REGGAEBEAT # 3 wkrótce w sklepach.

2007-07-10
REGGAEBEAT # 3 wkrótce w sklepach.

Za kilka dni do sieci salonów prasowych trafi najnowszy numer REGGAEBEAT - pisma poświęconego wszelkim odmianom jamajskiej pulsacji. Jak zwykle - także ta edycja magazynu - zawiera darmowy dodatek w postaci płyty CD, na której zainteresowani zawartościa tekstową znajdą wiele miłych dla ucha dźwięków ilustrujących materiały przygotowane przez redakcję. Pośród utworów promujących ostatnie wydawnictwa, i zapowiadających nowe, znaleźć tu można także wiele nagrań wcześniej niepublikowanych czy wręcz unikalnych o czym przekona się każdy kto zdecyduje się sięgnąć po Reggaebeat # 3.

Wewnątrz numeru tym razem czeka czytelników wizyta w "Karaibskim Londynie" i na "Karnawale Kultur w Berlinie", rzut oka na "Klasyczny jamajski soundsystem", przegląd letnich festiwali w Polsce, kolejny odcinek opowieści o "Roots Reggae" i spojrzenie na Dancehall "walczący" z homoseksualizmem. Dla fanów zabawy dźwiękiem atrakcją będzie zapewne materiał o Rhythm & Sound - "Szamanach Neodubu".

W częsći wywiadowczej Reggaebeat prezentuje rozmowy z żywą legendą myzyki jamajskiej Lee Perry'm i nie mniej intygującym King Kongiem. Europejski powiew jamajskiego brzmienia to niezmordowany Dr. Ring-Ding, a spośród krajowych wykonawców będzie okazja poznać bliżej Dubska, Człą Górę Bawinków, Rub Puls, Bas Tajpan'a i Żywicę oraz przeczytać obszerny materiał o owianej legendą formacji Miki Mausoleum.
Dopełnieniem numeru jest komiks Kain'a May'a oraz stałe rubryki, w postaci niusów, playlist i obszenego działu recenzji.

Życząc miłej lektury zapraszamy do naszego sklepu, gdzie już od dzisiaj pismo dostępne jest w sprzedaży wysyłkowej ---> KSIĘGARNIA

REGGAEBEAT # 3 - Promo CD
Tracklista:
1. DUBSKA - Avocado (3:14)
2. ARKAPARK - Konflikt zbrojny (4:14)
3. MIKI MAUSOLEUM - Ruski keczup (5:30)
4. CALA GÓRA BARWINKÓW - 24 godziny (3:55)
5. BAS TAJPAN - Nefretari (3:35)
6. MIKI MAUSOLEUM - Biały Murzyn (5:49)
7. POSITIVE VIBRATION - Foolish Pride (4:59)
8. DUBSKA - Życie na ulicy (3:28)
9. ARKAPARK - Widzę Ciebie (4:29)
10. ŻYWICA - Żywica (4:52)
11. CAŁA GÓRA BARWINKÓW - Woman (4:49)
12. BAS TAJPAN feat. PRZEMO - Ogień na Rzym (3:57)
13. MADMIKE – Szacunek (3:42)
14. MIKI MAUSOLEUM - Getto (live) (8:46)
15. DJ TWISTER - Gramofonomanka (3:20)
VIDEO:
16. DUBSKA - Avocado

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2007
pixel