ADHD SYNDROM - Grzeczna młodzież z Podhala!!!!

2009-05-05
ADHD SYNDROM - Grzeczna młodzież z Podhala!!!!

ADHD SYNDROM to świeża, punkowa krew na krajowej scenie niezależnej. Grupa złożona z nastolatków pochodzi z Podhala gdzie od dawna cieszy się sporą, lokalną popularnością. Obecnie ma ona szansę sięgnąć zdecydowanie dalej bo debiutancki album - zatytułowany nieco przewrotnie - „Grzeczna młodzież” prezentuje ten młody band w 13 energetycznych i przebojowych kompozycjach, które powinny przypaść do gustu nie tylko rówieśnikom muzyków.
Na pierwszej płycie podhalańskich punków z ADHD SYNDROM próżno szukać góralskich przyśpiewek czy folkowych wstawek, ale za to bez problemu znajdziemy na niej równie porywający, tradycyjny punk, streetpunk i ska zagrane według najlepszych wzorców gatunku.
Ostre, siarczyste i melodyjne utwory doskonale uzupełniają spokojniejsze fragmenty w stylu ska, a tekstowe wycieczki w stronę polityków, deklaracje pełnej swobody wyboru czy pęd do zabawy potęgują dodatkowo energię jaka jest jedną z najlepszych wizytówek tej płyty.
Jeśli ktoś stracił wiarę w młode punkowe załogi to ten album powinien pomóc mu ją odzyskać.

Pierwszym singlem, promującym album, który trafił do rozgłośni radiowych jest utwór „Zabawa”. Ponadto na profilu ---> Myspace Jimmy Jazz Records do odsłuchania jest dodatkowy utwór „Nowe obietnice, stare poczynania”.

Premiera płyty 9 maja 2009.... w naszym sklepie już do kupienia teraz ---> ADHD SYNDROM "Grzeczna młodzież"

Pokaż więcej wpisów z Maj 2009
pixel