MOSKWA koncertowo na CD...

2011-09-04
MOSKWA koncertowo na CD...

20 sierpnia 2011 światło dzienne ujrzał album zawierający zapis koncertu zespołu MOSKWA w Toruńskim Hard Rock Pub Pamela, który jest także wydawcą płyty. Występ zarejestrowany został w dniu 20.05.2010, a na płycie umieszczono 14 kompozycji stanowiących żelazny, znany od lat repertuar legendarnej formacji.
Nie mogło zatem zabraknąć tak sztandarowych utworów z repertuaru Moskwy jak "Stań i walcz", Co dzień", „Pokolenie małp”, "Samobójstwa", "Nigdy", "Powietrza" i wielu innych.
Fani grupy nie zawiodą się z pewnością mogąc usłyszeć zespół w doskonałej formie bo zarówno wykonanie jak i poziom rejestracji rzucaja na kolana.

Moskwa „Live HRPP – 20.05.2010” to kontynuacja koncertowych wydawnictw zarejestrowanych w toruńskim klubie, bo już wcześniej pod szyldem HRPP Records wydany został także album koncertowy REJESTRACJI, a katalog wydawnictwa uzupełniają m.in. winylowe single grup Bikini, Rejestracja i Moskwa. Planowane są kolejne pozycje na CD i winylu, ale póki co zapraszamy do naszego sklepu gdzie zainteresowani mogą sięgnąć po wspomniane płyty.

Sprawdź:
CD ---> Moskwa „Live HRPP – 20.05.2010”
CD ---> REJESTRACJA „Live HRPP – 20.05.2010”
Wszystkie wydawnictwa ---> HRPP Records


Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2011
pixel