Warsaw Hardcore Punk Attack vol. 3

2016-04-12
Warsaw Hardcore Punk Attack vol. 3
"Warsaw Hardcore Punk Attack" po raz trzeci... czyli kolejna odsłona dokonań kapel ze Stolicy i okolic pokazująca potencjał warszawskiej sceny punk, hardcore punk i hardcore. Podobnie jak na poprzednich edycjach składanki część kapel to kompletne "białe plamy" dla słuchaczy, zwłaszcza tych spoza Stolicy. Kilka nazw doskonale znanych i klika takich w których pojawiają się muzycy znani z innych zespołów, często już nieistniejących. Mamy zatem do czynienia z mieszanką doświadczenia i świeżej krwi, które wspólnie stanowią o stanie posiadania warszawskiej sceny punkowej dzisiaj.

Jeśli ktoś załapał się na pierwsze dwie składanki z niniejszej "serii" to nie powinien odpuszczać i tej. Po pierwsze dlatego, że o atrakcyjności wszystkich wydawnictw decyduje walor poznawczy, a po drugie, mam nieodparte wrażenie, że dzieki kolejnym odsłonom (a pewnie to nie koniec) "Warsaw Hardcore Punk Attack" ich posiadacze w sposób naturalny uczestniczą w coraz bardziej widocznym procesie zapisywania dla potomnych historii warszawskiego punk rocka.  
Krótko mówiąc, fajny pomysł, fajna zawartość i fajne wykonanie...

Album wydany na trzech kolorach winylu. Standardowo płyta CD w komplecie z winylem i 20 stronicowym booklet'em w super opracowaniu graficznym.
Kto się nie zdecyduje będzie żałował.

Zamów ---> LP + CD VA - Warsaw Hardcore Punk Attack vol. 3

Sprawdź także ---> LP + CD VA - Warsaw Hardcore Punk Attack vol. 2Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2016
pixel