Winyle z Wanda Records...

2014-03-30
Winyle z Wanda Records...

W myśl zasady "lepiej późno niż później" informujemy, że w naszym sklepie pojawiły się najnowsze winylowe pozycje z katalogu niemieckiej wytwórni Wanda Records nie stroniącej od wydawnictw kompaktowych, niemniej preferującej wydawnictwa winylowe.

Spośród tytułów szczególnie interesujących naszych klientów anonsujemy najnowszy album grupy 2nd DISTRICT zatytułowany "What's Indside You?". Płyta wytłoczona została na winylu 180 g. (w kolorach czarnym i czerwono-czarny splatter - w naszym sklepie dostępne są wersje czarne) w nakładzie limitowanym 300 sztuk. Każdy z egzemplarzy płyty posiada wkładkę z tekstami oraz kartę z kodem umożliwiającym pobranie albumu z sieci w postaci plików MP3.
Fanów grupy, których w naszym kraju nie brakuje, zapewne nie musimy szczególnie zachęcać do sięgnięcia po ten krążek.

Podobnie być powinno z 22 albumem KEVINA K., którego polski rodowód nie przeszkadza w byciu klasykiem nowojorskiego undergroundu. Także ta płyta za tytułowana "Allies" świetnie oddaje oldskulowy klimat dokonań Kevina. Jeśli ktoś lubi czasem przenieść się w czasie do źródeł nowojorskiego undergroundu to ten krążek bardzo mu w tym pomoże...
Album wydany został w ilości 300 sztuk na czarnym, zielonym i czerwonym winylu... wszystkie wersje kolorystyczne płyty dostępne są w naszym sklepie.

Poza wspomnianymi pozycjami polecamy także:

- dwa winylowe wznowienia albumów grupy NAZI DOGS (w tym debiutancki album grupy) i choć wydawca określa te krążki mianem "perełek punk '77" to jednak dokonania Nazi Dogs wymykają się poza stylistykę czystego Punk '77 o czym przekonać się może każdy kto zdecyduje się po nie sięgnąć. Płyty wydane w nakładzie limitowanym 300 sztuk.

- Mini-album angielskiej formacji RICKY C. QUARTETT, która bez problemu zaspokoi oczekiwania każdego fana punk 77. Pierwszy nakład (300 szt.) tego krążka wyprzedał się bardzo szybko, a zainteresowanie płytą nie maleje zatem wydawcy postarali się o dodruk tego wydawnictwa, przenoszącego słuchacza do najlepszych czasów brytyjskiego punk rocka. 8 zawartych na płycie utworów to klasyczne brzmienie dla maniaków Punk '77 i frajda dla ucha każdego kto potrafi docenić przywiązanie do korzeni.
Dodruk płyty wydany  w ilości 200 sztuk na czarnym i pomarańczowym winylu.
Do płyty dołączony jest kod pozwalający na jej ściągnięcie w postaci plików MP3.

- Pierwszy winylowy składak prezentujący nagrania kapel związanych z wytwórnią Wanda Records zatytułowany "Music For Maniacs". Płyta zawiera 12 utworów ekskluzywnych, wcześniej niepublikowanych, a dodatkowo załączony do krążka kod pozwala na ściągnięcie kolejnych 12 utworów z albumów, które zostały już wyprzedane i są niedostępne.
Album wydany został w ilości 500 sztuk na czarnym, czerwonym winylu i w wersji przezroczysto-czerwony splatter. Krążek LP wycięty został w kształcie przypominającym piłę tarczową.

Zapraszamy do sklepu ---> LP WANDA RECORDS


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2014
pixel