BANANE METALIK + THE CUFFS

2009-12-08

Core-poration zaprasza na  HORROR SHOW!!!
Zagrają:
BANANE METALIK - 666% psychobilly gore'n'roll (Francja)
THE CUFFS - punk'n'roll (Polska)
+ muzę w klimatach psychobilly/rock’n’roll/punk/hardcore gra DJ PLASTER.

17 grudnia 2009 (czwartek), WROCŁAW
Klub Wagon, pl. Orląt Lwowskich 20A
drzwi: 19, start: 20
wstęp: 30 ZŁYCH

Przedsprzedaż nie jest prowadzona. Można jednak zarezerwować bilet pod adresem: bilety@core-poration.pl
INFO: www. core-poration.pl, www.myspace.com/coreporation

Biografie:

BANANE MATALIK
Francuski band BANANE METALIK określa swoją muzykę jako gore’n’roll, czyli mieszankę horroru i rock’n’rolla z psychobillową polewą. Ogólnie HORROR to leit motive ich aktywności, począwszy od muzyki, potwornych tekstów, a skończywszy na koncertach, a w zasadzie performance z udziałem …tancerki go-go(re) …przerażających rekwizytów… i muzyków realistycznie przebranych za swych ulubionych bohaterów filmów kina GROZY.
A wszystko zaczęło się w 1992 roku od „Sanglantes confessions”. Potem przyszedł czas na koncerty i kolejną świetnie odebraną płytę „Requiem de la dépravation”. Znakomicie zapowiadającą się karierę przerwał niespodziewany rozpad zespołu. Na szczęście dla europejskiej sceny rock’n’roll/psychobilly BANANE METALIK z martwych wstał w 2005 roku. Za chwilę wydali  „Sex, blood and gore'n'roll”, która była prawdziwym (nie)świeżym oddechem muzyki spod znaku GORE. Ich ostatnie przestępstwo to album "Nice to meat you"  wydany dla People Like You Records. To kolejna świetna płyta tych freaków z Francji.
Zespół tworzy grupa zdegenerowanych maniaków horroru, rock'n'rolla, punka, psychobilly, metalu, hardcora i industrialnych brzmień. To dziwacy, artyści tatuażu, modele, modelki (pin-up girl), ilustratorzy, aktorzy, aktorki, malarze, twórcy filmu i undergroundowych mediów. Odważ się poznać ich bliżej! Info: http://www.myspace.com/bananemetalik

THE CUFFS
THE CUFFS jest rock and rollowym zespołem utworzonym przez muzyków z różnych części północnej Polski. Ich muzykę można dokładnie określić jako punk’n’roll, czyli miksturę klasycznego punka, rock and rolla a nawet melodyjnego hardcora. W czasie swoich koncertów THE CUFFS raczą słuchaczy również garścią coverów MOTORHEAD, TURBONEGRO, MISFITS czy SOCIAL DISTORTION, co jest także odpowiedzią na pytanie do jakich wpływów zespół się przyznaje. W skład kapeli wchodzą ludzie powiązani obecnie lub w przeszłości ze Schizmą (legenda polskiej sceny hardcore), Robotix (polskie czołowe psychobilly), The Kolt czy 666 Aniołów. Ich płyty znajdziecie pod tymi adresami:
www.jimmyjazz.pl, www.burningchords.pl
Info: www.myspace.com/thecuffsrockon

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2009
pixel