WC + FIX UP + PEŁNA KULTURA + THE MERSS

2008-08-19
WC + FIX UP + PEŁNA KULTURA + THE MERSS

13.09.2008 zapraszamy do klubu U Bazyla (Poznań, ul. Św. Wojciech 28) na Punk Rock Show. Zagrają: WC, FIX UP, PEŁNA KULTURA i THE MERSS. Początek o godz. 19.00, wjazd 14 PLN

WC - jest obecnie składem miastecko/szczecińskim. W związku z tym, iż grupa nie dołączyła do, modnego ostatnio, nurtu urodzinowo-jarmarcznego, nie padną w tym miejscu żadne szokujące cyfry. O tym, że punk rocka uprawiają długo wiedzą niemal wszyscy. Zamiast świeczek na torcie i ciamkania swoimi kombatanckimi biografiami oferują ostry, punk rockowy zapier..., 200% bez żadnej litości!!! Uwspółcześnione numery z CD "Archiwum", parę kopnięć z wydanego ostatnio "Jurassic Punk", a także nieśmiertelna klasyka spod znaku Sham'69 czy Exploited. Bez zbędnej konferansjerskiej woltyżerki, mizdrzenia się, krótko i na temat.
www.wuce.pl
www.myspace.com/wyidealizowanaciemnosc

Zespół FIX UP pochodzi z Lubina. Został utworzony na początku 2006 roku przez część składu znanego choćby z grupy Rewizja. Muzyka FIX UP jest inspirowana amerykańskim punk rockiem, bardzo melodyjnym i energicznym. Teksty są w języku polskim. Fix Up mają na koncie demo.
www.myspace.com/fixupband

PEŁNA KULTURA to zespół powstały w lutym 2007 w Zbąszynku (woj. lubuskie). Założyli go szkolni koledzy z zamiarem grania starego, dobrego, melodyjnego punk rocka, którego nazywają "regresywnym punkiem?. Mają w dorobku kilkanaście koncertów oraz płytę demo. 7.10.2008 w Zbąszyniu zagrają koncert z argentyńską grupą ARGIES .
www.myspace.com/pelnakultura
www.band.pl/pk

THE MERSS z podpoznańskiego Śremu istnieją od 2006 i grają szybką, punkową ale melodyjną muzykę.
www.myspace.com/themerss

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2008
pixel