Zamów nowe albumy CHIP HANNA i TOTAL CHAOS!!!

2008-02-06
Zamów nowe albumy CHIP HANNA i TOTAL CHAOS!!!

Jeszcze nie opadł kurz po ostatnich albumach CHIP HANNA AND THE BERLIN THREE (poprzedni materiałal w wewrsji winylowej wyprzedał się błyskawicznie i dostepny jest już tylko na CD) oraz TOTAL CHAOS, a juz obie grupy zaskoczyły nas nowymi produkcjami.

Posiadający punkowe korzenie CHIP HANNA zachęcony sukcesem poprzedniego albumu ponownie zaprosił do współpracy muzyków znanych z MAD SIN, którzy jako BERLIN THREE towarzyszą mu także na nowym krążku "Old South Jamboree".
Album nagrany i zmiksowany został w berlińskim studio Wild At Heart i także tym razem głównym tworzywem dla zespołu stała się myzyka rockabilly choć może w nieco bardziej miekkiej odsłonie, ocierającej się czasem o hillbilly. Nie brak tu jednak nadal przebojowego rock'n'rolla i tradycyjnego brzmienia, które z pewnością nie zrazi fanów garunku...
Premiera płyty: 4 lutego 2008.
Krażek w wersji CD i LP jest już dostepny w naszym sklepie

---> CHIP HANNA AND THE BERLIN THREE "Old South Jamboree"

Czadersi z TOTAL CHAOS najpierw uraczyli nas składakiem mającym przygotować im grunt pod działania na scenie europejskiej, zaraz potem grupa zaatakowała albunem "Freedom Kills", a obecnie fani otrzymali całkiem nowy album zatutułowany "Avoid All Sides" zawierający 13 kompozycji, o których wydawca płyty - People Like You - pisze, że prezentuje grupę w odsłonie jeszcze ostrzejszej niż zwykle.
TOTAL CHAOS może nie są najbadziej odkrywczym zespołem na świecie, ale za to są jedną z tych nielicznych grup, które wierne są hc/punkowemu brzmieniu od lat, a swój repertuar zgrabnie potrafią uatrakcyjnić streetpunkowymi wpływami... Trudno odmówić im konsekwencji zarówno w sferze muzyki jak i przekazu, za co z pewnością wielu fanów ceni ich najbardziej.
Premiera płyty: 4 lutego 2008.
Krażek w wersji CD i LP jest już dostepny w naszym sklepie

---> TOTAL CHAOS "Avoid All Sides"

Pokaż więcej wpisów z Luty 2008
pixel