Zmiany opłat pocztowych - Wazne dal zamawiających w naszym sklepie!!!

2007-01-02
Zmiany opłat pocztowych - Wazne dal zamawiających w naszym sklepie!!!

W związku ze zmianą cennika na usłygi pocztowe od 1 stycznia 2007 roku zmieniły sie również opłaty za nadanie paczki i pobranie z wpłatą na rachunek bankowy. Niestety powoduje to zmianę dotychczasowej kwoty, którą doliczamy wszystkim tym, którzy zamawiają towar w naszym sklepie. Mimo podniesienia przez pocztę opłat o kwotę rzędu 2 zł zdecydowaliśmy się podnieść ją tylko o 1 zł, tak aby nasi klienci odczuli podwyżkę w jak najmniejszym stopniu i od dzisiaj do każdej wysyłanej paczki z zamówieniem zrobionym w naszym sklepie doliczamy koszty przesyłki w wysokości 11 zł. (poprzednio 10 zł).

Jesli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem paczki wysłanej w trybie priorytetowym musi liczyc się z dodatkową opłata w wysokości 2 zł.

Nadal obowiązuje zasada, że przy zamówieniach na kwote większą niż 100 zł. zamawiający nie ponosi kosztów przesyłki bo bierzemy je na siebie.
Sugerujemy zatem skladanie przemyslanych zamówień aby uniknąć dodatkowych kosztów, np zamawiając towar w sklepie na kwote 99 zł. odbiorca zaplaci 110 zł., a przy zamówieniu na 100 zł nie poniesie żadnych dodatkowych opłat....

Zapraszamy do ---> SKLEPU

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2007
pixel