Nowy album 2nd DISTRICT

2008-12-11
Nowy album 2nd DISTRICT

Niemiecka grupa 2nd DISTRICT - mająca w Polsce spore grono fanów, znana już z kilku wizyt w naszym kraju - zapowiada swój nowy album, który podobnie jak poprzedni wydany zostanie przez wytwórnię People Like You.

Grupa pochodzi z Zagłębia Ruhry, powstała w 2005 roku na zgliszczach formacji DISTRICT i THE REVOLVERS i konsekwentnie kontynuuje dzieło zapoczątkowane przez swoich poprzedników...

Nowa płyta nosić będzie tytuł "Poverty Makes Angry" i przynosi porcję dwunastu premierowych nagrań w niepowtarzalnym stylu zespołu, będącym wypadkową punk rocka, glamu i rock'n'rolla z charakterystycznym i niepowtarzalnym głosem wokalisty Marc'a.
Zespół konsekwentnie powołuje się na wpływy takich wykonawców jak Sex Pistols, Buzzcocks, Dead Boys, Slaughter & The Dogs, Eater, New York Dolls, T-Rex czy Hanoi Rocks i nie ma w tym żadnej przesady co poświadczyć może każdy kto zetknął się z nagraniami kapeli.

Wersję winylową nowego albumy wyda wytwórna Dirty Faces Records, z którą muzykom grupy zdarzało się już współpracować w przeszłośći przy okazji innych projektów. wydawnictwo w obu formatach (CD i LP) dostępne będzie w naszym sklepie.

Premiera płyty około 23 stycznia 2009 roku. (Ze względu na wydanie CD i LP przez różne wytwórnie płyty CD i LP mogą dotrzeć do nas w różnych terminach)

Zainteresowani wydawnictwem już od dzisiaj mogą składać u nas zamówienia na ten tytuł (e-mail: orders@jimmyjazz.pl). Wszystkie krążki z nowym albumem 2nd District (CD lub LP) zamówione przed 12 stycznia 2009 dotrą do zainteresowanych w cenie zawierającej 10% rabat.

Na profilu ---> MYSPACE grupy są już do porzesłuchania nowe nagrania pochodzące z płyty "Poverty Makes Angry".

Zapraszamy do działu ---> koncertowego, gdzie zamieszczona została informacja o styczniowych koncertach grupy w Polsce.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2008
pixel