CD BLACK BEE - Blue Twist & Roll'n'Rock.... Pre-ordery...

2015-10-14
CD BLACK BEE - Blue Twist & Roll'n'Rock.... Pre-ordery...

Najnowszą pozycją w katalogu wydawnictw Jimmy Jazz Records jest debiutancki album zespołu BLACK BEE zatytułowany "Blue Twist & Roll'n'Rock". Zespół powstał w 2013 roku w Żywcu i ma za sobą sceniczne doświadczenia ze wspólnych koncertów z czołówką krajowej sceny rockowej (Sprawdź profil zespołu ---> BLACK BEE).
Zawartość płytowego debiutu Black Bee to czysty, nieskrępowany i melodyjny Rock'n'Roll nawiązujący do brzmień lat 60 i 70-tych czyli  wszystkiego co związane z Rockiem, Twistem i Bluesem. Grupa ociera się niekiedy także o tradycyjnie brzmiący hard rock, a niepowtarzalny głos wokalisty nadaje 11 dynamicznym utworom umieszczonym na "Blue Twist & Roll'n'Rock" szczególnej energii i muzycznego kolorytu.

Premierę albumu zapowiadają teledyski, którymi od pewnego czasu zespół odsłania zawartość swojego debiutu. Najnowszy klip pilotujący wydanie płyty nakręcony został do utworu "Psycho". Teledysk dostępny jest na kanale Jimmy Jazz TV serwisu Youtube.

Premiera albumu BLACK BEE - "Blue Twist & Roll'n'Rock" już 21 października. Album wydany zostanie w formacie CD oraz w wersji Digital, a już od dziś krążek zamawiać można w sklepie Jimmy Jazz Records.

Zamówienia przedpremierowe startują dzisiaj i tylko do dnia premiery album Black Bee zamówić można w specjalnej cenie 25 zł. z bonusem w postaci dwóch znaczków zespołu (patrz zdjęcie).
Od dnia premiery album dostępny będzie w cenie 30 zł. (bez znaczków)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepu Jimmy Jazz Records i Winylbox.pl

PRE-ORDER --->
Zamów płytę z specjalnej cenie + bonus ---> BLACK BEE - Blue Twist & Roll'n'Rock
Pokaż więcej wpisów z Październik 2015
Polecane
pixel