Zapowiedzi People Like You na 2006 rok.

2006-01-22
Zapowiedzi People Like You na 2006 rok.

Znane sa już nam z grubsza plany wydawnicze niemieckiej wytwórni PEOPLE LIKE YOU, której wydawnictwa w Polsce dystrybuuje Jimmy Jazz Records.
Po wydaniu nowych krązków Adama Westa, Kings Of Nuthin, Mad Sin, Demented Are Go i okresie krótkiego uśpienia na przełomie ubiegłego i bieżącego roku jedna z naszych ulubionych europejskich firm zapowiada kolejne pozycje dla fanów punk rocka, psychobilly i brudnego rocknrolla.

Karuzela ruszy w marcu, kiedy to pojawi się album U.S. BOMBS "We Are The Problem", EP-ka "It's My Life" (w wersji CD i poiture 7") zapowie mini-album THE BONES o tytule "Partners in Crime vol.1" (MCD i 10"), a ostatnia płyta DEADLINE "Getting Serious" pojawi sie w wersji picture LP. Wszytskie tytuły w Niemczech pojawią sie z końcem lutego, a europejskie premiery ustalono na 3 marca.

W następnej kolejności - w kwietniu 2006 - do rąk fanów trafi CD z kolejną częścią składanki "Where The Bad Boys Rock vol.3", składający się z 5 CD Box "The Little Box Of Horrors" formacji FRANKENSTEIN DRAG QUEENS i nowy album DEADLINE - w wersji CD i LP - o nieznanym jeszcze tytule.

Najwyraźniej od maja wytwórnia zwolni tempo korzystając z wakacji aby w sierpniu wypuścić na rynek drugi album rewelacyjnego DISTRICT i koleny krążek ADAMA WESTA.
W dalszej kolejności - jeszce na ten rok - zapowiadane są kolejne pozycje z dyskografii THE BONES, DEMENTED ARE GO, ROGER MIRET & THE DISASTERS, lidera THE METEORS P. PAUL FENECH'a, FRANKENSTEIN DRAG QUEENS, MAD SIN, DEAD KINGS i RAW DEAL.

Pozostaje trzymać kciuki za to aby wszytskie pozycje ukazały się w zapowiedzianym terminie.

Więcej informacji na stronie PEOPLE LIKE YOU.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2006
pixel