ZIGGIE PIGGIE i goście.....

2010-11-22
ZIGGIE PIGGIE i goście.....

Sosnowiecka grupa Ziggie Piggie nie marnuje czasu i ciągle realizuje kolejne pomysły. W ostatnim czasie zespół zarejestrował w studio 4 nowe utwory, a do nagrań zaprosił specjalnych gości, którymi tym razem byli Robert Brylewski (ponownie, poprzednio gościł na albumie "Old Songs", gdzie rewelacyjnie wykonał  "It's Too Late" z repertuaru Laurel'a Aitkena) oraz brawna postać krajowego środowiska ska - Skadictator.

Ziggie Piggie nadal z upodobaniem porusza sie po klasyce jamajskiego brzmienia sięgając po kolejne covery i wykonując je w sposób nie pozostawiający złudzeń co do klasy kapeli. W czasie wspomnianej sesji zespół nagrał także specjalna wersję utworu "Live Up" z repertuaru Izraela, a jakby tego było mało zarejestrowany został teledysk do tej właśnie kompozycji zaśpiewanej przez (oczywiście) Roberta Brylewskiego....

To nie wszystkie atrakcje jakie wiążą się z ostatnimi dokonaniami Ziggie Piggie... bowiem zespół postawnowił wspomnianą sesję podsumować wydaniem własnym sumptem specjalnej EP-ki zatytułowanej "15:19", na której znalaży się 4 kompozycje: "Live Up!", "The Pied Piper", "I Believe in Music" oraz "Live Up 9D&B Version".
Wystarczy sięgnąć po płytkę, która dostępna jest juz w naszym sklepie, aby przekonać się w jakiej formie znajduje się sosnowiecka formacja i jej goście, a namiastkę spodziewanych wrażeń niech stanowi teledysk, który prezentujemy poniżej.

Zamów ---> EP ZIGGIE PIGGIE - "15:19"

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2010
pixel