Wydawnictwa Liqidator Music w naszej ofercie... i uzupełnienie oferty reggae/ska......

2011-03-23
Wydawnictwa Liqidator Music w naszej ofercie... i uzupełnienie oferty reggae/ska......

Przygotowywaliśmy ten ruch już od jakiegoś czasu i jak zwykle wszyscy, którzy wytrwale dopytywali sie nas o wydawnctwa hiszpańskiej wytwórni Liquidator dzisiaj mogą odetchnąć i zatopić się w ofercie tego labela, który znaja tak samo dobrze czytelnicy Garażu jak i miłoścnicy oldschoolowych dźwięków inspirowanych dokonaniami jamajskich artystów.
Katalog Liquidator Music niemal w calości obecny jest już naszym sklepie a inauguracja naszej wspołpracy wypadła tym bardziej intrygująco, że całkiem niedawno światło dzienne ujrzał nowy album Roy'a Ellisa znanego take jako Mr. Symarip i swego czasu goszczącego z koncertem w naszym kraju.

Ellis to połowa legendarnej spółki autorskiej tworzącej repertuar kultowej formacji SYMARIP, także dzisiaj nie odbiega swoją twórczością od tego co znamy z przeszłości. Jego nowy album zatutułowany "The Boss is Back", podobnie jak poprzedni "Skinheads Dem A Come" zwala z nóg i dostepny jest w naszej ofercie.

Płyt sygnowanych znaczkiem Liguidator Music szukajcie na CD i winylach... a wśród wykonawców szczególnie polecamy poza wspomnianym Royem Ellise'em) także The Oldians, Smooth Beans, Gramophone Allastars, Bandits, Laurel'a Aitkena, The Senior Allstars, Jazzbo, Peeping Toms, Kinky Coo Coo's, The Cabrians i wielu innych...
Zapraszamy do sklepu... gdzie poza wydawnictwami z hiszpańskiej wytwórni dodaliśmy także spora oferte wydawnictw reggae...

Sprawdź ---> Liquidator Music
Sprawdź ---> Nowości


 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2011
pixel