Weterani dają radę...

2013-05-25
Weterani dają radę...

W ostatnim czasie pojawiło się na rynku muzycznym kilka wydawnictw uznanych artystów związanych niegdyś ze sceną niezależną, a dzisiaj posiadających status gwiazdy o międzynarodowym zasięgu, co nie przeszkadza im nadal znajdować się w kręgu zainteresowań fanów wspomnianej muzyki...

Jednymi z najbardziej oczekiwanych albumów były ostatnio nowe krążki BAD BRAINS ("Into The Future"), klasyków amerykańskiego hardcore, a także ojca chrzestnego punk rocka IGGY POOP'A ("Ready to Die")... tym razem z towarzyszeniem THE STOOGES. Obie pozycje spełniły oczekiwania fanów pokazując, że weterani trzymają się nieźle i jeszcze upłynie sporo wody w rzekach zanim znajdą się tacy, którzy w ich klasie rozgrywkowej zepchną ich z podium.

Regularnie daje też o sobie znać NICK CAVE. Jego najnowszy album nosi tytuł "Push The Sky Away" i tu także nie ma lipy... Jak zwykle na poziomie i wszyscy, którzy lubią się umartwiać będą w siódmym niebie.

Spośród grona weteranów, którzy stosunkowo niedawno ujawnili nowe albumy warto wymienić także MISFITS (płyta "Dead Alive!"), BAD RELIGION ("True North"), MADNESS ("Oui, Oui, Si, Si, Ja, Ja, Da, Da,")....

Wszystkie wspomniane tytuły dostępne są w naszym sklepie na którymś z nośników zatem zapraszamy do wizyty i ewentualnych zakupów... Poza ewidentnymi nowościami polecamy także tytuły starsze, które pojawiły się u nas po raz pierwszy, a również warte są uwagi, często zresztą stanowią doskonałe uzupełnienie dyskografii wymienionych wyżej artystów... czego przykładem niech będą choćby:

- IGGY & THE STOOGES - "Dirty Power" (2 CD)

- NICK CAVE & THE BAD SEEDS - "Live in Germany 1996" (CD / LP)

- MADNESS - "Live in Germany 1981) (CD)

- MADNESS - "The Dangermen Sessions Volume One" (CD)

- JENIFER, DARRYL (Bad Brains) - "In Search Of Black Judas" (CD)

Polecamy także:

- DEAD KENNEDYS - "Funland At The Rheiterasse Live Bonn October 15th 1980" (LP) 

- HILLBILLY MOON EXPLOSION - "Buy Beg Or Steal" (LP)

- DROPKICK MURPHYS - "Going Out In Style + Fenway Park Bonus Edition" (2 CD)

- DROPKICK MURPHYS - "Live On Lansdowne" (CD + DVD)

- DROPKICK MURPHYS - "Signed And Sealed In Blood" (2LP + CD)

- SYMARIP - "Moonstompin' At Club Ska" (CD + DVD)

 

Więcej ---> NOWE W SKLEPIEPokaż więcej wpisów z Maj 2013
pixel