autorką wielu teledysków zespołu KOMETY). Zdjęcia do klipu kręcone były pod koniec sierpnia 2015 r., w podwarszawskich miejscowościach.
Utwór „Zgorzelecka” nawiązuje bezpośrednio do głównego motywu debiutanckiej płyty zespołu jakim są wspomnienia Bartosza „Administratorra” Marmola osadzone w realiach miejsca w którym przyszło mu spędzić młodość. Tak autor opowiada o całym projekcie:

"Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość . Tytuł płyty nosi nazwę „Sławnikowice- Zgorzelec 17:10” i oznacza wyłącznie tyle co dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji.”

Utwór „Zgorzelecka” to swoisty hymn, który zajmuje szczególne miejsce na płycie i w „sercu” ADMINISTRATORRA ELECTRO.

Teledysk dostępny jest już na kanale Jimmy Jazz TV an YouTube. Tam także inne klipy Administratorra solo i z Lesławem (Komety) z płyty "Piosenki o Warszawie" Zapraszamy.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2015
pixel