Winylowe wydanie drugiego albumu Tzn Xenna.

2014-03-06
Winylowe wydanie drugiego albumu Tzn Xenna.

W naszym sklepie dostępna jest winylowa edycja drugiego albumu TZN XENNA zatytułowanego "czart PRL-u". Krążek jest jednocześnie pierwszym długogrającym, winylowym wydawnictwem zespołu.

Album zawiera siedem nowych, autorskich kompozycji zespołu, których teksty nawiązują do aktualnych wydarzeń politycznych i społecznych w kraju. Tytułowy "Czart PRL-u" ma raz na zawsze zerwać z mitem jaki poprzedni ustrój zakorzenił w społeczeństwie. Pomimo zmiany systemu mechanizmy pozostają te same.
Oprócz nowości płyta zawiera też utwory, które powstały w latach 1981-1983, a które nigdy nie stracą na swojej aktualności. Znane tylko z nagrań koncertowych, po raz pierwszy nagrane w studio zabrzmią pełnią swojej mocy. Wszystkie nagrania zrealizowano w Mamoot Studio przez Michała Pchełę Piastowicza. Miksem zajął sie Smok i Mario z Studio As One. Dzięki temu drugiemu utwór „Ajdont” nabrał nowego brzmienia, które bardzo go ubarwiło.

Płyta ukazała się w kooperacji Refuse Records i Tzn Annex Records i wydana została na 2 kolorach winylu: czerwonym i białym (limit). Do wersji limitowanej - podobnie jak w przypadku CD - dołączone jest DVD zawierające zapis koncertu Tzn Xenna z Jarocina w 2013 roku.

Pressing info:
31 egz. test press, inna okładka (wyprzedane)
110 egz. biały winyl + dodatkowo DVD "Live in Jarocin 2012" (wyprzedane)
421 egz. czerwony winyl

Zamów ---> LP TZN XENNA - "Czart PRL-u"


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2014
pixel