WC - "Archiwum" na wilnylu już dostępne...

2008-11-21
WC - "Archiwum" na wilnylu już dostępne...

Najbliższa premiera z katalogu Jimmy Jazz Records to gratka dla kolekcjonerów płyt winylowych. Tym razem będą oni mieli okazje uzupełnić swoje zbiory o winylowe wydanie albumu "Archiwum" zawierającego kultowe nagrania zarejestrpowane w 1984 roku przez jedną z najbardziej legendarnych formacji polskiej sceny punk lat 80-tych ubiegłego wieku. Mowa oczywiście o grupie WC, która działa, gra koncerty i ma się dobrze i wspólnie z wydawcą postanowiła oddać w ręce fanów wspomniany krążek.
Płyta winylowa posiada nieco zmienioną okładkę w stosunku do wersji znanej z CD wydanego w 2005 roku (Jimmy Jazz). CD uzupełniony został wówczas nagraniami koncertowymi pochodzącymi z okresu, w którym powstały zamieszczone na "Archiwum" nagrania studyjne, natomiast wersja winylowa poza zestawem studyjnym znanym z CD zawiera także dwa bonusowe utwory studyjne, które nie znalazły się na CD, a które nazwać można bezsprzecznie jednymi z największych przebojów WC z tamtego okresu.
Bonusy na LP stanowią kompozycje: "Łazienka" i "Masturbacja".

Premiera handlowa "Archiwum" na winylu będzie miała miejsce 1 grudnia 2008, jednak juz obecnie płyta dostępna jest tylko w sklepie ---> JIMMY JAZZ i w naszej ofercie na ---> Allegro (tam możliwość odsłuchu).
Pierwsza partia plyt do tych, ktorzy ją już zamowili wyslana została we wtorek 18 listopada (następne wysyłki w kolejne piątki i wtorki)...
Płyta dostępna jest w cenie 35 zł.

Gramatura winylu 140 g, 500 kopii.

Sprawdź także
- CD WC - "Archiwum" 
- CD WC - "Jurassic Punk"
w sklepie Jimmy Jazz Records ---> WC

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2008
pixel