THE COiOTS! - "Punk, Boks, Seks" ze Śląska...

2009-05-06
THE COiOTS! - "Punk, Boks, Seks" ze Śląska...

Jimmy Jazz Records ma przyjemność zaprezentować album, kolejnego z licznego grona przedstawicieli śląskiej sceny punkowej....
„Punk, Boks, Sex” to płytowy debiut grupy The Coiots, której muzycy znani są ze swojej wcześniejszej działalności m.in. w takich formacjach jak Białe Mydło, Zasięg, Profanacja, Bulbulators czy Ramzes & The Hooligans... i jednoznacznie nawiązują w swoich aktualnych dokonaniach do najbardziej tradycyjnej postaci wczesnego punk rocka.
Streetpunk, w którym pobrzmiewają echa Punk 77 to wizytówka The Coiots!, która w sposób oczywisty skieruje na zespół zainteresowanie odpowiedniego grona fanów.

The Coiots! powstali w roku 2001 od tej pory dając się poznać nie tylko lokalnej publiczności. Niektóre nagrania śląskiej załogi znane są już w wersjach demo ze składanki "Prowadź mnie ulico vol. 5" wydanej w ub. roku przez Jimmy Jazz Records oraz własnych, niskonakładowych wydawnictw grupy.
Tym razem jednak zespół odsłania 11 studyjnych kompozycji spiętych tematycznie w warstwie tekstowej tytułem albumu "Punk, Boks, Seks", który - jak utrzymują sami muzycy - jest hołdem dla ich mrocznych obsesji.
Dystans i humor ale także istotne spostrzeżenia nt. szarej codzienności jakie zespół przekazuje w tekstach dopełniają energia, szczerość i dobra zabawa będące esencja śląskiej sceny punkowej, której kolejny przedstawiciel trafia ze swoim albumem do wszystkich fanów melodyjnego punk rocka.

Pierwszym singlem jaki pojawi się w rozgłośniach radiowych, promującym album, jest utwór "Młodzież walcząca", który można także odsłuchać na profilu ---> Myspace wydawcy oraz na profilu ---> zespołu.

Premiera handlowa płyty 16 maja 2009. W naszym ---> SKLEPIE juz dzisiaj mozna zamawiac ten krązek, który zaczniemy rozsylac kilka dni przed premierą.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2009
pixel