Uzupełnienia i nowości w sklepie.

2009-05-07
Uzupełnienia i nowości w sklepie.

W naszym sklepie małe uzupełnienia,a  także kilka nowych pozycji dla fanów punk rocka i psychobilly. Po błyskawicznym wyprzedaniu pierwszej  partii CD's i winyli z najnowszym albumem THE METEORS "Hell Train Rollin" pozycja ta jest ponownie dostępna w naszym ---> SKLEPIE.
Jeśli ktoś przegapił nowy krążek królów psychobilly to teraz ma okazję nadrobić zaległości...
Poza tym kilka innych pozycji wróciło do naszej oferty ale mamy tez... nowe pozycje... 

Angielska grupa DEADLINE zdobyła sobie już dawno i zasłużenie status jednego z najbardziej cenionych zespołów na europejskiej scenie punk. Zespół w ciągu ostatnich lat regularnie pojawiał się na płytach i zaliczył setki koncertów odwiedzając także kilkakrotnie polskę. Najwyraźniej muzycy i ich obecny wydawca doszli do wniosku, że najwyższy czas aby podsumować ten okres wydawnictwem DVD. Tak też się stało i w ostatnim czasie światło dzienne ujrzała pierwsza oficjalna płyta DVD zespołu zatytułowana "Live And Loud In Germany" zawierająca koncert zarejestrowany w niemieckim Chemnitz.
Set złożony z 21 utworów uzupełniaja materiały dodatkowe w postaci pokazu slajdów, wywiadu z zespołem i dodakowego koncertu z Lichtenfels.
Nie ma wątpliwości, ze dla fanów grupy jest to pozycja obowiązkowa.

Zamów płytę DVD ---> DEADLINE "Live And Loud In Germany"

Nowy album angielskiej grupy THE GRIT zatytułowany jest „Straight Out The Alley“, i własnie trafił do naszego sklepu. Wydany został przez niemiecką firme People Like You, która w ostatnim czasie lubi zaskakiwać. Całkiem niedawno winylowa wersja albumu The Creepshow została wzbogacona płytą DVD, a tym razem nabywcy winylowego albumu THE GRIT znajdą wewnątrz także bonus w postaci krążka CD. LP wydany został w wersji limitowanej na kolorowym winylu. Fani rockabilly/psycho/punk'n'rollowej jazdy w wykonaniu The Grit mają niezły orzech do zgryzienia...

Zamów płytę w naszym sklepie ---> THE GRIT „Straight Out The Alley“

Pokaż więcej wpisów z Maj 2009
pixel